18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

David Duke o anty-białym rasizmie napisy PL

H88tman • 2013-03-09, 14:52
Dobry dokument, w sam raz dla wszystkich sadisticowych lewaczków, którzy i tak na tej stronie są w zdecydowanej mniejszości do osób myślących logicznie.



Kuriki

2013-03-09, 19:25
Bo rasa biała jako najlepsza rasa jest zwyczajnie rozchwytywana. Nie ma się co dziwić :nietoperz:

ma...........19

2013-03-09, 20:01
moze czarne kobiety nie zgłaszają gwałtów na policje bo.... lubią być gwałcone albo są przyzwyczajone do wielkich czarnych ku*asów i po prostu nie czują jak są gwałcone przez białych

je...........ę

2013-03-09, 20:04
Urodzony białym...

SKINHEAD

2013-03-09, 20:15
BongMan napisał/a:

"W tym samym roku statystycznie 0% czarnych kobiet zostało zgwałconych przez białych mężczyzn" - bo nikt nie chce mieć AIDS.



a kto by chciał r*chać małpę ?

pi...........ka

2013-03-09, 20:39
hehe głupki głupki :) im sie wydaje , że mają władze jakąś :) jak przychodzi plebs do sądu i sie kłóci ze w mcdonaldzie zaznał rasizmu ze strony plebsowego personelu sprzatającego to bogaci sie w to nie bawia i daje złudne uczucie wygranej dla murzynów :) włączcie sobie byle jaki program o wallmarcie lub jakieis jakiejś firmie logistycznej gdzie sie pracuje na hali w stanach :) lub co kolwiek innego gdzie czlowiek bedzie opowiadał o swoim wielkim biznesie :) zobaczycie ze na zajebistych stanowiskach sa biali a za najgorsze gowno robia czarni ;) nic sie nei zmieniło ;) nadal jest niewolnictwo tylko ładnie zmaniupolowane które nie dopuszcza do buntów i daje spokoj na ulicach :) szkoda tylko ze czasem do tego worka wrzucają tez białych ;)

Ciastak

2013-03-09, 23:02
5:55
29,336% x 11490 = 337460 :homer:

szoszana

2013-03-09, 23:18
Oglądnęlam sam początek. 0% ? Niby w USA? Jakiś pajac wrzuca na YT filmik i inni udostępniając to robią z tego prawdę!!!
To może coś o Europie? Ile procent białoskórych mężczyzn (białoskórych nie wliczając ciapatych i innych kurewskich nacji żyjących w europie i emigrujących do naszych krajów) zgwałciło kobiety?

Sama jestem ofiarą tego typu aktu przemocy i proszę autorów tego typu filmików aby sprawdzali źródła,statystyki i inne informacje na ten temat!!!!! Bo do cholery jesteśmy ludźmi i zachowujemy się jak ludzie i nagle spotykamy na swojej drodze sk***ysynów,których się na szczęście w Polskich kryminałach wiesza na kratach.

sidian

2013-03-10, 00:09
Błagam, litości z tym kretynem. A debilom, którzy wyzywają innych od lewaków, polecam w pierwszej kolejności sprawdzić ŹRÓDŁA oraz życiorys pana Duke'a, grand wizarda KKK, doktora bodajże ukraińskiej uczelni.

Nic mnie tak nie śmieszy jak bezmózgi oskarżające innych o brak umiejętności samodzielnego myślenia.

You made my day.

H88tman

2013-03-10, 09:42
@szoszana - Tutaj chodzi o to, że żaden Biały facet nie zgwałcił czarnej "kobiety". Jesteś czarną kobietą? haha. Masz zamiar komentować, obejrzyj całość, cytowaniem zdań wyciętych z kontekstu nie zabłyszczysz.

pi73rmaster

2013-03-10, 11:23
Cytat:

Błagam, litości z tym kretynem. A debilom, którzy wyzywają innych od lewaków, polecam w pierwszej kolejności sprawdzić ŹRÓDŁA oraz życiorys pana Duke'a, grand wizarda KKK, doktora bodajże ukraińskiej uczelni.


a co ma jego życiorys do tego? Dla mnie to on mógłby być i kiedyś czarnym.

jefff

2013-03-10, 19:45
To wyliczanie ok 5-6 minuty mnie rozj***ło... Matematyk :lol:

Według mnie takie zestawienie to kiepskie porównanie. Z pewnością liczba gwałtów białych mężczyzn na białych kobietach jest podobna a nawet większa.

Zróbmy taką ankietę:

1. Zapytajmy 100 losowo wybranych białych mężczyzn czy mogliby mieć kobietę czarnej rasy.
2. Zapytajmy 100 losowo wybranych czarnych mężczyzn czy mogliby mieć kobietę białej rasy.

Jestem przekonany, że w pierwszym przypadku wynik odpowiedzi "TAK" wynosiłby od kilku do kilkunastu procent a w przypadku drugim "TAK" odpowiedziałaby większość pytanych.

H88tman

2013-03-10, 22:40
@Up

Tutaj nie chodziło o międzyrasowe gwałty, a nie te dokonywane na osobach tej samej rasy.