18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

David Wood o zamordowaniu brytyjskiego żołnierza w Londynie

browar336 • 2013-06-02, 19:08
Czyli jak Anglia dąży do totalnej islamizacji dzięki beznadziejnej lewackiej władzy i "tolerancji"...


żródło: kanał na youtube: gotkoran

slannesh

2013-06-02, 21:53
@ Ant1984

Ooo widzę że ktoś nareście ogarnięty w sprawie "nowego porządku świata".
Swoją drogą już wiem po co amerykanom będzie te pare milionów trumień.

Ant1984

2013-06-02, 22:00
Dodam jeszcze co widzę wyraźnie od jakiegoś czasu - ci, co sterują rządami świata zza kulis, ci co dążą do Nowego Ładu Świata zawsze osiągają część swoich planów. Mądrze planują - trzeba im przyznać. Bo zawsze wprowadzają w życie taki plan, że jak na niego nie zareagujemy, to oni dostają to, co chcieli. A jak zareagujemy, to w taki sposób, na który oni byli przygotowani kolejnym ruchem i i tak dostają to, czego chcieli. Tylko co najwyżej dłuższą drogą.

Przykład:

Wyjście 1: Jak się nie weźmiemy za ciapatych w europie, to oni nas wykończą. A potem wkroczy ameryka wyrzynając ciapatych i biorąc pod kontrolę resztki białej rasy, która będzie za słaba, by się sprzeciwić.
Efekt: udane wprowadzenie NWO.

Wyjście 2: Jak się weźmiemy w końcu za ciapatych, to wybijając się wzajemnie będzie nas mniej i i tak nie będziemy w stanie przeciwstawić się wkroczeniu wojsk "porządkowych" USA.
PS. Napisałem "w końcu", bo na razie jest za wcześnie i za łatwo byśmy sobie z nimi poradzili. To dlatego policja we wszystkich krajach powstrzymuje zwalczanie islamistów. Będą to robić do ostatniej chwili, kiedy jeszcze będzie jakiś porządek.
Efekt: udane wprowadzenie NWO.

CzlowiekKupa

2013-06-02, 22:06
@zlew69
Piwko dostajesz, szczególnie za ten filmik z youtuba gdzie szefowa agencji kontrolującej próbuje wytlumaczyć, że nie ma pojęcia co się stało z 9 bilionami dolarów, które "wyciekły" z Banku Federalnego.

loveandpeace

2013-06-03, 00:09
Starkiller_ napisał/a:

Filmik trwa 9.11 min, przypadek?


nie sondze

Ant1984

2013-06-03, 00:12
@Robot
Znam zajebistą książkę zajebistego i Polskiego pisarza - "Achaja" Andrzeja Ziemiańskiego :) Pisze w przezajebisty sposób na wszystkie zajebiste tematy: jest przygoda, wojna, cwaniactwo, brutalne sceny, humor, erotyka, tajemnica, przekleństwa, bohaterstwo, zdrada, upadek, powstanie na nogi i duża dawka tzw. "powera" :)
Biorąc pod uwagę całe moje życie, ta książka była moją największą przygodą :)
I nie - nie jestem no-lifem. Jestem rocznik 84, więc nie spędziłem dzieciństwa w domu ;)
To fantastyka, ale opowiada bardziej twardo o życiu i ludzkich charakterach, niż cokolwiek innego.
Już od samego początku fajnie się czyta, ale to, co dzieje się potem po prostu rozpie**ala system :)

Tadziuu

2013-06-03, 00:32
@Ant1984
Poważnie dobra książka? Zastanawiałem się nad nią. Teraz zastanawiam się bardziej.

