18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy to chłopiec? Czy dziewczynka?

~Velture • 2023-09-03, 12:30
Hue, hue, hue... to trup :trollencjusz:
Cytat:

Pilot zginął po tym, jak jego lewe skrzydło Piper PA-25 uległo awarii podczas imprezy mającej na celu ujawnienie płci w mieście San Pedro w Meksyku.



damian15snk

2023-09-03, 18:24
motylekwbrzuchu napisał/a:

Dla kamerzysty nagroda najgłupszego ch*ja roku



Niestety ty mu nie płacisz ale para młoda albo rodzice. Ujął to co trzeba było i jak nie dostanie premi to wtedy nagroda h*ja w dupe zleceniodawcy.

dżonyłojlker

2023-09-03, 18:45
damian15snk napisał/a:

Niestety ty mu nie płacisz ale para młoda albo rodzice. Ujął to co trzeba było i jak nie dostanie premi to wtedy nagroda h*ja w dupe zleceniodawcy.



To raczej jedna ze stada głupich, grubych p*zd stojących tam z telefonami. Każdy chłop jaki by nie był, nagrałby ten samolot do końca. Tylko co chłop miałby robić w takim miejscu :samoboj:

pmalo

2023-09-03, 19:06
Job done :)

AlbertoNihilo

2023-09-03, 21:04
chceszczynie napisał/a:

czemu?
mógł filmować dalej samolot i zobaczylibyśmy jakiś czarny dym może, ale nie wiedzielibyśmy, że widzowie, z parką włącznie, niczego nie zauważyli i jak gdybynigdynic radowali się swawolnie.
Obie te sytuacje plasują się na tym samym miejscu w rankingu wg. punktacji gore-score.
Na drugi raz radzę zapoznać się z zasadami społeczności przed podzieleniem się swoimi uwagami.
Dziękuję i nie pozdrawiam.



Nie zesraj się ze swoimi wywodami. Idź na kwejka, albo pozmywaj naczynia. Zrób cokolwiek, ale nie pisz swoich pie**oletów na Sadistic.

ValvePlsFix

2023-09-03, 21:57
damian15snk napisał/a:

Niestety ty mu nie płacisz ale para młoda albo rodzice. Ujął to co trzeba było i jak nie dostanie premi to wtedy nagroda h*ja w dupe zleceniodawcy.



Jak Ty wpadłeś na to, że to opłacony kamerzysta?

TrikiZerg

2023-09-04, 11:50
Urwał urwał nieżle nie wiem kto pilot ale taka podbitka do góry i to przy samolociku z papieru napewno by urwało xd

a kamerzysty to se myslał chyba że to jakiś 2023 pokaz samolotu co sie składa i zajmuje mało miejsca xD

chceszczynie

2023-09-04, 18:14
AlbertoNihilo napisał/a:

Nie zesraj się ze swoimi wywodami. Idź na kwejka, albo pozmywaj naczynia. Zrób cokolwiek, ale nie pisz swoich pie**oletów na Sadistic.



sam się właśnie zesrałeś. myślisz, że będę się wysilał na portalu, gdzie komentarze są usuwane wg. politycznego klucza, lub za karę, za pisanie o skryptach do piwkowania.

jak ktoś pisze przemyślane komentarze na sadolu to sam sobie tym szkodzi. już to przerobiłem, a ty widać jeszcze nie.

marcin1988r8

2023-09-04, 22:53
motylekwbrzuchu napisał/a:

Dla kamerzysty nagroda najgłupszego ch*ja roku



ten glupi ch*j myslal ze tak to mialo wygladac

Tuco

2023-09-05, 21:50
motylekwbrzuchu napisał/a:

Dla kamerzysty nagroda najgłupszego ch*ja roku


A co ty byś tam więcej nagrał? Liczyłeś na jakąś kulę ognia, efekty specjalne po zwykłej awionetce? Przecież nawet zabawnie wyszło, show must go on itd

dżonyłojlker

2023-09-05, 22:49
chceszczynie napisał/a:

komentarze są usuwane wg. politycznego klucza, lub za karę, za pisanie o skryptach do piwkowania.

jak ktoś pisze przemyślane komentarze na sadolu to sam sobie tym szkodzi. już to przerobiłem.



plastic?

Tuco napisał/a:

A co ty byś tam więcej nagrał?



Bagno.

chceszczynie

2023-09-10, 16:10
motylekwbrzuchu napisał/a:

plastic?
.



no ta