18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek skurwiel

niemalipy881 • 2013-11-10, 21:08
Screen z forum.Mi przypadł do gustu z powodu czarnego humoru, jak i j***niu lewactwa ;-)




specodhec341

2013-11-11, 00:09
@up Moniuszko napisał nie tylko opery, w których ponad połowa się powtarza i dyryget musi przewracać po 50 stron, tak tego naj***ł, ale także na przykład Sonety Krymskie, które są wybitne, a których się w ogóle nie wykonuje.

UBcjaPOLSKA

2013-11-11, 00:14
@satan696, Ty lewacka k***o, jesteś taki tępy, że szkoda się do Ciebie odzywać.

Co do Antify droga gimbazo:
Antifa – element społeczeństwa (tzw. społeczeństwa cierń) występujący pojedynczo lub zbiorowo, popierający lewicę, homoseksualizm i Muzykę Przeciwko Rasizmowi, często skrajny marginez mieszkający w komunach bazowanych na opuszczonych nawet przez wszy i szczury ruinach oraz wspólnym żebraniu o jabole; lub bogata młodzież która odreagowując brak zainteresowania rodziców dla których z zasady są "pękniętym kondomem" lub "bo było za późno na aborcję" próbują na reszcie społeczeństwa broniąc ich przed sennymi koszmarami, a przeznaczeniem każdego lewaka jest zostać zmasakrowanym przez Janusza Korwina-Mikke, Rafała Ziemkiewicza lub Krzysztofa „Keanu” Bosaka, dlatego boi się ich.


@up k***a, nie jestem pie**olonym melomanem, mam jego 7 płyt (wielcy klasycy czy coś z deagostinii czy coś, w każdym razie w h*j tego i w sumie nie tak nawet drogo było jak się na raz kupiło, jakieś 4-5zł płytka) raz przesłuchałem wszystkie i obiektywnie stwierdzam, że jest słaby. No k***a, jak by nie Betowen i inni wielcy Polscy kompozytorzy to było by h*jowo, ale do nich można wracać. Tylko zakazał bym niemcom i austryjakom tłumaczenia jego dzieł na swój, bo brzmi h*jowo. W originale lepiej.

k***a, for real, Moniuszki się nie da bronić. Nawet z moim zj***nym zamiłowaniem do klasyki, wolę Tadka i jego filharmoniczny występ (który jest wyjątkowo h*jowy btw., nie powinno się łaczyć zj***nego hup-siupu z ogarniętą muzą) niż Moniuszkę, a już na pewno wolę zwykłego Tadka z "Niewygodną Prawdą" i jego muzyką podludzi, niż Moniuszkę.

oc...........an

2013-11-11, 00:16
niemalipy881, no dziękuję za wytłumaczenie, choć walka z wyimaginowanym przeciwnikiem bardziej podchodzi pod schizofrenię niż pod lewackość :niggasmile:


Ale przejdźmy do "salutu rzymskiego" który tak bardzo jest broniony. Czy dałbyś swojemu dziecku imię Adolf? Czy zrobiłbyś sobie wąsik na Fuhrera? Nie? To dlaczego bronisz pozdrowienie, które jest bardziej czerwone od krwi niewinnych niż dolna część Polskiej flagi? Co z tego, że to kiedyś, w odległej historii ktoś robił to pozdrowienie? Sam Jezus mógł "zamawiać piwa", ch*j mnie to obchodzi, ten gest NIE MOŻE być wykorzystywany w Polsce, bo to właśnie ludzie z tym gestem mordowali polaków i żydów. Już nawet wykorzystywanie swastyki bardziej rozumiem, sierp i młot do dziś używa więcej niż 100 politycznych i publicznych organizacji na całym świecie, ale to, że jakiś j***ny strażak czy inny harcerz w 1923 roku wyciągnął rękę nie oznacza, że dziś powinien ten gest być wykorzystywany, szczególnie przez polaków - to jest dopiero ironia, że hitlerowcy strzelali polaków, a dziś pseudopatriotyczne śmiecie z ogolonym łbem wrzeszczą przekleństwa i wyciągają rękę w identyczny sposób jak to robił Hans w 1939 kiedy maszerował po Warszawie w związku z paradą zdobycia miasta.
O ile swastyka czy sierp i młot mają dość silne argumenty przemawiające za ich użyciem, to salut Rzymsko-hitlerowski nie ma żadnego uzasadnienia, tak jak nazywanie dziecka imieniem Adolf też nie ma.

UBcjaPOLSKA

2013-11-11, 00:18
@DUST DEVIL, sp***alaj Ty komunistyczna k***o, nawet u nas się z Ciebie w sekcji 4 się z Ciebie śmiali. Trockistowski pomiocie samego Dzierżyńskiego. Ty przepełniony hipokryzją sk***ysynu.

