18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy Matka Kurka manipuluje faktami?

raflas • 2015-01-10, 13:46
A więc chciałem wyrazić swoje zdanie na temat rewelacji Pana znanego jako Matka Kurka. W nawiązaniu do rewelacji napisanych przez kolejnego wyznawcę MK w linku
kapcienaobcasach . pl / ?p=724
(niestety nie mogę jeszcze dodawać normalnych linków).

Ten gość prawdopodobnie świadomie manipuluje faktami. Czytałem część kwestii, które porusza i w każdej są manipulacje. W tym artykule(napisanym przez wyznawcę MK) jest informacja, że właścicielem Złotego Melona jest rodzina Owsiaków. Wg dokumentu, który jest tu pokazany 100% właścicielem jest fundacja WOŚP, a żona Owsiaka jest jedynie jej Prezesem – przy spółce z o.o. prezes jest zwykłym etatowym pracownikiem, a nie właścicielem.

Podaje też kwotę wypłaty 9.000zł – na dokumencie jest jasno napisane, że dotyczy to kwoty brutto przy pełnym etacie, a więc na rękę zostaje około 5.000. W jednym z wcześniejszych artykułów MK pokazywał też jako przykład przekrętu WOŚP przelewy za aukcje charytatywne z Allegro, które nie spełniały wymogów ustawowych – nie wspomniał jednak, że to jest normalny sposób dokonywania płatności przez system PayU – przechodzą one przez PayU, a potem trafiają na konto fundacji(prawdopodobnie już z normalnym, ustawowo wymaganym tytułem). Żeby zrobić z tym wałek Owsiak musiałby to robić razem z zarządem tak poważnej firmy jak PayU.

Złoty Melon został prawdopodobnie powołany po to żeby przyśpieszyć działanie fundacji w pewnych kwestiach, które są ograniczone w fundacji przez ustawy. Złoty Melon jest w 100% własnością WOŚP, a nie Owsiaka!!!! Kto nie działał w organizacji samorządowej ani nie prowadził jakiejś działalności tego nie zrozumie i będzie promował takiego nawiedzonego gościa jak Matka Kurka.

Czy to taki wielki grzech, że gościu który załatwia dla szpitali kosmiczne ilości profesjonalnego sprzętu bierze sobie z tego tytułu względnie niedużą jak na Wawę wypłatę? Jak tacy mądrzy jesteście to zróbcie tyle co on nie chodząc nigdzie do pracy.

A więc mój apel: myślcie samodzielnie, a nie powtarzacie bezmyślnie farmazony, które wyprodukował jakiś nawiedzony koleś.

Teraz czekam na falę hejtu :walikonia:

Ko...........on

2015-01-10, 16:26
Kto k***a? Czyja matka? Ja pie**olę, za dużo wchodzisz do internetu. 36 lat? No k***a stary chłop a pie**olisz jak potłuczony. Współczuje twojej rodzinie o ile ją masz ch*ju

raflas

2015-01-10, 19:04
muahahahah..... mało mi.... wincyj hejtu kurrr....

KillerLaugh

2016-01-05, 14:07
Pamiętacie jak Lech W. wytoczył Krzysztofowi Wyszkowskiemu w 2005 proces o naruszenie dóbr osobistych za nazwanie go współpracownikiem SB o pseudonimie „Bolek”? Sąd wówczas oddalił pozew Bolka, jednocześnie zaznaczył, że ze względu na jego hmmm pozycję zabronione jest sformułowanie wobec niego określenia "konfident".
I tym razem kolejne "resortowe dziecko" przegrało w sądzie proces z niemal identycznym rezultatem oraz zastrzeżeniem, z którego niestety nic nie wynika.

