18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czołgi RC napędzane silnikiem spalinowym

SausageSavior • 2014-01-02, 15:49
Osoba ta zajmuje się modelarstwem i bardzo dobrze mu to wychodzi .
Wszystkie modele są napędzane silnikiem spalinowym.
Filmy zamieszone tutaj pokazują układ przeniesienia napędu oraz samą jadzę






Reszta jest na jego kanale
Nie wgrywałem filmów gdyż moje łącze internetowe kompletnie się do tego nie nadaje

FrasQs

2014-01-02, 15:56
Produkować na skale światową, potem uzbrajać w ostrą amunicje i wysyłać na islamskie demonstracje, no i kilka na niemieckie ulice żeby sie zemscic za 39' :krejzi:

foshisko

2014-01-03, 13:23
gram w WOT i kazdy temat czołgowy ma piwko ;)

wormarder

2014-01-03, 13:38
@up

jesteś taki proooo :roll:

Ek...........em

2014-01-03, 13:41
foshisko,
A ja pie**olę WoT. Na początku gra się przyjemnie, ale później robi się straszna ch*jnia. Znika balans rozgrywki, serwisowanie jest w ch*j drogie, wzrasta przepaść między płacącymi a darmowymi graczami, punktów za starcia jest niewiele, fizyka trafień jest zj***na (tzn. gracz mający ammo za Golda trafi nawet jak nie trafi, a ten darmowy, choćby k***a w samą wieżyczkę zaj***ł - spudłuje).
Do tego mnóstwo cwaniaków ukrywającymi się za budynkami i czekającymi aż inni gracze z drużyny rozjebią przeciwnika.

Czekam na tanki w War Thunder albo nową odsłonę Men of War (też świetne bitwy pancerne).

Panzerwaffe

2014-01-03, 13:55
widze układ przeniesienia napędu ale chciałem też zobaczyc "samą jadzę" i nima ;(

Ziaba

2014-01-03, 13:56
Dopie**alają jak małe czołgi...

owiecs

2014-01-03, 14:05
a szczelajo?

sidian

2014-01-03, 14:29
Stuart to nie czołg :D .

@Ekspertem: Bzdury pieprzysz. "Złota" amunicja, czyli z reguły ACPR ma tylko zwiększoną penetrację (i jest w przypadku niektórych czołgów przej***na, fakt). Trafienie pomimo pudła może Ci zapewnić tylko HE, jeśli walniesz blisko czołgu przeciwnika (pocisk ma splash damage). Żadnej przepaści między płacącymi a freebies na polu walki nie ma (czołgi dla wallet warriorów są gorsze od wyfitowanych czołgów freemium tego samego poziomu), pociski latają tak samo dla jednych i drugich i płacących BL-10 też potrafi strollować do ch*ja. Jak chcesz coś, co trafia, to jeździj Niemcami. U Ruskich zawsze trzeba kciuki trzymać, nawet jak walisz z 50 metrów :) . A co do trafienia w "wieżyczkę", to w wieże się nie strzela prawie żadnemu czołgowi. Rozumiem już skąd rage. Widzę, że kolega ostrzelał porządnie front wieży T34 albo T29 i doszło do sprężenia gazów wylotowych, bo nie udało się przebić pancerza, który akurat w przypadku tych dwóch czołgów z przodu wieży wynosi ok. 600mm.

Jak się umie grać, to wot sprawia przyjemność. No chyba że mnie ruskie działa trollują, wtedy k***y latają, że aż strach :) .

Suka_Blyat

2014-01-03, 14:57
A mnie wk***ia WoT i mam nadzieję, że w WT:GF nie będzie zj***nego pomysłu we wrzucaniu do dajmy na to Tygrysa I działa z Tygrysa II itd. Przez to IMO ta gra jest ciężka do zbalansowania, gdyby zostawić historyczne działa grałoby się dużo przyjemniej. A i wyj***ć pasek życia. Rozumiem, że to tylko gra nastawiona na relaks, ale mnie to osobiście wk***ia :-/
A co do tematu to fajnie byłoby się pobawić taką zabawką :amused:

imek

2014-01-03, 14:58
@sidian
chyba jako jedyny masz tutaj rację na temat WoT. Sam nie gram, bo mi się po prostu nie chce.. Ale często wieczorami chodzę do wuja (lat 35), zawsze do tego flaszka i łupie w te czołgi do późnej nocy. Ja tylko dopinguję i polewam :D
Ogólnie gierka świetna, tylko trzeba naprawdę przy niej posiedzieć, żeby opanować co i jak i faktycznie wyczuć samemu, w który czołg gdzie pruć. On gra w to jakieś półtora roku i dopiero niedawno udało mu się zdobyć czołg X tieru.
Nie mówię, trochę kasy w to ładuje, bo kupuje te konta premium i gold, ale.. kto bogatemu zabroni :) Jedno wiem - gold ammo nie strzela, bo mówi że różnica minimalna albo praktycznie żadna ;)

Pszszemek

2014-01-03, 14:59
up@ Co ty pie**olisz jakie 600mm??

cipisek

2014-01-03, 15:12
T 34 ma na wieży 279mm pancerza więc sie nie dziw że nie przebijasz :)

Polemon

2014-01-03, 16:16
hamerykańska broń do walki o ostatnią kałużę ropy.

sidian

2014-01-03, 17:00
Pszszemek napisał/a:

up@ Co ty pie**olisz jakie 600mm??



Efektywny pancerz, czyli pancerz + jarzmo + spaced + slope. Feel the power of education :) .

A tak tylko, żeby nie było:

Turret: 178mm
Mantlet: 279mm
Suma: 457mm
Slope 45deg: 658,08mm

:)