BTW. j***ć ciapatych.

oozyxak0o

2013-06-03, 08:11
Ant1984 napisał/a:

Poprawka - to nie dąży do totalnej islamizacji. Ludzie nie pozwolą się mordować, bo takie będzie prawo - bo policja będzie ich karać za bronienie się. Dojdzie do wojny domowej. A raczej do "wojen" domowych w europie.
Jak już się trochę pozabijamy wzajemnie, co będzie nas mniej, to ameryka zaoferuje pomoc. Europa będąc w krwawej kaźni walcząc o życie i mając zniszczone miasta przyjmie wszystko i to z wdzięcznością. Zgodzą się na wszystko. I wtedy wkroczy USA z wojskami już od lat przygotowanymi do walki na terenie zurbanizowanym (mieliśmy okazję oglądać filmiki z niekończącymi się pociągami z lekkim sprzętem opancerzonym, lub ich trening polegający na sparaliżowaniu i wzięciu pod kontrolę połowę obszaru stanów pod pretekstem zorganizowanego przez nich samych zamachu bombowego w Bostonie).
Jak już pokonają ciapków, to będą mieli swoje wojska w całej europie i nie będzie możliwości, żebyśmy wyszli spod ich kontroli - spod Nowego Ładu Świata.


Chyba wystarczy ćpania na dzisiaj.

Czyli rosja da dupy?

Bad_Motherfucker

2013-06-03, 10:19
browar336 napisał/a:

Czyli jak Anglia dąży do totalnej islamizacji dzięki beznadziejnej lewackiej władzy i "tolerancji"...




Według Ciebie Cameron jest lewakiem?? Ludzie KU%WA! bez przesady z tą ignorancją! Podstawową wiedzę z grzeczności wypada posiadać.

KoliaZzz

2013-06-03, 19:44
Głupio to zabrzmi :D ale moim zdaniem potrzebny jest w tych czasach nasz stary dobry wujek Adolf.. :hitler:
Żeby miał target na ludzi którzy wyznają koran itp ;)
ucieszył bym się gdyby taka postać znalazła się w tych czasach :D

uyvu

2013-06-04, 20:26
Ludzie, skoro uważacie się za myślących, to nie patrzcie na kukiełki, tylko na przyczynę, czyli na SZNURKI - kto za nie pociąga i dlaczego mu na tym zależy. Czy naprawdę uważacie, że cała klasa polityczna Europy jest tak głupia i nie widzi problemu?! Czy naprawdę sądzicie, że oni nie wiedzą O CO "BIEGA"?! Oni dysponują najlepszymi specjalistami wszelkiej maści, wywiadem, kontrwywiadem, najlepszą technologią i analitykami. Żydzi obrali sobie przysłowie "dziel i rządź" i stosują się do tego od WIEKÓW! Bez przerwy dążą do starć zachodu (chrześcijaństwa) ze światem islamskim, a gdy jedno za bardzo rośnie siłę starają się je osłabić, jednocześnie wspierając drugą stronę. Poczytajcie trochę niepoprawnej politycznie literatury na ten temat, bo na historii w szkole Wam tego nie powiedzą!
Z tego co widzę, w ciągu kilku, kilkunastu lat nastąpi w Europie taka sieczka, że w to nie uwierzycie, to będzie masakra.
Oczywiście wtedy zacznie się walka, pomoc USA i ustanowienie totalnej kontroli państwa nad społeczeństwem w celu "zapewnienia bezpieczeństwa". Ci którzy kładą ch*ja na "teorie spiskowe" będą mieli okazje przekonać się na własnej dupie, bo na pewno dożyją strasznych czasów. Postudiujcie trochę historii, ale nie dat i wydarzeń, lecz ciekawych, niepopularnych książek o tym co się działo na przestrzeni wieków na świecie i zrozumcie, że historia jest ciągła, cały czas postępuje. Współcześni ludzie myślą o średniowieczu w jak najgorszych barwach, nawet o drugiej wojnie, że to było, minęło, straszne czasy, teraz żyjemy w nowych, lepszych czasach. BZDURA! Ludzie zawsze byli tacy sami, są i będą. Szczególnie rządzący, którym ZAWSZE odpie**ala, zawsze chcą władzy totalnej. Zrozumcie, że władza to największa namiętność, większa niż seks.

Tyle chciałbym jeszcze wyrazić, ale ch*j w to, i tak większość albo ma wylane, albo jest tępa i myśli, że świat jest taki na jaki wygląda, albo coś tam jeszcze.

Elo

Ant1984

2013-06-05, 13:39
@up
Lepiej bym tego nie ujął ;)