18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daniel Omielańczuk-UFC 165

kakamil • 2013-09-22, 01:13
Gratulacje dla kolejnego Polaka, który zadebiutował w największej organizacji na świecie i położył Austriaka w 3 rundzie na gali UFC 165.


Cossmos

2013-09-22, 12:30
Zabawne, jak niektórzy nie rozumieją, że kogoś może śmieszyć, że dwóch dorosłych facetów stoi w klatce i się napie**ala po ryjach ku uciesze tłumów i mniejszości intelektualnych, które pare osób wyżej reprezentuje. Chyba jedyną zaletą są dupeczki, które się tam pojawiają. ALE WY WIECIE LEPIEJ a jak ktoś nie przepada za pedalską piłką nożną albo boksem to jest ciota i ch*j. Gratuluję elokwencji i tak zwanej ogarniętości. Szkoła już takich rzeczy nie uczy, rodzice widocznie też nie. Brawo, brawo.

greene

2013-09-22, 12:57
Hmm, mam rozumieć, że ten człowiek nie otrzymał zaproszenia na gale KSW, tylko dlatego, że naj***łby każdego po kolei? Brzmi całkiem sensownie.

Strone

2013-09-22, 13:08
joystik1337 napisał/a:

To tylko sport. Smiac mi sie chce z idiotow, ktorzy jak widza mma to sraja pod siebie z podniecenia i uwazaja, ze umiejetnosc samoobrony/spuszczania wpie**olu jest najwazniejsza w zyciu...



Dla niektórych to aż sport. Mma jest sportem bardzo ogólnorozwojowym, łączy w sobie wszystkie skuteczne i efektywne formy walki. Zapasy, muay thai, boks kick boxing i bjj to dla nich chleb powszedni. Aby coś w tym sporcie osiągnąć potrzeba ogromnego zawzięcia, a nie miękkich jąderek jak u ciebie. To sport który kształtuje charakter(jak większość sportów walki), a ty hejterze, co robisz? Wypie**alaj pograć w squasha z różowymi kolegami z aerobiku. Dobija mnie fakt że ludzie potrafią być takimi ignoranckimi idiotami, którzy w dupie byli gówno widzieli a mają najwięcej do powiedzenia. Najważniejsze w życiu jest poznanie samego siebie i robienie tego w czym się spełniamy. Ja teraz odnalazłem siebie i stwierdzam że spełnię się gdy ponownie powiem ci takie oto skromne "idź się zabij".

Pozdrawiam serdecznie mistrzu :idzwch*j:

Szron

2013-09-22, 13:09
kakamil napisał/a:



Skoro według Ciebie to sport dla "małp" to szczerze Ci współczuję, bo większość(jak nie wszyscy) z nich spokojnie napie**olili Ciebie i twoich "kolerzkuw" z osiedla z którymi po lekcjach w gimnazjum chodzicie na szlugi.



..JOK3R.. napisał/a:




Obrazek



Bolek1993 napisał/a:



Dziecko neostrady, do spania idz juz niech ci ojciec zaspiewa na dobranoc pedałku.




Spina kmiotków po 20 lat, bezcenna :D
A teraz aplikujcie !

Pewnie ostro fapujecie do tych małp w klatkach.
Czy tylko troszkę?

Sichimpresich

2013-09-22, 13:10
Szron napisał/a:

Fajnie że to Polak napie**ala anie na odwrót!

Szkoda tylko że to sport dla małp.

Zamkniętych w klatce.

A oglądający ten "sport" nie różni się prawie niczym od, małpy która ogląda bijące się po ryjach banany.





Ty sam jak ten k***a małpa , jedynie się zgodzę co do klatki bo ona wk***ia , jeszcze niektórzy chcą ,żeby na ksw zamiast ringu był oktagon poj***ło ich do reeszty , nie wiem jak oni ale ja jakbym walczył zawodowo to chciałbym być traktowany jako sportowiec a nie jakiś zwierzak zamknięty w klatce

Szron

2013-09-22, 13:17
Sichimpresich napisał/a:





Ty sam jak ten k***a małpa , jedynie się zgodzę co do klatki bo ona wk***ia , jeszcze niektórzy chcą ,żeby na ksw zamiast ringu był oktagon poj***ło ich do reeszty , nie wiem jak oni ale ja jakbym walczył zawodowo to chciałbym być traktowany jako sportowiec a nie jakiś zwierzak zamknięty w klatce



Hehehe :d

Widzę że ostro Fapujesz, misiu :D
Miś fapuje do małpek :P

Cytat:

jeszcze niektórzy chcą ,żeby na ksw zamiast ringu był oktagon


Proponuje pentagram, albo hexagon.
Albo gwiazdę dawida! [To i tak dla małp bez różnice]

Jak pejsate małpy zaczną walczyć, to zmienię swoje zdanie o tym "sporcie" :D


A tak swoją drogą to co ty dziecko [17lat] robisz tu na sadistic'u?

Strone

2013-09-22, 14:56
Szron, ty jabany prowokatorze :evil:

Klatka do MMA jest lepsza niż ring, uwierz ;D

Szron

2013-09-22, 22:46
Cytat:

Szron, ty jabany prowokatorze :evil:


Po czym wnosisz misiu?
Strone napisał/a:


Klatka do MMA jest lepsza niż ring, uwierz ;D


Dla małp oczywiście że jest lepsza.
Tam małp miejsce.

lobo206

2013-09-23, 03:53
twoja morda o ku*asa bym fapowal dzieciaku jeden z drugim