18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy seks w długotrwałym związku może się znudzić?

argoria • 2014-03-27, 15:10
Czy seks w długotrwałym związku może się znudzić? Co robić, żeby temu przeciwdziałać? Sonda na ulicach Mińska Mazowieckiego.

Wiert

2014-03-27, 16:29
Znowu ta poczwara...

dagins

2014-03-27, 17:34
Argoria do kuchni, a temat do sucharów, dziękuję.

RockyWood

2014-03-27, 19:50
nie może - po prostu taki jest, nie ważne co i jaki tabloid o tym napisze. W długoletnim związku szczęście związane z seksem można znaleźć u dz**ki e/w kochanki.

Świat nie jest taki piękny i wspaniały jak mówią to autorytety - w/g statystyk praktycznie 90% ludzi w związkach zdradza tak czy inaczej. Chociaż podobno sex z prostytutką czy jednorazowy skok w bok z kompletnie nieznajomym i/lub ewentualnie spontaniczny lodzik od koleżanki - TO NIE ZDRADA (bo nie nosi znamion *uczucia* :D ). Generalnie "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal".

BongMan

2014-03-27, 20:22
Zależy od kobiety. Jak jest dobra w łóżku, potrafi i lubi, to mi się nie nudzi. Ale jak leży jak j***na kłoda albo narzeka że ją boli to mam takiej dość po kilku razach.
Pozdro Samanta :) Nauczyłaś się już czegoś?

Pan_Generał

2014-03-27, 21:16
Już nawet ten dział schodzi na psy.

va...........er

2014-03-27, 21:27
@BongMan
Samanta pomyliła uzywtkownika i wysłała widomość do mnie. Już przekazuje.
"Hej Bonguś!
Nauczyłam się już wiele nowego od ostatniego razu z tobą np spotkałam innego któremu też dałam dupy w kiblu na dykotece, całkiem fajne uczucie jak czujesz penisa w środku. Wszystko po staremu nadal nie pozbyłam się rzeżączki i syfilisu którego jak wiesz zresztą złapałam od transa na przed spotkamiem z tobą. Jutro mam zabieg więc jak się znów spotkamy to ty mi zrobisz loda, tak jak chciałes od poczatku naszych spotkan. Nawet Dariusz i Paweł z westchnieniem cie wspominają, że taki muskularny, wydepilowany i wąski. Pozdrów twoich rodziców, o nich tez pamietam, wspaniali mezczyzni. W paczce masz twój ulubiony dildo w ulubionym kolorze i w ulubionym rozmiarze murzyna, nie mogłam się powstrzymac aby nie zabrac pamiatki po tobie, ta kojarzyla mi sie z toba najbardziej. Przepraszam że zostawilam cie.
Na zawsze twoja
Samanta."

Przepraszam że publicznie ale miłość kwitnie i nagli.
:-)

BongMan

2014-03-27, 22:45
vander, nie trafiłeś :D To było trochę inaczej :D

Athla

2014-04-09, 16:43
Jak ja jej nie trawię...