18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy jesteś taktycznym prymitywem?

kotlettp • 2014-02-25, 11:50
Gdy masz dziwne wrażenie, że nie pasujesz do galerii sklepowej po której chodzisz, gdy kobiety są piękne (co jest fajne), ale mężczyźni jeszcze piękniejsi, lepiej ubrani i mają piękniejszą cerę - musisz wiedzieć, że najprawdopodobniej już jesteś taktycznym prymitywem i musisz wstąpić do klubu Tactical Redneck!

Jeśli wchodzisz na galerie sklepową i roznosisz tylko błoto i ciągniesz z bara każdemu kto wygląda jak ciota musisz obejrzeć ten film.




wieniu

2014-02-25, 21:17
wytrzymałem całe 3 minuty... nudy jak obrady sejmu...

kalabrak

2014-02-25, 21:32
ja dalam rade zaledwie 1:35

Senatshi

2014-02-25, 21:52
Zniszczył mi k***a mózg o_O

Everizon

2014-02-25, 21:55
To ja nie wiedziałem nawet że jestem od urodzenia honorowym członkiem (czyli ch*jem ?) tego ichniego stowarzyszenia :) I to bez tej nalepki na rzepa za bilety NBP.
Ja odkąd pamiętam, mam wyj***ne na to jakie mam buty i kurtkę. A wszyscy metroseksualni i inni hipsterzy to jakby podludzie. Są elementem tła mojej rzeczywistości.
Choć trochę ostatnio musiałem spasować bo żona czemuś nie mogła znieść jak zaczęły się mrozy a ja wciąż chodzę w sandałach bo wygodne z prawdziwej krowiny... :)

BadAttitude

2014-02-25, 21:59
OK, survival - mój klimat jak najbardziej... ale: miej wyj***ne, śmiej się z hipsterów, nie zwracaj uwagi na wygląd, noś nóż, zapuść brodę i jednocześnie kupuj, płać za patcha [od ch*ja], koszulkę [jeszcze więcej], kubeczek daj znać na każdym kroku i każdemu że masz wyj***ne - tym samym ośmieszaj się dokładnie tak samo jak zjeby z których się śmiejesz. Przecież to j***ny geniusz :) [niestety, kulawego marketingu].

normalny21

2014-02-25, 22:02
po co ja to oglądałem ... :facepalm:

thewhitestar

2014-02-25, 22:24
W skrócie chodzi o to że facet sprzedaje koszulki i naszywki przez neta?

Plecionkarz

2014-02-25, 22:28
-Miej wyj***ne na wygląd ale koniecznie noś naszą naszywkę, strój stylizowany na militarny, brodę i jeździj jeepem i miej nóż.
-Nie pij alkoholu tak żeby "ooooo" ale jednak pij.
-Śmiej się z czyjegoś ulegnięcia modzie ale sam podążaj za amerykańskimi wzorcami bycia fajnym.

Mieć wyj***ne to przede wszystkim oznacza odcięcie się od społeczeństwa konsumenckiego. Nie ulegać reklamom, modom, nie chcieć mieć tego samego sprzętu co sąsiad itd. A wszelkie naszywki, emblematy, loga, gadżety, marki na pokaz czy sprzęty które się kupuje byle mieć a nie żeby korzystać z każdej funkcji to napędzanie produkcji gówna. Ten kto ma wyj***ne wie co mu potrzebne bez reklam, obserwacji ogółu ludzi czy też epatowania swoją indywidualnością.

Dimetylotryptamina

2014-02-25, 23:10
ok, mam wyj***ne, ale wyj***ne również na jakiekolwiek kluby, gangi czy ch*j wie jakie dziwactwa ^^
a tym bardziej na naszywkę za te bilety NBP..

feranos

2014-02-25, 23:53
Ja zawsze o sobie mówiłem, że jestem hipsterem hipsterów, bo właśnie coś w tym jest. Nie przywiązuje wagi do tego, że mam uj***ne jak nie wyglądają jakoś strasznie, noże też nosze przy sobie od 3 do 5, w sumie wygląda na to, że pasuje.

tylko k***a brody nie mam

midnightc

2014-02-26, 00:13
A co, jak ktoś nie ma siostry, i nie może jej bzykać? Takich też przyjmują?

SkoQ

2014-02-26, 10:44
Nie będzie mi byle ciota mówić co mam obejrzeć...

method321

2014-02-26, 16:53
Nie wolno popierać alkoholu, ale no każdy wieczór na jakimś wypadzie chlejemy.
Nabijajmy się że inni podążają za modą, ale sami ubierajmy się jak leśniczy i nośmy brody. Do tego mamy tak wyj***ne na modę, że musimy sobie kupić naszywki, koszulki i inne głupoty, by pokazać to swoje "wyj***nie".
Nóż- a raczej narzędzie, jak tutaj wspomniał- no jak mi ponad 30-letni facet, zgrywający takiego prawdziwego twardziela wymienia pistolet na kulki za narzędzie, to mi się tylko śmiać chce.
Miejmy wyj***ne, jak rednekowie- ale napis zróbmy po angielsku, bo to tak światowo i mądrze jest. Poza tym, Rednekowie nie są gośćmi który mają wyj***ne- są konserwatywnymi rolnikami, którzy odrzucają wszystko co nowe. To jest różnica.
niby fajnie, nabita z hipsterów, ale sam tworzy jakaś subkulturę "mających wyj***ne".
A jak w sklepie ochroniarze między sobą mówią żeby wyprowadzić ubłoconego gościa, to raczej myślę że czas isć się umyć a ubrania uprać, a nie cwaniaczyć jaki się jest męski.
Reszty pie**olenia szkoda słuchać- facet sprzedaje jakieś naszywki i koszulki, to żeby się dobrze sprzedawały dorobił sobie do nich ideologię.

kamaz

2014-02-27, 22:14
jak wszyscy się na ciebie gapią, jesteś cały ubłocony i widzisz że nie pasuje ci coś to wiedz że nie do tej obory wszedłeś co trzeba. :p