"Nie ukrywam, że się śpieszę, zanim w przestrzeni publicznej i przede wszystkim medialnej pojawią się cudowne interpretacje: „Matka Kurka wygrał, ale przegrał”, dlatego proszę wybaczyć, że pierwsza wersja tekstu będzie surowa, jak praca stenotypistki. Aby nie wchodzić w zawiłości prawne, a jednocześnie nie wypaczyć sensu PRAWOMOCNEGO wyroku Sądu Okręgowego w Legnicy jednym zdaniem trzeba powiedzieć, że wszystkie ustalenia Sądu Rejonowego w Złotoryi zostały podtrzymane, jedynie za „hienę cmentarną” i „króla żebraków” sąd podniósł stawkę z 300 złotych do 5 tysięcy. Dla wielu będzie to zaskoczeniem, ale mnie taki wyrok Sądu w całości satysfakcjonuje, jeśli trzeba będzie sprzedam nerkę i zapłacę 50 tysięcy, choćbym miał żreć mlecz i koczować w lepiance, bo to nie o słowa, ale fakty i czyny toczy się batalia.
Za 5 tysięcy debetu rolnik z Biskupina całkowicie gratis przekazuje każdemu obywatelowi, szczególnie donatorowi i podatnikowi, pełną swobodę wypowiedzi. Od dziś nikt nie musi się obawiać pisania i mówienia wprost, że Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak przez ponad 20 lat doili fundacje WOŚP i wkładali do własnej kieszeni miliony złotych, co zresztą czynią do dziś. Jeśli ktoś ma ochotę porównać metody działania fundacji WOŚP do metod stosowanych w sektach, też nie ma się czego obawiać, jest to dozwolona ocena takich niegodnych zachowań jak: „podpisz, że nie będziesz korzystał ze sprzętu WOŚP”. Absolutnie bezpiecznym jest stwierdzenie, że „Złoty Melon” to firma słup, która służy do wypłacania wielomilionowych kwot podmiotom, których właścicielami są bliscy Jerzego Owsiaka bądź on sam, pozostaje do pełnej dyspozycji. I to jest mój pond dwuletni wkład, dar dla społeczeństwa, które przez lata było przez Owsiaka i przedstawicieli WOŚP zastraszane medialnie, „prawnie” i szantażowane emocjonalnie."

Wspominam o tym także dlatego, że lada moment rusza kolejny festiwal żebractwa, którego głównym beneficjentem będzie właśnie naczelna hiena RP.

Cała publikacja dostępna na blogu MatkaKurka.
http://kontrowersje.net/prawomocny_wyrok_owsiak_doi_kas_z_wo_p_ale_nie_wolno_o_nim_m_wi_hiena_bo_to_kosztuje_5_tys

ro...........24

2016-01-05, 14:17
Jak jak chcę komuś pomóc to robię to osobiście .
Zawsze jest tak że jeśli wokół pieniędzy są ludzie to trzeba będzie ich opłacać za ich "pracę" .
A po co . Przecież wszyscy ludzie którzy chcą pomóc i ze swego dobrego serca wpłacają kasę mogą zrobić to samemu i osobiście u celu czyli osoby potrzebującej .

nowynick

2016-01-05, 14:25
strasznie czarny pijar ostatnio ludziom z jako taką sympatią społeczną się robi:
Kwaśniewski - pijak
Owsiak - złodziej
Wałęsa - agent SB
Jan Paweł - przyjaciel pedofili
Komorowski - to ten co zaj***ł mikrofalówkę i 2 garnki (k***a serio to społeczeństwo łyka :shock: ?)


To z kim (z poza PiSu) mamy sympatyzować? Z k***a Rafalalą?

cys23

2016-01-05, 14:31
@robert924

z tym że nie wszyscy, a wręcz mało kto chce pomagać drugim osobom. Jak by na to nie patrzeć, cała ta owsiakowa akcja jako tako zmusza ludzi do pomocy drugim. Oczywiście nie chcesz - nie dasz, ale ile chytrych bab w drodze do kościoła rzuci te dwa złote żeby dostać serduszko które nalepi sobie na moher, żeby dalsi orkiestrowcy nie skąpili.

W podstawówce miałem w klasie jakiś dzieciaków, co też poszli zbierać. No i potem opowiadali, że połowe hajsu to z puszki wyciągnęli. Teraz dziwić się owsiakowi, że na tym lody kręci? Zrobił wielkie szoł i na tym szoł zrobił biznes - złapał kaczkę za złote jajca, czy jak to się tam mówi.

Jak by nie patrzeć przygotować taka orkiestrę to tygodnie, jak nie miesiące przygotowań. Kontrakty, postawienie sceny, zakup sprzętu i tak dalej. Niech owsiak ma, ja tam mu nie żałuję. Skoro ten sprzęt ratuje dzieci, to już za samą organizację mu się należy.

A pie**olenie, że owsiak to złodziej i coroczne zaglądanie mu do portfela to cebula. Każdy i tak wie, że się na tym dorobił a teraz nie wiem co ludzie chcą, zabrac mu to czy jak?