18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dama mówi jak jest

uFo125 • 2017-02-08, 20:43
Żona znalazła perełkę na wp ;)


gregorio80

2017-02-09, 09:57
No to zamiast kury domowej będzie k***ą domową, zwykła szmata a nie materiał na żonę.

Belweder

2017-02-09, 10:08
Techron napisał/a:

@up: Wracaj do zerówki, żeby nauczyli cię czytać ze zrozumieniem:



O to chodziło? :amused: bogaty,wysoki przystojniak i jakiś mały biedak,pewnie sługa? :amused:


Tutaj pewien pan opowiada, o cudownych polkach... :amused:

carl92

2017-02-09, 10:35
Oho jaki bulwers teraz wychodzi, że co drugi tutaj sadol to bogaty, z Audi RS i mają w dupie te księżniczki
Ja powiem tak jeżdżę 15 letnim Mondeo , pracuję za 1800zł i jeżdżę na k***y z Roksy i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba :amused:

anqus

2017-02-09, 10:38
Ta sama pani 20 lat później: " Wykorzystał mnie i odszedł do młodszej. Jak on mógł? A ja go tak kochałam czystą, bezinteresowną miłością. Tyle mu poświęciłam! Nie zdobyłam żadnego zawodu, a alimenty się skończą jak tylko Jessica i Brajan skonczą studia. Dobrze, że nie wie , że Brajan nie jest jego , bo jeszcze śmiałby nie płacić należnych alimentów. Może jak dam dupe sędziemu to przyzna alimenty też na mnie. Przecież mi się należą za tyle lat poświęceń. A jak sie nie uda to dam dupe temu bogatemu lekarzowi. Może jak zaciążę, to sie ze mną ożeni i spełni swój samczy, męski obowiązek- zapewni mi dom, samochód i wygodne życie a ja dalej będę mogła leżeć i pachnieć"

Ar...........an

2017-02-09, 12:10
To z pewnością troll ale oparty o częstą postawę dzisiejszych roszczeniowch suk. Nie rozumiem jak można w ogóle traktować posiadanie przez faceta auta jako normalność? A co jeśli mieszka się w mieście, przecież wtedy posiadanie auta jest zwyczajnie niepraktyczne i nieekonomiczne. Ale co taka głupia, roszczeniowa, cebula może wiedzieć :roll: Reszty nie skomentuję

sein96pl

2017-02-09, 13:29
czekamy na video z harda z pani udziałem.

kenzol

2017-02-09, 17:44
Mam dom i samochód. Jest tu jakas chętna?

crw

2017-02-09, 17:57
Wszystko zostało już powiedziane, ale dodam swoje kilka groszy: takie, to bierze się na jedną noc, a jak następnego dnia pyskuje, że obiadu nie ugotuje, to się jej każe sp***alać. Wtedy jak ma się już dom (mieszkanie), samochód, dobrą pracę, to dziunia zdejmuje koronę z głowy i idzie do garów. Potem masz przez kilka dni (miesięcy jak jest dobra w te klocki) polewkę w stylu "niby nie musisz być kurą domową, a na zmywaku zapierdzielasz aż miło". Niszczy to psychikę takiej dziuni i uczy pokory :P
A jak rozpoznać takie? Hmm... Wystarczy spojrzeć na jej ortografię, w gadce też łatwo rozpoznać mentalną pustkę. Chociaż z drugiej strony po co się męczyć... Takich dziuń jest na pęczki.
Zresztą żyjemy w takich czasach, ze to raczej faceci mogą przebierać w kobietach, a nie na odwrót.

SirMajkel

2017-02-09, 20:26
taaaaaaaaaa jasne, potem przychodzi 30 latek i bierze pierwszego lepszego bo dzieci trzeba robić a wszystkie porządne towary już są zaklepane :P

Tarab85

2017-02-09, 22:44
Najrozsądniej jest wymieniać kobietę co kilka miesięcy zanim zacznie mieć jakieś roszczenia finansowe. Odkąd kupiłem zmywarkę to stałego związku nie potrzebuję. Jak kobieta jest na etapie, że "trzeba na poważnie" i chce się wprowadzać to czas zmienić na młodszą. Facet zwykle jest atrakcyjny fizycznie dla kobiet nawet do 50 roku życia. Kobieta znacznie krócej. A jak przestanę być atrakcyjny to będę miał tyle hajsu zaoszczędzonego na braku żony, że atrakcyjność wciąż będzie :D

apacz22

2017-02-10, 20:27
z autopsji wiem ze tak wiekszosc kobiet mysli do pewnego okresu nazeczenstwa badz malzenstwa :)

na poczatku jest fajnie...pozniej przychodzi rutyna...dzieci, dom czy inna kula u nogi, chlop sie zacharowuje bierze nadgodziny zeby utrzymac dom albo nie chce sluchac wiecznych pretensji swojej "Pani domu"...A wtedy taka p*zda oglada sie za "biedakami" udaje niedostepna a po paru tygodniach jak wejdzie na ch*ja to zejsc nie chce i robi rzeczy na ktore z mezem by sobie nie pozwolila bo "to nie po bozemu". Mam tego farta ze naleze do tych biednych -nie mam chaty,auta ba prawka nawet nie mam, lapka kupilem po leasingu a r*cham jak mi sie podoba- wystarczy udawac kawal gnoja ktory ma jednak jakies uczucia i sluchac(jednym wpuscic drugim wypuscic) jaki to maz jest beznadziejny , jak to go czesto w domu nie ma iiiii...voil'a c*pka sama pcha sie na fiuta :lol: