18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BongMan

2014-01-05, 19:04
Taka rozkmina mnie naszła.
Ci debile żrą (bo jedzą cywilizowani ludzie) ze śmietników, tak? A gdyby ktoś przypadkiem wyrzucił zatrute jedzenie i taki ułom by się przekręcił, to co wtedy? Byłoby śledztwo kto wyrzucił, czy nie, bo przecież to jest śmietnik i jedzenie z niego nie jest mądrym posunięciem, a wyrzucający nie mógł wiedzieć, że jakiś przychlast to zeżre?

go...........ek

2014-01-05, 21:37
BongMan napisał/a:

Taka rozkmina mnie naszła.
Ci debile żrą (bo jedzą cywilizowani ludzie) ze śmietników, tak? A gdyby ktoś przypadkiem wyrzucił zatrute jedzenie i taki ułom by się przekręcił, to co wtedy? Byłoby śledztwo kto wyrzucił, czy nie, bo przecież to jest śmietnik i jedzenie z niego nie jest mądrym posunięciem, a wyrzucający nie mógł wiedzieć, że jakiś przychlast to zeżre?



a ch*j cię to obchodzi?? :-?

WalniętyKnur

2014-01-05, 22:24
friganie... rymuje sie z cyganie... przypadeg?

wormarder

2014-01-05, 22:27
tak BongMan, w Polsce jakbyś wyrzucił zatrutego kraba na śmietnik, a ktoś by go wpie**olił to byś trafił do paki jeśli o to Ci chodziło :)

ellsworth

2014-01-05, 22:34
BongMan napisał/a:

Taka rozkmina mnie naszła.
Ci debile żrą (bo jedzą cywilizowani ludzie) ze śmietników, tak? A gdyby ktoś przypadkiem wyrzucił zatrute jedzenie i taki ułom by się przekręcił, to co wtedy? Byłoby śledztwo kto wyrzucił, czy nie, bo przecież to jest śmietnik i jedzenie z niego nie jest mądrym posunięciem, a wyrzucający nie mógł wiedzieć, że jakiś przychlast to zeżre?


To, że jest śmietnik nie znaczy że możesz tam wypie**olić ruską bombę atomową. Pozbywanie się w taki sposób rzeczy niebezpiecznych (tak jak właśnie zatrute jedzenie) = paka.

thewhitestar

2014-01-05, 23:43
Mmmm... Pulpeciki... Aż się głodny głodny zrobiłem

dozek

2014-01-06, 00:12
strach wyrzucić płody bo przyjdą ci takie i wpie**olą :/

Marianiski

2014-01-06, 01:07
Nie chodzi o jedzenie śmieci, tylko o jedzenie rzeczy, które trafiłyby na śmietnik gdyby ci cali freeganie ich nie zjedli np. resztki z restauracji, jakieś przeterminowane kilka dni żarcie ze sklepów itd. Cały myk polega na tym żeby nie płacić, j***ne darmozjady.