Śmiesz zarzucać co kolwiek Sz.p. śp. Hitlerowi który mimo mojego całego szacunku dla tego człowieka, który wyniósł Himmlera, który z kolei miał możliwość i ją wykorzystał do powołania podwalin pod tzw. "kłamstwo oświęcimskie" nie jest godzien całować nawet podeszwy lewego buta Lenina, k***a... Przy Leninie nawet Salin wymięka! k***a, nawet Stalin się bał Lenina, a Stalina się bali wszyscy, a Ci co się go nie bali, to już długo się go nie nie bali, nawet Lenin, mimo, że Lenina bał się Stalin.

k***a, Ty zakłamana lewcka szmato.

Teraz kluczowy argument i niszczyciel lewactwa:
Her Hitler zabijał inne narody, eksterminował żydów, Lenin, Twój avatar (lol) był w stanie największych zbrodni dopuścić się na własnym narodzie!

oc...........an

2013-11-11, 00:21
UBcjaPOLSKA, ale kapitanie, za co! Ja prawilnie razem z Wojciechem Cejrowskim na solidaruchów pisałem donosy, moją pierwszą lojalkę napisałem w wieku 8 lat, a zwrot "uprzejmie donoszę" to moje dzieło. Towarzyszu nie strzelajcie, tu sami swoi! ;)

UBcjaPOLSKA

2013-11-11, 00:30
A po Cejrowskim to Ty nawet papieru totaletowego z kanalizacji wyławiać nie możesz by się nawciągać. Twoje donsy?! Ty z nim pisałeś?! Chyba on na Ciebie ścierwo. Takie gnidy jak Ty w szóstce szły na przemiał tylko po to, żeby urabiać takich jak on, najczęściej bez efektu. Jak Ty się uchowałeś z tego odwszawiania?

Jarrt

2013-11-11, 00:39
"Antifa walczy z nieistniejącym faszyzmem" powiedziało kilku Bonusów. Następnie wspólnie poszli na stadion by walczyć z nieistniejącym komunizmem.



darek10182 napisał/a:


(...)
A tak poza tym: wszyscy na Marsz Niepodległości jutro!




UBcjaPOLSKA

2013-11-11, 00:48
Problem jest taki, że komunizm istnieje, to system totalitarny, niewolniczy, a tak się składa, że wszelkie metody pozostały, dzisiaj ubecy mają media, już nie musimy łamać kości. A nasi ziomkowie, którzy się wybijali ponad innych, którzy potem tworzyli III RP, jak pierwszy prezydent III RP - tow. ziom. Jaruzelski, I premier III RP, który opowiadał się za utrzymaniem wojsk sowieckich gwarantujących nam wolność od zagrożenia zewnętrznego (j***ni kapitaliści z zachodu), tow. Michnik, Kuroń, oni po prostu byli naszą wewnętrzną opozycją. Tak samo trocki był opozycją do Stalina, a że stali był liberałem, a Trocki pouczał Lenina, iż ten jest zbyt mientki, to Stalin wygrał i dzięki temu naród Rosyjski przetrwał.

Ziomeczku, za mało wiesz o świecie, a co mnie personalnie cieszy - to fakt, że nie ma problemu o naszą pamięć, młodzi się kształcą, jak ten... No, ten młody, co to w Lublinie był posłem SLD, co dumnie prezentował kolekcjonerskie wydanie myśli wybranych Lenina (wszystkie 52 tomy) i to jeszcze twierdził, że przeczytał, a z ryja mu patrzyło, jak by faktycznie, a wybranych Ilicza to nawet chłopaki z drugiej sekcji od nas nie ruszali, a przynajmniej się nie chwalili.

Ne...........ro

2013-11-11, 00:52
Każda skrajność jest zła. Ja chcę normalność, czyli suwerenność, patriotyzm z flagami i marszami, a nie debilami rozpie**alającymi miasto w imię Adolfa, który, do ch*ja pana, ponad 60 lat temu chciał całkowicie zgładzić ten kraj. Prawdziwy patriota to człowiek, który jutro wyjdzie na Warszawę z flagą i pomyśli sobie w duchu, że w następnych wyborach zagłosuje na wolny rynek, konserwatywny libreralizm, bo TYLKO to może teraz pomóc Polsce. A naziole, ONRy to mentalne gimbusy, którzy z opóźnieniem przechodzą przez młodzieńczy bunt, chcą na siłę wyrazić sprzeciw, słuchają black metalu i noszą debilne blachy. Jak przyjdzie im rozum, to rzucą to w p*zdziec.

Żyd ma to do siebie, że dostosowuje się do sytuacji, w kapitalizmie Żydzi byli inwestorami, kierownikami, pomysłodawcami, bankierami, w socjalizmie donosicielami, członkami partii, bo oni nie mają świadomości narodowej. Było kiedyś takie powiedzenie, gdzie pytano Żyda, za kim on stoi. Żyd odpowiada 'Za naszymi!'. Pytający na to 'A kto wasi?', a Żyd 'Ci, co górą!'. I WŁAŚNIE DLATEGO ŻYDZI ch*jA MAJĄ DO PAŃSTWA! Oni odnajdą się wszędzie, to od nas zależy, jak ma wyglądać jutro. Im to obojętne, kapitalizm, czy komunizm...

