18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy jest w Tobie oprawca?

~Polimaty • 2013-03-26, 19:11
Zapraszam w świat mrocznych eksperymentów, których wyniki pokazują, że możemy być zdolni do popełniania najgorszych czynów.


Catch_22

2013-03-26, 19:44
'Stanfordzki eksperyment więzienny.' A P. Zimbardo jest bardzo słynnym psychologiem tak btw.

Sudoku

2013-03-26, 19:46
Cześć prawda, ale połowę sobie sam dopowiedział. Film "Experyment" jest "oparty na faktach", czyli zgadza się tylko to ze byli więźniowie i strażnicy. Polecam poczytać samu o tym projekcie, a nie łykać wszystko co mówi ten gościu.

atha

2013-03-26, 19:48
Mój oprawca włącza się zawsze kiedy widzę którąś z kurew które niszczą nasz kraj. Przechodzą mi wtedy przez myśli różne dantejskie sceny z flakami, urwanymi kończynami, masą krwi i rozszarpaną tkanką, jednak dzieje się to tylko w mojej głowie, ale przyjdzie taki dzień...

losmen

2013-03-26, 19:59
oczywiście że siedzi.gadam z nim codziennie.na razie udaje mi się go utrzymać w ryzach.

LICH0

2013-03-26, 20:14
Witam Polimaty na Sadolu, tutaj większość to sadyści z krwi i kości :D

bujaszaka

2013-03-26, 20:18
"więźniowie zabarykadowali się w celach" no jebłem.

why

2013-03-26, 20:37
Jak można się dopie**alać do gościa, że mówi podobnie do Wołoszańskiego ??? Nie słyszałem żeby sposób narracji Wołoszańskiego był zastrzeżony. Jeśli mówi w ten sposób i dobrze się tego słucha to na ch*j drążyć temat ??? Jedyna postać z tego tygla, która wkłada wam coś do łbów a nie drze mordy przy "strasznych" grach komputerowych czy pokazuje eksperymenty z magnesikami rodem z fizyki w gimnazjum.

Jaanek

2013-03-26, 20:39
Nie wiem po co reklama na główną skoro i tak 5 minut po wrzuceniu na yt pojawiłoby się to tutaj :)

bo...........06

2013-03-26, 20:47
taaa, koles gada prawie jak z zagadek XX wieku

koles gada jak z zagadek XX wieku
:-) :idea:

danis008

2013-03-26, 22:35
[quote="bobi1506"]taaa, koles gada prawie jak z zagadek XX wieku


to już się nudne robi papuguje jak papuga z zoo :roll:

halobiba

2013-03-27, 05:40
przypadkiem zmieniając kanały natrafiłam kiedyś w tv na ten eksperyment z uczniem i nauczycielem. koleś opowiadający o nim i tak nie robi aż takiego wrażenia jak oglądanie tego, patrzenie najpierw lekceważący stosunek 'nauczycieli', potem na ich coraz większe zdenerwowanie i zmieszanie a na końcu wręcz strach o osobę badaną. i faktycznie, co jest zarazem i najstraszniejsze, większość z tych osób nadal kontynuowała badanie mimo krzyków jakie dochodziły ich zza ściany.

Krak

2013-03-27, 10:56
Masuka napisał/a:

Płacą im czy nie płacą. Koleś mądrze gada i przyjemnie się go słucha ;)



Dawniej i obecnie funkcje przekazywania wiedzy pełnią książki i on właśnie z nich korzysta w przeciwieństwie do tych, którzy się nim zachwycają.