18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dancing Bodybuilder- Prague Pro posing Fred Smalls

xbandzior • 2014-10-06, 23:01
Wielka masa ogranicza? U niego w ogóle tego nie widać. 1:34 :lol:

zarypane z jutuba

Brokol

2014-10-07, 16:55
Przez pierwszą minutę stwierdziłem "pedał j***ny", ale później dał czadu w sumie ;)

mi...........dz

2014-10-07, 18:31
Aasiia napisał/a:

@up up

Jak panienka? Jestem dziewczyną i mam trochę koleżanek, żadna z nas nie napina bicka podczas tańca... Ach, zapomniałam że taniec prawdziwego faceta polega na piciu piwa pod ścianą.



Do mnie k***a pijesz?! :D

modzgi

2014-10-07, 19:13
Fred smalls ma 170 cm wzrostu
ludzie co mają tyle wzrostu wazą po 60-70 kg. on może z 80/
w czym k***a problem
ja mam 186 i 110 kg wagi- tak nie poskaczę

teken

2014-10-07, 20:17
W sumie obleśnie to wygląda.

Nestor99

2014-10-07, 20:55
Cytat:

Jak panienka? Jestem dziewczyną i mam trochę koleżanek, żadna z nas nie napina bicka podczas tańca... Ach, zapomniałam że taniec prawdziwego faceta polega na piciu piwa pod ścianą.

Dobrze gada! ;-) dawaj zdjęcia cycków :jezdziec:

Plecionkarz

2014-10-07, 21:09
Aasiia napisał/a:

@up up

Jak panienka? Jestem dziewczyną i mam trochę koleżanek, żadna z nas nie napina bicka podczas tańca... Ach, zapomniałam że taniec prawdziwego faceta polega na piciu piwa pod ścianą.



Tak. Taniec prawdziwego faceta polega na piciu piwa pod ścianą. Znajduje się wtedy w dogodnej pozycji aby ogarnąć wzrokiem wszystkie dupeczki kręcące się po parkiecie. One tańczą a on obserwuje i w końcu wybiera najbardziej interesującą. Ach, zapomniałem wy myślicie że faceci chodzą potańczyć bo tańczenie to świetna zabawa.

orwell14

2014-10-07, 22:04
modzgi napisał/a:

Fred smalls ma 170 cm wzrostu
ludzie co mają tyle wzrostu wazą po 60-70 kg. on może z 80/
w czym k***a problem
ja mam 186 i 110 kg wagi- tak nie poskaczę



Na zawodach ważył ponad 100kg, na tzw. off-season (gdy robi się masę) jego waga jak sam pisze dochodzi do 120 kg.

Aasiia

2014-10-07, 23:16
@Nestor99
Przecież są ;)

@Plecionkarz
Wybiera? A Ty co? Wchodzisz do klubu, stajesz z piwem i kolejka kobiet się ustawia by mogłby zostać przez Ciebie wybrane? Czy po prostu wybierasz najbardziej pijaną? :) Jeśli faktycznie tak robisz to naprawdę słabo się musisz na takich imprezach bawić ;- ) Wygląda na to, że polega to tylko na piciu piwa i gapieniu się (bo przecież nawet z kumplem nie pogadasz, bo muza napie**ala niemiłosiernie).
Mam kolegów, którzy tańczą (nie wszyscy oczywiście są M. Jacksonem parkietu), ale tutaj się poprzytulają do jakieś dupeczki, tam się popocierają, tutaj się uśmiechną i zakręcą laseczką parę razy, podśpiewują do znanych hitów i to jest zabawa! ;- ) A nie jakieś smutne obserwacje dobre dla jakiegoś obleśnego, grubego sponsora.

kwiato22wml

2014-10-08, 19:32
" Aasiia
@up up

Jak panienka? Jestem dziewczyną i mam trochę koleżanek, żadna z nas nie napina bicka podczas tańca... Ach, zapomniałam że taniec prawdziwego faceta polega na piciu piwa pod ścianą. "


Do garów k****! xD