18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daj, daj na tacę

Sz...........an • 2011-12-16, 23:01
Muzykalny pijaczek


_R...........s_

2011-12-16, 23:11
Jak mam drobne, to zawsze wspomogę tego typu gościa. Zawsze mają jakieś poj***ne pomysły i teksty jak wysępić, to ich wspomagam. k***a niby żule, bezrobotni, na rentach, ale i tak ich pomysłowość mnie rozpie**ala. Ile się nakombinują skąd wytrzasnąć drobne na walkę z kacem. A z kacem jest ciężko, ja sam o tym wiem. Wole dać takiemu, niż na jakąś zj***ną akcje "charytatywną" z której za ch*j nie wiem na co pieniądze tak szczerze pójdą, albo niż dać tłustemu pedofilowi, przepraszam, miłośnikowi dzieci na nowe auto.

Sz...........an

2011-12-17, 10:41
@up

Racja piwko leci. Inni mówią "niech się za robotę weźmie a nie będzie chlał za wysępione pieniądze"
Jak dla mnie taki bezdomny, lub pijaczek nawet może być to abstynent który nie ma na chleb rzeczywiście jest bardziej ludzki niż nie jeden bogacz. Oglądałem kiedyś w tv reportaż jak jakiś facet miał mieszkanie i je wynajmował jakiejś rodzince. Nie pamiętam z jakiego powodu chciał wyrzucić ich z tego mieszkania ( jakieś tam machlojki ). Tak więc koleś postanowił im uprzykrzyć życie żeby się wyprowadzili sami. Poszedł na ulicę zebrał grupkę meneli i powiedział że ma klucze do tego mieszkania a ich zadaniem będzie zdewastować tam co się da oczywiście im za to zapłaci. Najlepsze jest to że grupka pijaczków się na to nie zgodziła chociaż dawał im przyzwoitą zaliczkę. Potem jeden menel wypowiadał się do kamery i mówił że on swój honor ma i nie będzie z siebie bandyty robił dla pieniędzy.

Nie zaprzeczam że są i tacy że za 2zł wsadzili by nóż w plecy ale to tak jak z każdym człowiekiem jeden będzie dobry a drugi zły ale ci co myślą stereotypowo i tak pijak będzie kojarzył się z negatywnymi cechami.

Gszysztow

2011-12-17, 13:53
Hah, cały sadol- w jednym temacie 10 na 10 postów w stylu "j***ć tych nierobów i pijaków, niech giną" w tym będzie o "utalentowanych bezdomnych"... Ale trzeba przyznać, że piosenka sympatyczna.

glodny29

2011-12-17, 15:21
Uhuhu niczym Jimi Hendrix :-)

BongMan

2011-12-17, 15:57
Prędzej dam jemu niż j***nemu czarnemu (nie Murzynowi). Bo on za moje 5zł kupi sobie korbola i będzie szczęśliwy. A j***ny czarny za niezliczone renty i emerytury starych babć jeździ Mercedesem, chleje whisky, chodzi na k***y i jeszcze mu mało i grzmi z ambony jak to ludzie mało na tacę dają.

Sz...........an

2011-12-17, 22:29
Gszysztow napisał/a:

Hah, cały sadol- w jednym temacie 10 na 10 postów w stylu "j***ć tych nierobów i pijaków, niech giną" w tym będzie o "utalentowanych bezdomnych"... Ale trzeba przyznać, że piosenka sympatyczna.



No trzeba coś dla odmiany napisać nie tylko że wszystko jest "bee!" :lol:

BongMan napisał/a:

Prędzej dam jemu niż j***nemu czarnemu (nie Murzynowi). Bo on za moje 5zł kupi sobie korbola i będzie szczęśliwy. A j***ny czarny za niezliczone renty i emerytury starych babć jeździ Mercedesem, chleje whisky, chodzi na k***y i jeszcze mu mało i grzmi z ambony jak to ludzie mało na tacę dają.



Tą osobę którą opisałeś księdzem nazwać się nie da i niestety ale część osób idzie na księdza tylko dla kasy. Chociaż są też prawdziwi księża którzy rzeczywiście służą ludziom. Znam księdza który otworzył noclegownie dla bezdomnych. Najlepsze jest to że korzystając z państwowych noclegowni bezdomni w zamian za noclegi są wysyłani na prace społeczne a u niego mają jak w raju bo nie dość że nocują i mają wyżywienie to nic nie robią czasem coś tylko pomogą przy kościele zrobić.

kamillek24

2011-12-18, 11:55
Cześć, jestem kac i bede cie j***ł.