18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy auto świadczy o mężczyźnie?

Zalthabar • 2015-04-12, 09:28
Nie wiem, nawet jak mam to opisać....


Nikczemny_Płód

2015-04-12, 11:21
Ant1984 napisał/a:

Oczywiście, że auto świadczy o mężczyźnie - jak wybierasz auto ze względu na wygląd, czy markę, aby pokazywać innym czym to ty się wozisz i jaki to ty jesteś zajebisty, to znaczy, że jesteś słabym psychicznie człowieczkiem z wielkim ego i łatwo tobą manipulować.



Wybieram auto ze względu na wygląd. Bo lubię piękne samochody z tzw. "duszą".

Wybieram auto ze względu na markę ponieważ niewiele marek robi takie samochody jak "moja ulubiona".

I oczywiście, że miło mi jak ktoś powie, że mam piękne auto. To chyba normalne, że lubimy jak coś co mamy ludzie chwalą o ile oczywiście nie czujemy się z tego powodu "lepsi od innych". Tzn. ja akurat czuje się lepszy od kierowców golfa III :niggasmile:


Mojego prywatnego samochodu nie traktuje jak zwykłej rzeczy. Mówiąc szczerze jak myślę o sprzedaży to robi mi się bardzo smutno. Między kierowcą a autem powinna powstać pewna więź (choć brzmi to górnolotnie) to tak jest. Kierowca powinien szanować swoje auto i cieszyć się nim bo samochody to fenomenalne wynalazki.

Taki szacunek przekłada się także na bezpieczeństwo na drogach. Tylko ludzie głupi, bez szacunku do swojego auta, bez respektu do jego możliwości, jeżdżą na granicy "przyczepności", ryzykownie, stwarzając zagrożenie dla swojego życia i niestety... Innych ludzi.

Ale żeby ta wieź się utworzyła, ten szacunek, to auto musi być na swój sposób wyjątkowe a golf z pewnością do aut wyjątkowych nie należy.

A Sławomir piękny trolling odj***ł :amused:

Critical_Mass

2021-12-07, 22:01
Babsko cieszy ryja a ni ch*ja nie kuma o co chodzi