18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dąbrowa Górnicza - czołówka Citroen C5 i Fiat Panda

Kam • 2012-01-26, 13:22
idiota wjeżdża na stacje paliw przy trasie S1, zawraca i wjeżdża pod prąd na trasę, dochodzi do czołowego zderzenia w którym ginie kierowca fiata panda - 26 letnia dziewczyna.
...szkoda że nie wpie**olił się pod tira w 45 sek

chwilę po wypadku wyskoczył z auta z awanturą do kierowcy Fiata niby że to ona spowodowała wypadek. 2 godziny po wypadku kobieta zmarła w szpitalu.
po śmierci kobiety kierowca citroena chciał popełnić samobójstwo. dobrze że mu się nie udało
mam nadzieje że przeorają mu dupsko za kratami




essa

2012-01-26, 23:39
@up co do świeżych kierowców masz zupełną rację. ale w pewnym stopniu jest to też wina instruktorów oraz przepisów egzaminacyjnych, ponieważ młodzi kierowcy nie są przygotowywani do warunków na polskich drogach tylko do jazdy zgodnej z przepisami. a nie oszukujmy się... może 1/5 wszystkich kierowców w Polsce jeździ przepisowo... ale ja jestem zdecydowanie za wprowadzeniem jakichś psychotestów przed dostaniem się na kurs prawa jazdy, bo później jeżdżą po drogach takie egzemplarze, jak pan z C5... Szkoda mi tylko tych niewinnych ludzi którzy giną przez takich baranów.

Hrabia Drapula

2012-01-26, 23:41
@FaYaH
spójrzmy jeszcze raz jak to prawdopodobnie mogło wyglądać

nody2000

2012-01-26, 23:45
I jak zawsze zaczyna sie akcja, to akcja STOP

Legon

2012-01-27, 00:30
zdrowe pie**olniecie i nie slychac strzalow to najwazniejsze czyli juz nie bedzie teorii ze to ruscy zastrzelili obydwu

okopa3

2012-01-27, 00:48
c24rny napisał/a:


Po 1. Jest tam zakaz po prawej stronie za tablicą reklamową (czarnobiały film słaba jakość więc słabo widać), byłem, widziałem.


nie znam miejsca, nigdy tam nie byłe, pisałem wg tego co na filmiku widziałem
c24rny napisał/a:


Po 2. Koleś był tam wcześniej więc wiedział co którędy jedzie.

tego też nie wiedziałem, bo niby skąd...

c24rny napisał/a:


Po 3. Człowieku ! - ten koleś jedzie slalomem !!! Jedzie na czołówkę z tym dostaczwczakiem, a następenie go omija i wskakuje na lewy pas (swój prawy), wcześniej lewym jedzie TIR, szkoda że nie wpakował się pod niego !!!, Tak, spieszył się i był roztargniony więc postanowił ominąć nieprawidłowo jadących innych uczestników ruchu, a ci po prawej stronie co jadą w tę stronę co on, tylko za ogrodzeniem to pewnie świry!?.
Zaćmienie to musiał mieć bardzo poważne ! (samobójca i tyle).


nie jedzie slalomem, zjechał na środek po minięciu się z autem które zjeżdżało na stację, to wygląda na prawdę jakby myślał że jedzie dobrze, zero zawahania

Legon napisał/a:

zdrowe pie**olniecie i nie slychac strzalow to najwazniejsze czyli juz nie bedzie teorii ze to ruscy zastrzelili obydwu

chyba pierwszy komentarz rodem z sadola

Phallucifer

2012-01-27, 10:10
@essa
Wieszkego fleka nie czytalem.
To, ze Polacy kochaja lamac prawo, nie znaczy wcale, ze nalezy ich do tego przyuczac. Efekty nihilizmu w postaci martwej kobiety zalaczone do postu...Z reszta sie zgodze, ale co do tego nie moge. Co do pozoimu szkolenia i egzmainowania,m to ja nie chce sie wdawac w dyskuje, ktora z gory skazana jest na prosta konkuzje.
Jedno jest pewne w Polsce tak sie jezdzi, bo kazdy ma swiadomosc tego, ze byc moze uda sie uniknac kary- dwie stowki do kieszonki Pana Wladzy i nie ma klopotu,a to powoduje, ze przestrzeganie przepisow czesto zostaje zawieszone do wyjscia z samochodu i do komenatrzy na sadistic.pl
Szkoda kobiety, bo zginela przez debila.

