18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Damian Goddard zwolniony przez "poglądy homofobiczne&qu

mamut360 • 2014-10-09, 12:28
Damian Goddard, dość znany komentator sportowy w USA, został ogłoszony jako "Homofob" i z tego powodu usunięty ze swojego stanowiska. :-/

Największym absurdem jest co do tego doprowadziło.
Goddard napisał na Tweeterze że rozumie i w "pełni popiera działania Todda Reynolda, który stanął w obronie małżeństwa w tradycyjnym znaczeniu tego słowa"

Dodam że Reynold to agent w branży hokejowej który najechał na otwarte poparcie małżeństwa homosiów innego gościa, pod tytułem Sean Avery, mówiąc że jego argumenty użyte do poparcia homoseksualistów, nie mają najmniejszego sensu.

Na Reynolda jest obecnie oczywiście wielki bojkot medialny a
Goddarda wyrzucili z pracy :shock: ...
A ponoć w USA jest sama wolność i cenzury nigdy nie było :roll:

Jeszcze trochę i zaczną aresztować za to że heteroseksualne pary nie będą oddawać swoich dzieci dla pedałów do adopcji :lodowka:

źródło: http://www.thestar.com/sports/2011/05/12/fired_sportsnet_host_damian_goddard_stands_by_tweets.html

demo15

2014-10-09, 12:40
ten świat zmierza ku upadkowi.
ja pie**ole :homer:

Blood14

2014-10-09, 12:51
pie**olona poprawność polityczna za niedługo zamkną sadola i już w ogóle nie będziemy mogli wyrażać swoich zdań na tematy innych ras, religii, orientacji itp mam nadzieje że umre zanim sie to stanie.

KoniecZartow

2014-10-09, 12:53
Blood14 napisał/a:

pie**olona poprawność polityczna za niedługo zamkną sadola i już w ogóle nie będziemy mogli wyrażać swoich zdań na tematy innych ras, religii, orientacji itp mam nadzieje że umre zanim sie to stanie.



To otworzymy kolejnego sadola, abyśmy mogli dalej hejtować :mrgreen:

nowynick

2014-10-09, 12:54
ten Todd Reynold to zamierzał wystrzelać z CKMu całą paradę gejów czy co, że popieranie jego działań jest tak źle odbierane?

mamut360

2014-10-09, 13:01
nowynick napisał/a:

ten Todd Reynold to zamierzał wystrzelać z CKMu całą paradę gejów czy co, że popieranie jego działań jest tak źle odbierane?



On jest agentem paru graczy hokejowych. Jakiś inny koleś od niego z branży chciał zyskać na popularności i zaczął się wypowiadać wszędzie jakie to gejowskie małżeństwa są spoko. Reynolds go delikatnie mówiąc zgasił po czym oczywiście wszystkie media na niego najechały. Potem ogłosił że nie będzie reprezentował żadnych homoseksualnych graczy hokeja.

RockyWood

2014-10-09, 15:05
normalnie przej***ne maja w tym USA... u szwabów podobno jest coraz bardziej w tą samą stronę (na szczęście alahakch*je ich pozamiatają) i tylko jedna rozkmina mnie tu dopada:


Denobulan

2014-10-09, 22:16
Let us see the world burn.

Eth

2014-10-09, 22:20
Czyli pedaly moga wyrazac swoje opinie, ze chca tego i tamtego, ale ktos normalny, nie moze juz powiedziec, ze sie z tym nie zgadza.
No pieknie k***a, pieknie!

Insaner

2014-10-09, 22:31
Niech sobie zawierają "związki partnerskie" umożliwiające im prawne przejmowanie majątku po śmierci jednego z partnerów, ale małżeństwo to coś zarezerwowane dla par mężczyzna+kobieta... podobnie jak dzieci.

rolerek

2014-10-09, 22:39
Betrer Call Saul !!! ;)


Niech zwalniają, zaraz pojawi się jakiś prawnik z żydojorku co zacznie udowadniać, że gość jest dyskryminowany za wyrażanie opinii i zjeby, które go zwolniły zaczną liczyć kasę na odszkodowanie to się nagle politpoprawność i moda na bycie anty homofobem skończy.

Parę soczystych wyroków (a w USA jest możliwe, choć trudne) i zobaczcie jak zaczną podwijać ogon.

skandal89

2014-10-09, 22:53
Właśnie dlatego trzeba wybierać prawicowe partie. PiS to nie jest prawicowa partia.

bukakjusz

2014-10-09, 23:17
Zagłada ludzkości jest nieunikniona

ho...........zo

2014-10-09, 23:28
pie**olone homofobofoby...