18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czym sie konczy waginosceptycyzm

Demawend • 2013-07-25, 23:40
Przegladajac internet, natknalem sie na fotke typa z femenu, po "interwencji" "nieznanych sprawcow".

Enjoy.






A tu troche info:

An activist considered one of the ideologues of FEMEN, Viktor Sviatski was severely beaten near the premises of the organization in Kiev, said Thursday, July 25 the feminist movement, alleging intimidation on the eve of a visit by Vladimir Putin.


25 lipca (sroda) niedaleko siedziby organizacji FEMENU w Kijowie pobito Viktora Sviatskiego, uwazanego za jednego z czlonkow w.w organizacji. Ruch feministyczny twierdzi ze to zastraszenie przed wizyta V. Putina nastepnego dnia.

Przepraszam za bledy jezeli jakies sa, tlumaczenie robione na szybko

Marxe

2013-07-25, 23:44
Kobiecy Ruch Femen- ukraiński KOBIECY niezarejestrowany ruch społeczny, a członkiem jest facet ?

To tak jak członkiem kółka różańcowego miałby być satanista :D


Szoqn

2013-07-25, 23:46
Femen? To jakaś organizacja męskich feministek? To ch*j mu w dupę...hmm albo nie, pewnie by mu się spodobało. Jeśli jakiś facet aktywnie wspiera organizację, która ma na celu destabilizowanie sytuacji w kraju, poprzez nierealne żądania owłosionych kobiet, to powinien liczyć się z tym, że okolicznościowo obskoczy po mordzie. Ja np. nie mam nic do kobiet i ich pracy, ale uważam, że jeśli ktoś założy sobie firmę, to powinien sam decydować o tym kogo zatrudnić i komu i ile płacić.

TheByQ

2013-07-25, 23:48
@up FEMEN to baby, pokazują cycki w miejscach publicznych. I nie, nie są to stare mohery (przynajmniej nie widziałem takich na zdjęciach), więc pewnie nie jeden facet by się przyłączył tylko po to by cycki pooglądać.

Demawend

2013-07-26, 00:00
TheByQ napisał/a:

FEMEN to baby, pokazują cycki w miejscach publicznych. I nie, nie są to stare mohery (przynajmniej nie widziałem takich na zdjęciach)



Coz, sa wsrod nich takie "perelki"


CBRrider600

2013-07-26, 00:01
łeb jak sklep tylko półek brak ;)

MrCollie

2013-07-26, 00:38
Jak facet może być członkiem ruchu feministycznego? Toż to k***a nie ma sensu...

Zresztą nie rozumiem tego całego feminizmu.
Co jest złego w tym, że kobieta ugotuje, posprząta, zajmie się dzieckiem? Chwała jej za to.

TheByQ

2013-07-26, 01:47
@Demawend Żyłem w błogiej nieświadomości, musiałeś to zepsuć?

Vertig

2013-07-26, 02:40
Za spuszczenie wpie**olu pedałowi zawsze należy się zimne piwko.

Fakerę

2013-07-26, 09:27

Bozzarr

2013-07-26, 09:32
wielka mi afera, moze mial uczulenie na orzechy czy cos.. hehe

rockface123

2013-07-26, 09:42
Mam nadzieje że to pedał bo skopali go konkretnie :D

rawpanic

2013-07-26, 09:47
bravo bravo! teraz bedzie zylo sie nam lepiej!