18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

człowiek uczy się całe życie

AdiOsAmigos • 2016-01-02, 09:42
Na rozpoczęcie roku dowiedziałem się ciekawej rzeczy. na świecie są 2 typy kobiet, k***y i damy... Na pierwszej randce dama da ci dupy ale loda nie zrobi bo będzie k***ą. Bo tylko k***y obciągają facetowi przed 3 randką... Powiedziała dama która ciągła laskę połowie miasta... I weź tu k***a zrozum kobiety :samobojstwo: :facepalm2:

weryfikator4

2016-01-02, 10:50
Rzuciła?... trudno, dopiero 02 stycznia... będzie lepiej.

mygyry

2016-01-02, 11:05
Najczęściej o k***ach mówią ci, którzy laski do łóżka nie umieją zaciągnąć i pie**olą o prawdziwej miłości (skrajnie naj***ne się nie liczą)

Dzisiaj

2016-01-02, 11:31
no tak - k***y... jeszcze zapomniales napisac, ze 99% lasek leci na hajs i są zwykłymi szmatami, a taki wrazliwy, dobry i kochajacy chlopak ciągle samotny. ;)

get a lajf :P

koniosraj

2016-01-02, 11:57
Niech zgadnę, mieszkasz w Sosnowcu albo w Radomiu?

szpajder

2016-01-02, 12:03
"ciągła to ciągła", na ch*j drążysz temat.

AdiOsAmigos

2016-01-02, 12:28
koniosraj napisał/a:

Niech zgadnę, mieszkasz w Sosnowcu albo w Radomiu?

popatrz i się dokształć w geografii ;]

Halman

2016-01-02, 12:33
zostań gejem :)

eunstachy

2016-01-02, 12:44
mygyry napisał/a:

Najczęściej o k***ach mówią ci, którzy laski do łóżka nie umieją zaciągnąć i pie**olą o prawdziwej miłości (skrajnie naj***ne się nie liczą)



Wręcz przeciwnie, jeśli facet potrafi zaciągnąć babę do łóżka (wielokrotnie już na pierwszej randce się udawało :D ) ten wie, że wszystkie baby się sypią, i są k***ami, tylko tak pie**olą, że nie są łatwe. Prawda jest taka, że jak odpowiednio podejdziesz kobietę, to da Ci bez problemu.

Gregori

2016-01-02, 13:18
Bawimy się jak damy, jak nie damy to się nie bawimy.

voidinfinity

2016-01-02, 15:05
eunstachy napisał/a:

Wręcz przeciwnie, jeśli facet potrafi zaciągnąć babę do łóżka (wielokrotnie już na pierwszej randce się udawało :D ) ten wie, że wszystkie baby się sypią, i są k***ami, tylko tak pie**olą, że nie są łatwe. Prawda jest taka, że jak odpowiednio podejdziesz kobietę, to da Ci bez problemu.



Czyli jeżeli dobrze rozumiem - masz żal że zar*chałeś? :amused:

MaratHS

2016-01-02, 16:03
Czy tylko ja jestem jedyny na sadolu, który nadal wierzy, że są jeszcze rozsądne i porządne dziewczyny?

KrisCFC

2016-01-02, 16:51
AdiOsAmigos napisał/a:

Powiedziała dama która ciągła laskę :samobojstwo: :facepalm2:



Ciągła to może być linia...

An...........or

2016-01-02, 17:55
eunstachy napisał/a:



Wręcz przeciwnie, jeśli facet potrafi zaciągnąć babę do łóżka (wielokrotnie już na pierwszej randce się udawało :D ) ten wie, że wszystkie baby się sypią, i są k***ami, tylko tak pie**olą, że nie są łatwe. Prawda jest taka, że jak odpowiednio podejdziesz kobietę, to da Ci bez problemu.


Każdą idzie zaciągnąć do łóżka, tylko nie na wszystkie działa to samo.
Tylko większość ciemniaków a szczególnie tych żyjących ze swoją "ukochaną" sobie wmawia inaczej.

I jest wesoło, dopóki nie zdasz sobie sprawy,że obojętnie jakiej sobie "porządnej" nie poszukasz to i tak k***a* mniejszego lub większego kalibru będzie ci dzieci rodzić.

*Nie, moja matka nie jest k***ą - kilkadziesiąt lat temu było troszeczkę inaczej.

pi73rmaster

2016-01-02, 20:21
k***a, jeśli nie masz ch*jowej bajery i masz wolną chatę to z melanżu bez problemu 3/4 panienek wyciągniesz na lody (a jak moralnie do tego podchodzisz to już kwestia indywidualna, ja jestem o tyle jebnięty, że nie mam problemu, by mi panna lachę zrobiła, ale jebnąć raczej nie jebnę po 1 nocy - jedno kwestie moralne + dochodzi bezpieczeństwo).
A jeśli panna nie chce ci zrobić lodzika po dobrej minietce to albo jest jakaś jebnięta albo jest właśnie nic nie wartą suką.
Też na nowy wyrwałem, jeszcze chciała bym ją jebnął, jednocześnie mówiąc, że pierwszy raz ktoś ją tak wyciągnął. Klasyka

Wszystko się sprowadza do tego, by sobie znaleźć w miarę normalną i r*chać na tyle dobrze, by nie myślała o głupotach.