18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darek Michalczewski o naszych piłkarzykach

go...........et • 2013-11-22, 15:21
Bardzo trafne. A swoją drogą jaranie się piłką nożną to pedalstwo a nasza reprezentacja to ciota i ch*j.

SharpSe

2013-11-22, 17:12
@gordonviet zamknij ryj pajacu i wypad z tym obrazkiem na kwejka. Co za pie**olenie. Pan Michalczewski za to nie używa żelu do włosów a muzyki słucha z k***a gramofonu. Niech się zajmie czymś na czym się zna.

argen

2013-11-22, 18:00
Wierzyć się k***a nie chce ilu frajerów ciągle broni naszych kopaczy. "Bo oni dobrze grają, ale trener nie taki.", no bez jaj k***a, ONI dobrze grają? Dup im się w reprezentacjach ruszać nie chce, a do tego jeden większe pedalstwo od drugiego, popatrzcie sobie na zdjęcia kadry z czasów naszej świetności. A teraz? Włosy na bok i żeby się nie pobrudzić ani nie skaleczyć, bo w klubach nakrzyczą a jeszcze nie daj Boże w buziaczki się coś stanie i z reklam nici. No ja pie**ole, a i tak połowa kretynów będzie broniła takich...

lysybog

2013-11-22, 18:18



BrunerOvned napisał/a:

Michalczewski zawsze walczył jako Polak i przed walkami Darka grany był polski hymn. Zawsze.




Z tego co pamiętam, zawsze miałem mu za złe, że nie walczy w pod polską flagą. Zawsze była to zadra, zaciskałem zęby i mimo to mu kibicowałem.

Tak jestem taki stary, że oglądałem to na żywo. Więc proszę nie wciskać młodzieży takiej ciemnoty.

to...........um

2013-11-22, 19:24
A Pan Michalczewski okładał kelnerów!

Ale koniec końców - piłka nożna to pedalski sport :D

rew123321

2013-11-22, 20:28
Gaelic napisał/a:

On nigdy nie przestał być Polakiem, nawet reprezentując barwy niemieckie! Nigdy nie wyrzekł się polskości! Wyjechał za chlebem jak wielu z nas, w Polsce nikt się sportowo nim nie interesował.
U nas tylko się krytykować potrafi, wymagać od innych ale już samemu coś od siebie to trudno. Z Podolskim było podobnie...


sratatata, następny wielki polak patriota z odległości 1000 km...

Fa...........um

2013-11-22, 21:36
Oho ... miłośnicy oglądania bandy przepłaconych 22 p*zd ganiających za kawałkiem skory bedą bronić swojego debilizmu jak niepodległości.

A teraz zrozumcie - ta wasza żałosna, skorumpowana nożna to parodia sportu. Teraz to bardziej szołbiznes, tylko taki nie dla kobiet, tylko męskich cipek, które wieszają sobie plakat Messiego na ścianie.

dzioldi

2013-11-22, 21:48
Gołota mógł za granicą robić kariere i walczyc dla kraju ale dla darka to było za wiele? darek to ciota
5:05

quartz75

2013-11-22, 22:10
Dupa, patryjota? Bo tam go nikt nie chce, alimenty płaci wyższe niż Kulczyk sobie pensję. No to wrócił poszpanować do kraju, dobrze wiedział że się znajdzie jakiś idiota, co go bronić będzie.

stefczyk10

2013-11-22, 23:04
Jaranie się Polską reprezentacją to idiotyzm, bo nie ma czym, ale cóż niestety, zaliczam się do tego grona bo jako prawdziwy kibic nadal wierze i wierzyć będę, a Pan gordonviet i szerokie grono innych " wielkich specjalistów", jara się Panem Dareczkiem Michalczewskim który całą kariere unikał Roya Jonesa jr. i innych wielkich bokserów, był mistrzem bo dostawał samych ogórasów, byle tylko zarobić i śrubować rekord, a świeżo po zakończeniu kariery dostał wp*zde od podrzędnego boksera w klubie w sopocie. Ale wracając do tego co chciałem napisać, Ci co teraz piszą że jaranie się piłką jest pedalstwem w momencie gdy Polska reprezentacja zacznie odnosić sukcesy, staną się największymi i najwierniejszymi kibicami w kraju. cwe*e j***ne

MrBean

2013-11-22, 23:10
BrunerOvned napisał/a:


Michalczewski zawsze walczył jako Polak i przed walkami Darka grany był polski hymn. Zawsze.


Co ty k***a pie**olisz. I te tępe ch*je jeszcze ci browary dają. Przecież przed co najmniej 40 walkami grał hymn niemiec. Ty nie możesz mieć tylu lat ile sobie wpisałeś bo byś wiedział.

nynek345

2013-11-23, 01:31
Polska reprezentacja jest do dupy, nie oszukujmy się. Wstyd mi za nich. Cholera, aż przykro się robi, gdy kolejny mecz przej***ny. Najgorsze, że nie ma winnych. Cały czas zmiany trenerów, zmiany w składzie, kombinowanie. Tylko gdzie te efekty? Chciałbym z dumą patrzeć jak wygrywają mecze. A tu dupa, co mecz to coraz mniej nadziei.

Michalczewskiego to zlewam. Widzę że niezła spina w komentarzach :P

biedasior

2013-11-23, 04:37
BrunerOvned napisał/a:


To, że w naszym kraju nie ma żadnej porządnej grupy zawodowej dla pięściarzy - to jedno. Ale jest druga strona medalu: Michalczewski zawsze walczył jako Polak i przed walkami Darka grany był polski hymn. Zawsze.
Nie r*chaj andrzej, bo pie**olisz farmazony Stary...




pie**olisz baranie jak potłuczony jak nie wiesz to się nie odzywaj.

14 września 2002 Michalczewski po raz pierwszy na zawodowym ringu stoczył pojedynek w polskich barwach, a przed spotkaniem odegrano polski hymn. Tego dnia obronił w Brunszwiku po raz 22 tytuł bokserskiego mistrza świata w wadze półciężkiej organizacji WBO, pokonując przez TKO w 10. rundzie Jamajczyka Richarda Halla.

Przypominam, że zawodową karierę rozpoczął w 1991 roku a skończył w 2005. Jakoś w tym samym czasie walczący w Stanach Andrzej Gołota mógł reprezentować Polskę co więcej o obywatelstwo amerykańskie ubiegał się dopiero przed rokiem.


SharpSe

2013-11-23, 09:17
I przez takiego typka oderwanego od rzeczywistości jak gordonviet człowiek dostaje ostrzeżenie. Dzięki marna. Twój nick mówi za siebie.

Bila

2013-11-24, 14:47
Za Darka browar,niech ktoś pokaże naszego sportowca który by odniósł tyle sukcesów w boksie,

SharpSe

2013-11-24, 18:58
Bila napisał/a:

Za Darka browar,niech ktoś pokaże naszego sportowca który by odniósł tyle sukcesów w boksie,



Nie pogrążaj się dziecko bo cię tu ludzie spalą.