18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy NASA chce stworzyć własnego boga?

goniec94 • 2015-06-10, 22:25
Nie zapominajcie że to jest tylko w teorii ;-)

tr3mm0r

2015-06-10, 22:29
Czy twórcy tego filmiku chcą byśmy myśleli, że NASA chce stworzyć własnego boga?

androgenius

2015-06-10, 22:35
Kto tę łajzę uczył akcentować? Ostatnimi czasy słuchać się nie da tych zaj***nych jutuberów :homer:

zgonex

2015-06-10, 22:40
nic nowego. uczucia to tylko mniej lub bardziej skomplikowane reakcje chemiczne, tak jak zapachy. można wywoływać je sztucznie, to czemu z mózgiem miałoby być inaczej. popieram NWO, ludzie nie są stworzeni do demokracji, ale dyktatury. może wreszcie awansujemy do cywilizacji I poziomu, stworzymy ogólnoplanetarną cywilizację i zaczniemy panować nad własną planetą. polecam michio kaku "hiperprzestrzeń".

tr3mm0r

2015-06-10, 22:48
zgonex napisał/a:

nic nowego. uczucia to tylko mniej lub bardziej skomplikowane reakcje chemiczne, tak jak zapachy. można wywoływać je sztucznie, to czemu z mózgiem miałoby być inaczej. popieram NWO, ludzie nie są stworzeni do demokracji, ale dyktatury. może wreszcie awansujemy do cywilizacji I poziomu, stworzymy ogólnoplanetarną cywilizację i zaczniemy panować nad własną planetą. polecam michio kaku "hiperprzestrzeń".



Dokładnie. Idea globalnego rządu to następny etap ewolucji człowieka jako gatunku.

gonzu96

2015-06-10, 22:49
ch*j mnie strzela kiedy słyszę głos lektora. Gdyby nie to, to pewnie obejrzałbym do końca.

zgonex

2015-06-10, 22:52
@up

ja nawet nie zacząłem oglądać. szczerze mówiąc gówno mnie obchodzą rzeczy, na które nie mam wpływu.

KOLABORACJONISTA

2015-06-11, 00:14
Widać autor tych filmików znalazł sobie podatny grunt wśród tutejszych użykowników... :roll:

Asuritt

2015-06-11, 00:21
wy się śmiejecie ale Wasze dzieci już nie mają żadnych praw ... wolności słowa itp ... są tak zadłużeni że nic po was nie dostaną , Kraje zdobywa się na dwa sposoby Wojna lub Zadłużenie i wykupienie wszystkiego z wszystkimi ... Serio tego nie widzicie ? elity żyją za wasze , pracy dla was nie ma już a tym bardziej dla waszych pociech ... granica miedzy bogatymi za wasze a biednymi jest ogromna ! już nie ma nawet średniej klasy, tzn granic jest po to by pokazać wam niewolników i panów ... tylko niewolników gdy są nie efektywni się pozbywa (nie lecza , nie płacą emerytur , obciążają jak najbardziej by padli) a wtedy wasze dzieci wejdą na wasze miejsce ...

Nowy porządek świata jest już teraz tylko potrzebują wspólnego wroga aby zjednoczyć kraje , pozbyć się granic i uprzedzeń ...

le...........k8

2015-06-11, 00:23
zgonex napisał/a:

nic nowego. uczucia to tylko mniej lub bardziej skomplikowane reakcje chemiczne, tak jak zapachy. można wywoływać je sztucznie, to czemu z mózgiem miałoby być inaczej. popieram NWO, ludzie nie są stworzeni do demokracji, ale dyktatury. może wreszcie awansujemy do cywilizacji I poziomu, stworzymy ogólnoplanetarną cywilizację i zaczniemy panować nad własną planetą. polecam michio kaku "hiperprzestrzeń".



tr3mm0r napisał/a:



Dokładnie. Idea globalnego rządu to następny etap ewolucji człowieka jako gatunku.



