18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

człowiek skurwiel - choć się bić - żart

MudPie • 2013-06-10, 19:49
Ok, a więc gość udaje sytuacje przez telefon, że gada z mężem kobiety z którą niby spał.. i że jak mu coś nie pasuje żeby przyszedł i się bił i podaje gdzie stoi.. jako rysopis podaje człowieka stojącego obok i ucieka, a potem przychodzą kafary :D


MudPie

2013-06-10, 21:10
Niedzwiedz23 napisał/a:

choć ? serio ? Wracaj do gimbazy :roll:


Tak k***a, przypie**ol się, że jest ć zamiast dź. Purysta językowy się znalazł.. Rozumiem jakiś błąd typu wogle zamiast w ogóle, albo rzycie zamiast życie, ale j***ne ć ? "chodź" ma dwie formy, "chodź" i "choć".. Np Chodź na lody, lub.. Zjadłbym naleśnika choć mam też ochotę na k***a jajecznice. Tym bardziej że słowo "chodź" rzadko używa się w piśmie, a obie formy brzmią tak samo. Wybacz nie jestem maszyną, a człowiekiem, którego naturą jest popełniać błędy.

Prędzej Ty wróć do gimbazy bo zaczynasz zdanie od małej litery i stawiasz za dużo znaków zapytania, plus na końcu nie postawiłeś kropki, mr fantastic.. :roll:

salv

2013-06-10, 22:23
Cytat:

Prędzej Ty wróć do gimbazy bo zaczynasz zdanie od małej litery i stawiasz za dużo znaków zapytania, plus na końcu nie postawiłeś kropki, mr fantastic..


Za to masz piwo, dobra riposta.

P.S.
Jeszcze robi przerwę/spację przed znakiem zapytania. :amused:

Leti

2013-06-10, 23:20
j***ć spiny.

fantastyczna wkręta :D :D

mat3u5z

2013-06-11, 13:43
szkoda że nie znalazł sie kozak który bym im wpie**olił :) wtedy byłby zart na Sadisticka !

Takeda

2013-06-11, 14:19
MudPie napisał/a:


"chodź" ma dwie formy [...] a obie formy brzmią tak samo.



Nie, "chodź" ma jedną formę i jest zupełnie innym słowem niż "choć". Jak ktoś nie potrafi zapamiętać fundamentalnej różnicy, to jest j***nym ułomem i niech mi nikt nie pie**oli o dysortografii czy innym gównie wymyślonym przez analfabetów. Widzę, że u nas zaczyna się to samo co w Hamburgerlandii z ichniejszym "your" and "you're". Lepiej zacznijcie książki czytać, zamiast pie**olić jacy to biedni jesteście. Jak popełnicie przestępstwo to też będziecie się usprawiedliwiać, że nie pamiętaliście kodeksu karnego, bo jest zbyt wiele artykułów? Język ojczysty trzeba znać, do ch*ja.

MudPie

2013-06-11, 14:51
Takeda napisał/a:



Nie, "chodź" ma jedną formę i jest zupełnie innym słowem niż "choć". Jak ktoś nie potrafi zapamiętać fundamentalnej różnicy, to jest j***nym ułomem i niech mi nikt nie pie**oli o dysortografii czy innym gównie wymyślonym przez analfabetów. Widzę, że u nas zaczyna się to samo co w Hamburgerlandii z ichniejszym "your" and "you're". Lepiej zacznijcie książki czytać, zamiast pie**olić jacy to biedni jesteście. Jak popełnicie przestępstwo to też będziecie się usprawiedliwiać, że nie pamiętaliście kodeksu karnego, bo jest zbyt wiele artykułów? Język ojczysty trzeba znać, do ch*ja.



Zmień sobie nick na Robienie z igieł wideł od błędu ortograficznego do przestępstwa... :badyl:

boo

2013-06-11, 15:02
A ty MudPie, następnym razem przeczytaj x2 to co nabazgrałeś, korzystaj ze słownika lub pomocy osób trzecich jak nie potrafisz prawidłowo napisać prostego zdania.

Bzzykacz

2013-06-11, 15:28
mudpie nałucz sie pisać dziecko i nie wstawiaj tego co juz było

Takeda

2013-06-11, 15:30
MudPie napisał/a:



Zmień sobie nick na Robienie z igieł wideł od błędu ortograficznego do przestępstwa... :badyl:



To była zwyczajna analogia, żeby uświadomić ci głupotę twojego rozumowania. Miałem nadzieję, że to pojmiesz.

at...........25

2013-06-11, 15:32
Gdyby nie opis myślałbym, że to instrukcja kalkulatora.

Achajos

2013-06-11, 15:45
Akurat jedyny fajny prank jaki widziałem.

revet

2013-06-11, 17:02
MudPie napisał/a:


Tak k***a, przypie**ol się, że jest ć zamiast dź. Purysta językowy się znalazł.. Rozumiem jakiś błąd typu wogle zamiast w ogóle, albo rzycie zamiast życie, ale j***ne ć ? "chodź" ma dwie formy, "chodź" i "choć".. Np Chodź na lody, lub.. Zjadłbym naleśnika choć mam też ochotę na k***a jajecznice. Tym bardziej że słowo "chodź" rzadko używa się w piśmie, a obie formy brzmią tak samo. Wybacz nie jestem maszyną, a człowiekiem, którego naturą jest popełniać błędy.

Prędzej Ty wróć do gimbazy bo zaczynasz zdanie od małej litery i stawiasz za dużo znaków zapytania, plus na końcu nie postawiłeś kropki, mr fantastic.. :roll:




Tyle w temacie.