18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawaj drinka pedale

URAGE • 2023-07-20, 01:29


Tępe piździska, co to im się należy. Osłuchowo UK, to i zapewne ulane tuczniki.
Może barman mimo że rudy, na szacunek zasłużył. 8-)


mynameisgod

2023-07-20, 01:45
rudy to mgtow
szmaty idą swoją drogą a mężczyźni swoją
tak
brawa dla niego
tak właśnie trzeba ze szmatami

7wporzondku

2023-07-20, 08:56
Unfortunately? Chyba właśnie na szczęście ma dziewczynę i nie musi się z szonami bujać

metyoo

2023-07-20, 09:06
zapewne to właśnie nie tuczniki, tylko niezłe lachony, które wykorzystują swój wygląd do tego, żeby wejść/najeść się/nachlać za darmo, po czym z głupim uśmieszkiem spławić frajera, który za wszystko płacił. rudy być może gigachad, a być może świadomy tego, że stary go nagrywa i nie odważył się postawić tego drina :)

S.Cat

2023-07-20, 09:19
7wporzondku napisał/a:

Unfortunately? Chyba właśnie na szczęście ma dziewczynę i nie musi się z szonami bujać



W Polsce też byś mógł powiedzieć "Niestety mam już dziewczynę." i to wcale nie znaczy, ze Ci źle w związku."Niestety" dla takiego tępego k***iska jak te z filmu.

URAGE

2023-07-20, 09:28
metyoo napisał/a:

zapewne to właśnie nie tuczniki, tylko niezłe lachony, które wykorzystują swój wygląd do tego, żeby wejść/najeść się/nachlać za darmo, po czym z głupim uśmieszkiem spławić frajera, który za wszystko płacił. rudy być może gigachad, a być może świadomy tego, że stary go nagrywa i nie odważył się postawić tego drina



No, znajomy przebywajacy w UK, twierdzi ze w wiekszosci sa tuczniki lub wysportowane dupska z twarza 4/10 a laski 8+ to raczej mniejszosc (glownie nierodowita czesc populacji). Za to wszystkie maja sie za boginie :lol:

nowynick

2023-07-20, 09:41
URAGE napisał/a:

No, znajomy przebywajacy w UK, twierdzi ze w wiekszosci sa tuczniki lub wysportowane dupska z twarza 4/10 a laski 8+ to raczej mniejszosc (glownie nierodowita czesc populacji). Za to wszystkie maja sie za boginie



Dokładnie, widział ktoś kiedyś ładną Angielkę? Ta sama kategoria urody co Niemki...

Cymesowy

2023-07-20, 09:53
Najgorszy typ k***iszcza, a postaw jej drinka i pójdź do łóżka to nazajutrz się okaże że ją zgwałciłeś

~Velture

2023-07-20, 10:02
URAGE napisał/a:

No, znajomy przebywajacy w UK, twierdzi ze w wiekszosci sa tuczniki lub wysportowane dupska z twarza 4/10 a laski 8+ to raczej mniejszosc (glownie nierodowita czesc populacji). Za to wszystkie maja sie za boginie



Raz w życiu byłem w UK. Jakoś 16 lat temu na 10 dni albo 2 tygodnie poleciałem tam turystycznie sobie...

Białe brytyjki to takie k***a pasztety, że pytasz czy dają do tego bułkę gratis. Wszystkie mają się za miss świata i najpiękniejsze a zachowują się jak j***ne świnie.

7wporzondku

2023-07-20, 12:17
S.Cat napisał/a:

W Polsce też byś mógł powiedzieć "Niestety mam już dziewczynę." i to wcale nie znaczy, ze Ci źle w związku."Niestety" dla takiego tępego k***iska jak te z filmu.



Racja, zgoda

S.Cat napisał/a:

W Polsce też byś mógł powiedzieć "Niestety mam już dziewczynę." i to wcale nie znaczy, ze Ci źle w związku."Niestety" dla takiego tępego k***iska jak te z filmu.



Racja, zgoda

eliveruss

2023-07-20, 14:25
Bardzo dobrze gościu zrobił. Większość "facetów" w społeczeństwie to kukoldy, którzy wykupiliby dla laski pół baru, płaszczyliby się, wycałowali stópki, spuścili się pod stołem w gacie, mówiliby, jakie to z tych lasek nie są boginie, a na końcu i tak zostałaby im tylko własna ręka, bo laska poszłaby sobie szukać kolejnego frajera. Potem dziwne, że te szlauchy mają takie mniemanie o sobie

majeńka

2023-07-20, 14:41
URAGE napisał/a:

Za to wszystkie maja sie za boginie


Idiotki. Bogini jest tylko jedna. :)

Xevik20

2023-07-20, 16:22
Prawidłowa reakcja i krótko z laskami, tym bardziej że niektóre z nich mają ego wyj***ne w kosmos, a z wyglądu max 4/10 :-D , ale to wina naszej płci, bo duża część facet zachowuje się jak skończone p*zdy, a najgorsi są spermiarze. Dla nich każda to księżniczka i później taki jest efekt.

metyoo

2023-07-20, 17:32
VeIture napisał/a:

Raz w życiu byłem w UK. Jakoś 16 lat temu na 10 dni albo 2 tygodnie poleciałem tam turystycznie sobie...
Białe brytyjki to takie k***a pasztety, że pytasz czy dają do tego bułkę gratis. Wszystkie mają się za miss świata i najpiękniejsze a zachowują się jak j***ne świnie.



w dupie byłeś, gówno widziałeś :)

DariuszSanitariusz

2023-07-20, 17:38
metyoo napisał/a:

w dupie byłeś, gówno widziałeś



No tak sie składa że ja byłem i jestem od lat w tej dupie zwanej UK i chłop dobrze gada, brytyjki to takie sk***iałe bydło że nawet ja, ze względu na świadomość tego jak mój ryj wygląda nie tknąłbym jednej z nich. Brud pod paznokciami, morda aż pomarańczowa od tapety, co druga ma po kilka bachorów przed 20-stka i zwykle zero pojęcia o czymkolwiek poza ichniejszą pop-kulturą