Problem jednak w tym, że w tej globalnej dyktaturze spora liczba ludzi zostanie uznana za niekompetentną do wkroczenia w ten nowy etap "ewolucji" człowieka. Jaką macie pewność, że zaliczacie się do tej kategorii? Zakładając hipotetycznie, że należycie do inteligencji to czy nie wiecie, że to właśnie w historii te tzw. światłe dyktatury masowo mordowały ludzi wykształconych? Czy nie wiecie, że masy stanowią nawóz historii? Dyktatorzy od dawna myśleli o tzw. nowym porządku świata. Stalin nie spał po nocach ze strachu, że za jego życia komunizm nie dotrze do każdego zakątka globu. Powtarzamy cały czas stare błędy - wierzymy, w te same chore idee zapakowane w nowe opakowanie. Nowy porządek świata to droga bez powrotu - jesteś numerem, nie posiadasz fizycznej gotówki, broni, nie uciekniesz do innego kraju - twoje życie absolutnie zależy od woli kilku ludzi na szczycie.

tr3mm0r

2015-06-11, 00:54
leszek8 napisał/a:





Problem jednak w tym, że w tej globalnej dyktaturze spora liczba ludzi zostanie uznana za niekompetentną do wkroczenia w ten nowy etap "ewolucji" człowieka. Jaką macie pewność, że zaliczacie się do tej kategorii? Zakładając hipotetycznie, że należycie do inteligencji to czy nie wiecie, że to właśnie w historii te tzw. światłe dyktatury masowo mordowały ludzi wykształconych? Czy nie wiecie, że masy stanowią nawóz historii? Dyktatorzy od dawna myśleli o tzw. nowym porządku świata. Stalin nie spał po nocach ze strachu, że za jego życia komunizm nie dotrze do każdego zakątka globu. Powtarzamy cały czas stare błędy - wierzymy, w te same chore idee zapakowane w nowe opakowanie. Nowy porządek świata to droga bez powrotu - jesteś numerem, nie posiadasz fizycznej gotówki, broni, nie uciekniesz do innego kraju - twoje życie absolutnie zależy od woli kilku ludzi na szczycie.



Kto ci powiedział, "że w tej globalnej dyktaturze spora liczba ludzi zostanie uznana za niekompetentną do wkroczenia w ten nowy etap "ewolucji" człowieka."? Wróżbita Maciej czy kolejny twórca filmików takich jak ten tutaj?

~DMT

2015-06-11, 01:16
tr3mm0r, Tak to właśnie wygląda, żeby trzeba stworzyć coś "nowego", trzeba poświęcić pewne jednostki... patrząc na twój opis na dole i posta, jesteś idealnym mięsem armatnim. I jeszcze jedno drodzy Sadole, zapamiętajcie sobie jedno: Największą manipulacją, jest samo w sobie słowo manipulacja. Słowo "drodzy" też tu nie zostało użyte przez przypadek, wyciągcie z tego wnioski sami ;)

tr3mm0r

2015-06-11, 01:50
MaszAyahuaskę napisał/a:

... patrząc na twój opis na dole, jesteś idealnym mięsem armatnim.



Nie rozumiem. Posiadanie hobby i zainteresowań powoduje, że jestem "mięsem armatnim"? Czy jesteś jednym z tych fanatyków teorii spiskowych, którzy uważają sport za "narzędzie mające na celu odwrócić naszą uwagę od spraw istotnych"? Ja posiadam wiele zainteresowań poza żużlem (astronomia, mechanika kwantowa, językoznawstwo). Czy to czyni mnie bardziej podatnym na manipulację niż ktoś kto poza snuciem teorii spiskowych nie posiada żadnych innych? Jeśli David Icke powie, że każdy kto podciera dupę sześć razy zamiast trzech traci czas na niepotrzebne rzeczy zamiast na to co "ważne" to tą "ideę" będziesz głosił? Ostatecznie jaka jest różnica między kobietą wykrzykującą, że "widzi twarz w tym tęczu", a fanatykiem mówiącym o Boeingach rozpylających tzw. chemitrails?

Mesjaszowaty

2015-06-11, 08:11
Rzeczywistość nie istnieje dopóki jej nie "zmierzymy".
:gniew:

Volfodzio

2015-06-11, 10:47
To NASA w ogóle zamierza cokolwiek robić? ...lol