18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czysta Krew (True Blood)

Modliszka • 2010-08-14, 12:20
Wiem że to serial być może wielu z was go ogląda, ja po obejrzeniu pierwszego odcinka zakochałam się w tym serialu i z niecierpliwościa czekam na każdy nowy odcinek. ...



Serial rozpoczyna siÄ™ 2 lata po wynalezieniu przez japoÅ„skÄ… firmÄ™ syntetycznej, sztucznej krwi, która przyczyniÅ‚a siÄ™ do "ujawnienia siÄ™" wampirów. PosiadajÄ…c substytut pożywienia postanawiajÄ… współistnieć z ludźmi w pokoju. Po stronach obu gatunków znajdujÄ… siÄ™ zwolennicy i przeciwnicy tej koegzystencji. Sprawy komplikuje odwieczna żądza krwi wampirów oraz fakt, że krew wampirów ma na ludzi niezwykÅ‚y wpÅ‚yw – leczy ich rany oraz wyostrza zmysÅ‚y, ale jednoczeÅ›nie silnie uzależnia.

Główną postacią serii jest Sookie Stackhouse (Anna Paquin), kelnerka posiadająca dar czytania ludzkich myśli. Zdolności swe traktuje jako przekleństwo, więc z chwilą pojawienia się w jej życiu Billa (Stephen Moyer), 173-letniego wampira, którego myśli nie potrafi odczytać jest nim oczarowana. Bill również dostrzega w Sookie istotę przewyższającą rodzaj ludzki i stara się ją lepiej poznać.

Związek ten nie podoba się zarówno znajomym Sookie jak i towarzyszom z gatunku Billa. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy w miasteczku zaczynają ginąć kobiety...


Podaję linka gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki online za free ....

http://iitv.info/czysta-krew/

Lashlo

2010-08-21, 17:30
A fuj. Nie wiem co gorsze, Twilight czy True Blood.

if...........yt

2010-08-21, 19:18
to oni??

nie znam :|

Grace

2010-08-22, 00:22


A przy okazji posta ifryta. Ten z lewej - Eriiic! Jestem na 3 serii i nie mogę przestać.

BÃ...........³g

2010-08-22, 10:33
Ten z 3 wyglÄ…da jak Niemiec.
Ble.

.:...........:.

2010-08-22, 10:45
Bóg napisał/a:

Ten z 3 wyglÄ…da jak Niemiec.
Ble.


LiczÄ…c od prawej czy lewej?

Niemiec nie taki zły jak go piszą. ;-)

BÃ...........³g

2010-08-22, 13:05
Linekk napisał/a:

LiczÄ…c od prawej czy lewej?



Od lewej.

Linekk napisał/a:

Niemiec nie taki zły jak go piszą.



Lepsze to niż rudy ;)

ObywateI

2011-01-05, 23:42
Ktoś wie, kiedy wychodzi 4 sezon? Czekam i czekam.. zacząłem oglądać jak zaczął wychodzić 3 sezon. Pierwsze 2 sezony obejrzałem w tydzień :) 3 oglądałem na bieżąco, teraz czekam na 4 cały czas..

sajet

2011-01-17, 17:34
wg mnie , to serial dla gothek i innych babeczek ..zieeeeeeeeeew