18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

David Dees - garść antyrządowych grafik

H88tman • 2013-03-09, 22:10
Garść interesujących grafik autorstwa Davida Deesa. Bardzo interesujące prace, resztę możemy bez problemu znaleźć w google po wpisaniu nazwiska. Reszta w komentarzach oraz pod linkiem widocznym na grafikach.




gressive

2013-03-10, 16:32
Ja dałem piwo za obame na smyczy SRAela :D

pi...........ka

2013-03-10, 18:22
żałosne :) do prawdy :) ile mozna wałkować ten sam temat :) a gospodarka swiatowa idzie w góre. ludzi biednych jest mniej, mniejsza umieralność dzieci. długosc zycia sie wydłuża. Faktycznie strasznie manipulują i kombinują przy wprowadzaniu ziemniaków do biedronki zeby redukować liczbe ludzi.

ahhh srogo serio

303

2013-03-10, 20:33

H88tman

2013-03-10, 21:14
@up czyżby słynny wojtuś z A.J.K.S? Tak tylko pytam, ze względu na nick ;)

Zyragon

2013-03-11, 02:05
Grafiki jak najbardziej trafne...

Asteroth

2013-03-11, 22:52
W dupe sobie wsadz to propalestynskie i proislamskie gowno.

Nie interesuje mnie kto robi demol w rejonie islamistow, ale tak dlugo jak zdychaja islamisci - bez wzgledu czy to duze czy male, samice czy mlode, moje serce sie raduje. Jesli jest to Izrael - super. Jesli zacznie sie tym zajmowac wysepka Pikczu-Pikczu - tez bede za.

Do tego za zanegowaniu faktu ze rzesze Polakow stracilo zycie w komorach gazowych - jasne, to byla laznia turecka dla komfortu "internowanych" a banda ignorantow sie nie poznala.

Reasumujac, predzej wyleje piwo do kibla niz dam za to gowno, ale skoro juz to piwo mam, to je sobie sam wypije.

:idzwch*j: