18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dakaan o strazy miejskiej

konradtl • 2013-08-02, 00:57
Grześ opowiada o straży miejskiej na jaką trafia. Myślę, że nie tylko On ma o nich takie zdanie...

TrzochuPL

2013-08-02, 13:25
morderuk napisał/a:

Jak mnie ten typ wk***ia...



to go nie oglądaj i :idzwch*j:

Piechur23

2013-08-02, 14:17
Dobrze gada! Tym filmikiem zmotywował mnie żeby przetestować sprawność strażaków miejskich których mam nadzieje niebawem spotkać.

donwasyle

2013-08-02, 14:34
Ma rację gościu. Za pensję takiego jednego nieroba dałoby radę wysłać na ulicę 5-6 pracowników ochrony. ;)

IwanMT

2013-08-02, 14:38
A ja sk***ysyna nie cierpie.
Skończył sięna piątku z 10lat temu i teraz pie**oli takie głupoty, że tylko ciśnienie rośnie.

Brian1337

2013-08-02, 16:20
Za Dakanna zawsze piwko. Uwielbiam tą jego gadkę :mrgreen:

cocaine.animals

2013-08-02, 16:51
Jak nie lubię grubasa, to za ten odcinek wielkie piwo !

qs...........ex

2013-08-02, 18:48
mandat za picie w parku 500zł an nie 150zlł

kaczortruck

2013-08-02, 19:41
TO już jest nudne, jak jakiś cymbał nie ma pomysłu na wklejke do sieci to sięga po temat dyżurny Straż Miejska. Poczytaj grubasie o diecie dr. Dukana lepiej.

GrzesMk4

2013-08-02, 20:41
śmiesznie to opowiada nawet...

cxter

2013-08-03, 01:58
Akurat z tymi pie**olonymi "Burkami" bez kagańca to typek racji nie ma... Jestem zajebiście szczęśliwym posiadaczem 2 rottweilerów. Moje pieski MUSZĄ k***a mieć zawsze kaganiec, podwójną smycz itd. Te wszystkie j***ne babcie z tymi sk***ysyńskimi szczekaczami drą mordę, że idę z mordercą, że to bydle ją zagryzie, że jak tak można i w ogóle ch*je muje... A ich pieski najczęściej same ze strachu rozpoczynają natarcie, do tego dochodzi jazgot babek. Rottweiler waży 54kg. Bydlak te wszystkie blokowe burki łapą by rozdeptał, ale k***a mimo tego, że jest w metalowym kagańcu, co wygląda jak koszyk na grzyby, to i tak k***a babcie jazgoczą gorzej niż ich pupile. JA pie**olĘ! Stare prukwy psy k***a na wolność puszczają, a ja swojego nie mogę, bo zagryzie, zadusi i ch*j wie co jeszcze... Bardzo mnie drażni, jak jakiś pies nie ma kagańca, bo skoro ja muszę dbać o bezpieczeństwo innych psów i ich właścicieli zakładając k***a kratę na mordę mojemu psu to miło w ch*j by było jakby moja troska o zj***ne społeczeństwo była odwzajemniona... Dlatego też z góry proszę, respektujcie to, bo nie wiecie kto z jakim psem idzie za rogiem/ zakrętem...

karinawaw

2013-08-05, 02:21
W moim przypadku Policja 4 razy przymknęła oko.
- Raz za picie w parku
- Dwa za palenie i śmiecenie
- Trzy za przechodzenie na czerwonym
- Cztery (i tu ciekawie) za uprawianie seksu w samochodzie który stał na kopercie.