Odnośnie socjalizmu... Frank Zappa kiedyś powiedział: 'Komunizm i socjalizm nie mają prawa bytu, bo LUDZIE Z NATURY CHCĄ COŚ POSIADAĆ'.

Jaart

k***a, wiesz czym jest socjalizm? Polega na kłamstwach, poprawności politycznej i grabieżach. Tam, gdzie nie ma wolnego rynku jest socjalizm, zrozum to. Dla Ciebie socjalizm to tylko cenzura, którą (niby, niby) zniesiono po 89. k***a, poczytaj trochę o ekonomii i później pie**ol. W Polsce nigdy nie było wolnego rynku, teraz jest dla niedouczonych debili siedzących na garnuszku matki. Aktualnie przeogromnie zajebista biurokracja, krusy, sanepidy (czyli instytucje państwowe) hamują wolny rynek, a może on istnieć tylko i wyłącznie w relacji konsument - sprzedawca, bez j***nego państwa, nawet w minimalnym stopniu. Zrozumcie, że systemy to głównie ekonomia, gdy jest zdrowa, zdrowi są też ludzie i relacje.

Za dużo TVN24, ludzie... Według tej propagandy to my tu mamy utopię kapitalistyczną.

kaktuz

2013-11-11, 02:03
-na pohybel czarnym

-na pohybel, czarnym i czerwonym

-na pohybel wszystkim

- za to z tobą wypije

turboszmata

2013-11-11, 03:49
UBcjaPOLSKA = Proszę o zablokowanie tego antifciotę...
To nie Polak... a zamęt szerzy.... :snajper2:

alexraider77

2013-11-11, 07:05
Zawsze uważałem że trzeba było zakończyć naszą niewolę w '90 masowymi grobami i wywózkami na wschód.Trzeba było napchać te groby komunistycznym,ubeckim ścierwem i teraz nasz kraj wyglądałby zupełnie inaczej.Ci którzy inwigilowali,bili,torturowali i zabijali zwykłych ludzi śmieją się z nas teraz biorąc po parę tysięcy emerytury miesięcznie,upychają swoje sp***oliny po spółkach państwa,telewizji,urzędach i dalej robią z nami co chcą.Wy się spuszczacie nad ciapakami,niech przyjeżdżają,zawsze będzie kogo w mordę lać po pijaku:)Nie wiem jak wy ale ja czekam do wyborów,mam nadzieję że ktoś utworzy partię prawicową,z dala od kaczora,z zupełnie młodymi,nowymi ludzmi,to będę na nich głosował,może to i głupie ale mam nadzieję że coś się zmieni.W razie czego paszport mam już odnowiony...

St...........ke

2013-11-11, 11:11
Ile razy te zjeby będą nazywały to salutem rzymskim?
"Salut rzymski (wł. Saluto Romano) – salut, w którym wyprostowane prawe ramię jest wznoszone do przodu, prostopadle do ciała. Rzekomo wywodzi się on ze starożytnego Rzymu, co jest współczesnym mitem, gdyż gesty, jakimi pozdrawiali się żołnierze rzymscy, nie są znane"

A tu kłamliwe pisanie ONRowców o salucie, nawet źródło, na które się powołują nie istnieje.
http://onr.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=185:salut-rzymski&catid=52:idea-narodowa

dosekk

2013-11-11, 14:40
DUST DEVIL napisał/a:

Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego niby walka z neonazistami którzy modlą się do ludzi co j***li wasze babcie jest lewacka? Co takiego robi antifa że jest lewacka? Bo z tego co wiem, to oni tylko "walczą" z kibolami co mają nawyk rysować indyjskie symbole szczęścia i zamawiać 5 piw... no chyba, że czegoś nie wiem o tej organizacji.

Co robi antifa ? Walczą przeciw "nazizmowi" czy "faszyzmowi" a sami tak samo działają tylko w innym celu. Nawet kolory w logo maja czarno czerwone, chyba nie przypadkiem.
Cytat:

Żadna działalność faszystów nie powinna pozostać bez reakcji – jeśli odpuścimy im raz, przyjdą ponownie…
bojowy antyfaszyzm
ABSOLUTNIE żadnej współpracy z policją i tajnymi służbami – te instytucje zawsze są naszym wrogiem, nie można dać się zmylić, kiedy w danym momencie aresztują nazistów, bo już następnego dnia możemy to być my.


Enerfaues

2013-11-11, 16:50
Jak czytam wasze wypociny to mnie skręca. pie**olicie i tyle. Każdy. Bez wyjątku.