18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czołóweczka

~Velture • 2023-07-07, 18:37
i w bonusiku wam dorzuciłem jeszcze wymuszenie odszkodowania :amused:




Janko

2023-07-08, 00:20
j***ny ch*j posrany

VALKIRIA666

2023-07-08, 03:25
Witam serdecznie moje drogie sadole.. Bywam tu od kilku lat.. Choć nie udzielam się.. Bo mogę.. I z całym szacunkiem poproszę kolegę Velture o udostępnianie niczego. Poważnie stary albo Ty masz 12 lat albo twoja stara puszcza się ze wszystkimi w internecie.. Weź idź se koleś zrób badanie prostaty albo zapalenia sutków.. Bo wk***iasz niemożebnie... I te twoje komentarze.. Człowiek chce coś obejrzeć.. Sadol uczy i sadol bawi.. A Ty kutwa znowu.... Wczoraj o godzinie twoja stara.. Koleś idź w ch.. Halman I'm with you..

darayavahus

2023-07-08, 06:26
@up

Człowieku, ty się dobrze czujesz ? XD

Geniuuuu

2023-07-08, 10:45
darayavahus napisał/a:

@up
Człowieku, ty się dobrze czujesz ? XD



Gość w swoim nicku odnosi się do dwóch sprzecznych religii/wierzeń a Ty masz odwagę zapytać czy u niego ok z czapeczką?
Szacun:D

Exclip

2023-07-08, 11:23
chico35 napisał/a:

tak się składa że autorem nagrania jestem ja, długo polowałem żeby wymusić odszkodowanie i w końcu się udało



Biedny type r, rzeczywiscie deska na pierwszym w filmiku to ewidetnie civic ufo, wspolczuje

Majtkomen

2023-07-08, 12:51
jakbym chciał to bym sobie na yt wszedł pooglądać stopchama

chico35

2023-07-08, 13:54
VeIture napisał/a:

Tam są 2 filmy... na ostatnim, 2gim, jest wymuszenie odszkodowania przez czarne bmw






sorry nie zauważyłem

danielxc717

2023-07-08, 15:12
chico35 napisał/a:

tak się składa że autorem nagrania jestem ja, długo polowałem żeby wymusić odszkodowanie i w końcu się udało



Ty p*zdo

Spec122

2023-07-08, 15:34
Tak się składa że tyłek apropos wymuszenia napewno wygrał . To jest wiast na most stary most w Toruniu A dokładnie w stronę lewobrzeża gość próbujący włączyć się do ruchu niestety niema prawa tam wyjeżdżać od strony starówki ponieważ wyjazd tylko dla Taxi i uprzywilejowanych także ciężko będzie bez tego nagrania udowodnić że gość zrobił to specjalnie

darayavahus

2023-07-08, 16:13
Geniuuuu napisał/a:

Gość w swoim nicku odnosi się do dwóch sprzecznych religii/wierzeń a Ty masz odwagę zapytać czy u niego ok z czapeczką?
Szacun:D



No w sumie racja. Na to nie zwróciłem uwagi ;) Debil w ch*j

NosaczPL

2023-07-08, 18:55
Dla tej p*zdy z bmw powinni wj***ć taki mandat i zabrać prawko ku*as głupi !

pierdylion83 napisał/a:

Uj nie wymuszenie. Hamulec ściąga w lewo. Mechanik do odje*nia



ty sam ściągasz w lewo ,gorszej głupoty nie czytałem ^ albo zmień samochód bo masz rozj***ny albo śmigasz co najwyżej taczką i nie masz pojęcia co gadasz ^ po za tym na filmiku widać że to nie było mocne hamowanie tylko łagodne więc nie ma mowy o jakimś ściąganiu burak z bmw chciał wymusić takich to tępić

mazga50

2023-07-08, 19:56
pierdylion83 napisał/a:

Uj nie wymuszenie. Hamulec ściąga w lewo. Mechanik do odje*nia



Bredzisz. Jakoś na początku gdy zaczął hamować go nie ściągało, dopiero na ostatnim metrze, przy minimalnej prędkości, gdy wiedział, że szkoda będzie niewielka. ku*as powinien dożywotnio stracić prawko.

chico35

2023-07-10, 21:52
danielxc717 napisał/a:

Ty p*zdo



pi*za to cie wykluła szmato