18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dakann o rowerzystach

Vadim • 2013-09-27, 00:35
Dakann tym razem o rowerzystach


dzg

2013-09-27, 01:04
j***ć grubasa

Hrodgar

2013-09-27, 01:51
@up, a może on tylko na to czeka?

blazejudo

2013-09-27, 01:52
W ch*ju mam tą grubą skwarę co myśli, że jak powie, "k***a, ja pie**ole" i będzie hejtował wszystko co napotka na drodze, to jest fajny.

Pamiętam "Piątek" w podstawówce to mnie to śmieszyło, w sumie nadal mam do tego sentyment, ale jak koleś robi coś k***a dzień w dzień i nadal myśli, że to fajne i liczy na popularność to czarny, gejowski ch*j mu w dupe.

nygas232

2013-09-27, 02:23
Dzięki takim zjebom wolność słowa jest gorsząca.

MocnyFull

2013-09-27, 04:17
blazejudo napisał/a:

W ch*ju mam tą grubą skwarę co myśli, że jak powie, "k***a, ja pie**ole" i będzie hejtował wszystko co napotka na drodze, to jest fajny.

Pamiętam "Piątek" w podstawówce to mnie to śmieszyło, w sumie nadal mam do tego sentyment, ale jak koleś robi coś k***a dzień w dzień i nadal myśli, że to fajne i liczy na popularność to czarny, gejowski ch*j mu w dupe.





najstarszy odcinek został wrzucony 2 lata temu. Mówisz, że śmieszyło cię to w podstawówce?

k***a mać no i jak się dziwić że spada poziom sadola skoro tu gimb na gimbie siedzi.

Bezem

2013-09-27, 04:49
@up
Myślę, że chodzi mu o pierwszy piątek.

Bugini

2013-09-27, 08:51
MocnyFull napisał/a:



najstarszy odcinek został wrzucony 2 lata temu. Mówisz, że śmieszyło cię to w podstawówce?

k***a mać no i jak się dziwić że spada poziom sadola skoro tu gimb na gimbie siedzi.



Chodziło mu o "Piątek" mądralo

qubus93

2013-09-27, 09:49
ależ to po prostu... żenujące

kondziovsky

2013-09-27, 10:10
Piątek był, i był w porządku. Dakann(czy jakich*j to się pisze) się skończył i jego ciągła postawa "to mnie wk***ia" jest już nudna i się nie sprawdza. Po tak długim czasie od zakończenia Piątku (części pierwszej) ten grubas notorycznie kręci to samo, starając się ciągle utrzymać na fali "humorystycznego" hejtu, która to fala dawno się skończyła i przez to, przynajmniej ja, widząc tego grubasa widzę przerośnięte niemowlę, które tylko narzeka i truje dupę jakie wszystko wokół jego paskudnej twarzy jest ch*jowe.
k***a, ile można. też lubię sobie ponarzekać, mam to we krwi jako polak i wy też, ale k***a ja pie**olę.. nie róbmy z siebie sierot.

To właśnie jest jeden z powodów dla, których sporo krajów na kuli ziemskiej ma nas za idiotów i śmieją się z "polaczków" patrząc na nas jak ja się patrzę gdy kupując piwo jakiś szczyl pyta się mnie czy mu nie kupię bo nie ma jeszcze dowodu.(i kupuję mu te piwo!)

tak więc puentując tę wypowiedź, Dakaan(czy jakich*j się zowiesz), weź się pie**ol, zabij się i będzie święty spokój.

Pewnie nawet jakby popełniał samobójstwo to zdążyłby nagrać filmik o tym jak wk***iający jest to proces. j***ny gruby debil.

pakicito

2013-09-27, 12:14
czemu nie ma już tej zakładki "ignoruj to gówno" ?

ch...........AN

2013-09-27, 12:50
co to za pajac?

Plast80

2013-09-28, 13:35
j***ny ale w filmiku zaznacza że ma siodełko w rowerze a nie samą sztycę, każdy jednak wie jak wygląda prawda

kenzol

2013-09-28, 13:47
To może ja pierwszy wpiszę komentarz na temat treści zawartej w filmiku :) Uważam, że kierowcy samochodów powinni być wdzięczni rowerzystom, za to, że wybrali taki środek transportu, zamiast samochodu, który zwiększałby korki na mieście. Koniec :)