18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy wierzymy w teorie spiskowe?

Quaswerty • 2013-06-25, 11:16
Czy ludzie wierzą w teorie spiskowe? Jak się okazuję tak, jednak w niektóre w większym lub mniejszym stopniu ;-)
Ps. Macierewicz nie brał udziału w badaniach, z wiadomych względów :szczerbaty:

____________________________________________________________
Globalne ocieplenie to oszustwo?

Tak - 37%, Nie - 51%, Nie wiem - 12%.
____________________________________________________________

Osama Bin Laden żyje?

Tak - 6%, Nie - 83%, Nie wiem - 11%.
____________________________________________________________

UFO rozbiło się w Roswell?

Tak - 21%, Nie - 47%, Nie wiem - 32%.
____________________________________________________________

CIA maczała palce w epidemii kokainy w latach 80. w USA?

Tak - 14%, Nie - 55%, Nie wiem - 30%.
____________________________________________________________
Reszta materiału w komentarzach ;-)

prof. Matolewicz

2013-06-25, 18:13
Świadomi ludzie... Nazwij się wolne/niezależne bla bla media, wrzuć na początek kilka z dupy wziętych teorii spiskowych i już możesz "świadomym" ludziom wcisnąć, że 2+2 to tak naprawdę 5.

Stalovy

2013-06-25, 18:33
Samoloty rozpylają chemię... chyba nad polami z rzepakiem, a i wtedy jak mocniej zawieje, to nie ma pewności że oprysk spadnie tylko na to pole nad którym był rozpylany. Przypominam, że wysokość przelotu podczas oprysku to niecałe 10 m nad ziemią. Pasażerski samolot kursowy leci na wysokości około 10 km - gdyby, k***a, GDYBY coś rozpylał, to po pierwsze opadałoby to na ziemię przez lata (no chyba że byłyby to kulki ołowiane), po drugie NIKT k***A NA ŚWIECIE nie potrafi określić gdzie taki oprysk opadnie, a po trzecie - jeżeli chemtrails są trujące, to ja k***a gratuluję pomysłu temu, który je przeprowadza, chyba że żyje na innej planecie.

pi...........ja

2013-06-25, 18:36
Jak ja lubię się pośmiać z wierzących czerwonej propagandzie nt. oszustwa księżycowego.

Mentorstajl

2013-06-25, 18:51
HAHAHA,ufo istnieje.Ciekawe co jeszcze ciekawego przeczytam :D

pr...........6r

2013-06-25, 19:19
Próbki z księżyca pewnie same do nas przyleciały?

Rusznic

2013-06-25, 19:35
W Chemtrails się tu wierzy, a ja miałem Polaków za mądrzejszych. Jak myślicie, że coś rozpylają to się powieście, zróbcie tą przysługę Polsce i światu.

" Globalne ocieplenie to oszustwo?
NIE, jednak działalność człowieka nie ma z tym nic wspólnego - jest to naturalne zjawisko (udowodnione przez wielu NIE-amerykańskich naukowców dzieki badaniom lodowców i skamieniałości)"

Tylko co mają skamieniałości do antropogenicznych czynników na środowisko? Pod lodowcami są jakieś cywilizacje to zanieczyszczały i nic się nie stało? Puknij się w łeb RockyWood i naucz się interpretacji danych. Jak czytam te bzdury to mnie szlag trafia. Najlepiej się zakopcie pod ziemię walczyć z jaszczuro-ludźmi razem ze swoimi brukowymi "wolnymi" mediami, które ciągle to samo gdaczą. Pseudo intelektualny bełkot hipisów.

Jesuz

2013-06-25, 20:33
Samoloty rozpylają amelinium! Samochody rozpylają diwodorek tlenu w postaci gazu! Brzoza wydziela sok powodujący wybuch po dodaniu trotylu!


k***a mać...

Stew

2013-06-25, 20:59
Jak Was czytam to rozpylam nad Polską siarczyste bąki ze śmiechu.

Ja pie**ole :homer:

Un_Nem

2013-06-25, 21:39
Mentorstajl napisał/a:

HAHAHA,ufo istnieje.Ciekawe co jeszcze ciekawego przeczytam :D



UFO = unidentifiet flying object.

czyli takim czyms moze byc nawet samolot ktorego radar nie rozpoznal geniuszu.
UFO istnieje na 10000000% i nie musza byc nim kosmici.
UFO i Kosmici maja tyle wspolnego co hot dog z moim jajkiem w garnku k***a.

monto

2013-06-25, 22:47
@RockyWood nie wiem stary jak te piwa zgarnales ale polowe tych bredni to chyba w tvnie uslyszales, ladowanie na ksiezycu bylo i zostawili tam jednego astronaute zeby filmowal start z powierzchni ksiezyca :D lololo pooglodaj filmy na ten temat glupi zobaczy ze nawet swiatlo inaczej powinno padac na ksiezycu, to chyba mi sie najbardziej w oczy rzucilo a o nowy porzadek swiata zapytaj dziadka on ci powie jak to teraz wyglada

Inżynier321

2013-06-26, 12:33
Ufo i wielkie stopy i inne pie**olły....... litości;)
Ale co do lądowania na księżycu, to gdyby rzeczywiście one miało miejsce, to w dzisiejszych czasach już byśmy tam regularnie latali.....
Rządowi USA potrzebny był sukces w czasie zimnej wojny bo ruscy polecieli pierwsi w kosmos. Zatem jak czegoś nie można osiągnąć to można to sfabrykować, po prostu

marcin3991

2013-06-26, 16:20
A lustra na księżycu rozłożyły się same? Fluorki czego są dodawane? Nie istnieje flourek, o tak sobie sam. Musi być fluorkiem czegoś. Rozpylanie milionów ton aluminium, pewnie dlatego jest takie drogie...(Kto wie jak się je rafinuje nie musi się martwić smugami hehe). Bzdury i nic więcej.