freak4000

2012-01-27, 15:41
Witam
Widziałem dużo juz jest napisane w temacie większosci nawet nie czytałem chciałem tylko dodac lub poinfomowac autora że to NIE S1 jak napisał tylko DK94 no i to nie Dąbrowa Górnicza tylko sosnowiec wiem ze emocje Tobą szarpały ale dziś juz na spokojnie popraw tytuł ...

miki12345

2012-01-27, 16:29
"chwilę po wypadku wyskoczył z auta z awanturą do kierowcy Fiata niby że to ona spowodowała wypadek"



co za debil pisze takie głupoty!!!!!!!!!!
czasami nie różnimy się od starych dewotek które żyją plotkami. Jak on miał wyjść z samochodu?!! Skoro pół godziny czekali na karetkę a potem go 8 osób wyciągało. Facet był totalnie rozwalony,przeklinał itp. Wiem bo tam byłem.
I jeszcze jedno, ten gość gadał takie głupoty że na bank jest świrem! Zresztą w szpitalu to samo mówili.
I małe pytanko????
Jaki LEKARZ pozwolił mu jeżdzić??!! Jeśli gość się leczył to bym chętnie pociągnął do odpowiedzialności lekarza

mcvice

2012-01-27, 17:35
jak czytam komentarze osoby o nicku vass to chwilami popieram ACTA, dobrze ze szybko mi przechodzi mimo wszystko .. :)

ble

2012-01-27, 21:22
to nie s1 a dk94
mam nadzieje ze gosciu z citroena umrze szybko

endriuksp666

2012-01-27, 22:08
Masakra dzień wcześniej miałem praktyki w tym salonie O.o

~PowerBoBass

2012-01-27, 23:32
Cytat:

@essa
Wieszkego fleka nie czytalem.
To, ze Polacy kochaja lamac prawo, nie znaczy wcale, ze nalezy ich do tego przyuczac. Efekty nihilizmu w postaci martwej kobiety zalaczone do postu...Z reszta sie zgodze, ale co do tego nie moge. Co do pozoimu szkolenia i egzmainowania,m to ja nie chce sie wdawac w dyskuje, ktora z gory skazana jest na prosta konkuzje.
Jedno jest pewne w Polsce tak sie jezdzi, bo kazdy ma swiadomosc tego, ze byc moze uda sie uniknac kary- dwie stowki do kieszonki Pana Wladzy i nie ma klopotu,a to powoduje, ze przestrzeganie przepisow czesto zostaje zawieszone do wyjscia z samochodu i do komenatrzy na sadistic.pl



Eee, pie**olisz. Tu już nawet nie chodzi o przyuczanie do jazdy niezgodnej z przepisami, ale choćby do poprawnego ruszania z miejsca, przyspieszania i ogólnej dynamiki jazdy. Jeśli kursant rusza z miejsca wolniej niż ja rowerem, do zmiany pasa przymierza się pół godziny, a do ruchu włączy się, gdy na horyzoncie nie będzie widać żadnego pojazdu, to jak taki ma potem nagle uniknąć zderzenia czołowego czy wjechania w dupsko komuś, kto zajechał mu drogę?
Moje zdanie jest takie - gaśnie Ci auto przy ruszaniu? Masz problemy z dojrzeniem czegokolwiek w lusterku? Zmiana biegów w Twoim wykonaniu trwa w nieskończoność? A może zmieniasz bieg, jak instruktor Ci to zasugeruje? W takim razie nie wyjeżdżaj z placu, ucz się tam, albo na podwórku autem rodziców, a dopiero z podstawowymi umiejętnościami wyjeżdżaj "L" na ulicę. Wtedy będziesz uczyć się przetrwania i techniki jazdy, a nie skupiać się na podstawach. Bo jeździć dobrze nie znaczy jeździć szybko. Jeździć dobrze, to myśleć szybko i działać szybko.

Fakt faktem, że essa się trochę zagalopowała ze słowami.

jassman

2012-02-01, 18:43
znałem śp. chłopaka z citroena i nie był szurnięty tak jak piszą co nie którzy- pokój jego duszy , a awantury wcale nie robił oto dowód !!!

~Angel

2012-02-01, 18:47
Kam napisał/a:

po śmierci kobiety kierowca citroena chciał popełnić samobójstwo. dobrze że mu się nie udało



jassman napisał/a:

znałem śp. chłopaka z citroena i nie był szurnięty tak jak piszą co nie którzy- pokój jego duszy



to jednak mu się udało? :wisielec:

salucik

2012-02-03, 10:14
Tak, udało mu się, wczoraj był pogrzeb