18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darmowe zakupy w Saturnie

okar19 • 2013-01-03, 17:35
Facet miał 156 sekund na wyniesienie takiej ilości sprzętu jaką tylko uda mu się unieść.



Po wpisaniu "saturn" w tagach nic nie ma. jak było to warn dla tagującego.

wasylhh

2013-01-04, 15:28
mandel9 napisał/a:

to ostatnie czerwone to co to jest? :D



lodówka.

Peter-Norivotset

2013-01-04, 19:45
Jako, że jestem chytrym ch*jem, to położyłbym dwa telewizory na podłodze, sunął to pod dział zlaptopami, naj***l na to macbokow/laptopow najdrozszych, tak, zeby wszystko bylo spojnie jedno na drugim, pozniej zaczal ladowac aparaty, telefony. I jak najszybciej sunac to do kasy. Tak ze 2 razy mysle, ze mialby cZas, a rzeczy zdecydowanie najwiecej by wzial.
Tak swoja droga jaki kraj taka promocja(porownanie glownego filmiku z tym z lidla:D)

oc...........an

2013-01-06, 20:14
darkseiger napisał/a:

Da ktoś namiary na nute ?



Nie ma sprawy zią! Nuta nazywa się "Rozj***na wiertarka i mikser kuchenny", a grana jest przez duet Pijany Majsterkowicz i Zapominalska Pani Domu (w skrócie PMZPD). Bardzo znany zespół, mam ich wszystkie płyty...

A tak na serio - nie podamy, bo w porywie człowieczeństwa oszczędzimy tego crapu twoim domownikom :P

Qunda

2013-01-07, 10:41
okar19 napisał/a:

Facet miał 156 sekund na wyniesienie takiej ilości sprzętu jaką tylko uda mu się unieść.



Po wpisaniu "saturn" w tagach nic nie ma. jak było to warn dla tagującego.



Warn to by się tobie przydał k***a.
http://www.sadistic.pl/co-zdazy-wyniesc-ze-sklepu-vt165917.htm#1726743
:idzwch*j:

Resterwers

2013-01-08, 15:17
To się nazywa akcja promocyjna a nie tak jak u nas dadzą długopis gratis i jeszcze każą się z niego cieszyć...

Osobiście to ja bym wytargał jakiś wielki telewizor, położył go na płasko i tam nawrzucał wszystko co tylko się da ze znaczkiem appla :)

Pewnie miał powiedziane, że nie może wziąć 30 sztuk telewizorów bo gdyby tak nie było to wiadomo, że by nie latał gdzieś na koniec hali po telefony tylko targałby telewizory, które stały obok ;)

Ciekawi mnie czy dali mu jakieś 20minut na obejście sklepu, rozejrzenie się za tym co go będzie interesowało czy przemeblowali mu sklep przed biegiem i heja :P To szwaby więc wcale by mnie to nie zdziwiło :P