18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Człowiek powinien być biały

franco13 • 2014-10-08, 20:57
Na ostatnich wykładach z metalurgii, zaczęliśmy dyskutować o substancjach nierafinowanych. Dla przykładu Pan Profesor podał brązowy cukier, który jest niekoniecznie zdrowszy od tego białego ze względu na to, że nie jest oczyszczony po czym padł z jego ust tekst "nie jestem rasistą, ale to tak samo jak z człowiekiem. Powinien być biały.". Oczywiście cała sala w śmiech z wyjątkiem dwóch kitajców, którzy się kształcą na inżynierów :idzwch*j:

Runej93

2014-10-08, 20:59
w ramach prawa do wolności wypowiedzi jutro go wypie**olą z roboty :v

quartz75

2014-10-08, 21:00
franco13 napisał/a:

...Profesor podał brązowy cukier, który jest niekoniecznie zdrowszy od tego białego ze względu na to, że nie jest oczyszczony...



Faktycznie, :idzwch*j: z taką przyszłością narodu.

skoniakoski

2014-10-08, 21:00
kucze ten Twój profesor, to prawdziwy zgrywus

gaijin

2014-10-08, 21:02
Bardzo słusznie, też uważam, że przegrywy życiowe powinny się jakoś dowartościowywać, może to być nawet kolor skóry, brak szacunku do kobiet czy bycie palantem. Tylko zadowolony z siebie przegryw będzie chętnie wykonywał gównianą, ale potrzebną robotę, albo kształcił innych przegrywów ku chwale tych, co spijają śmietankę.

Herhard

2014-10-08, 21:20
Logiki w tym za grosz,gratuluję wykładowcy.

oc...........ki

2014-10-08, 21:35
gaijin napisał/a:

Bardzo słusznie, też uważam, że przegrywy życiowe powinny się jakoś dowartościowywać, może to być nawet kolor skóry, brak szacunku do kobiet czy bycie palantem. Tylko zadowolony z siebie przegryw będzie chętnie wykonywał gównianą, ale potrzebną robotę, albo kształcił innych przegrywów ku chwale tych, co spijają śmietankę.



jak to miło, czasem dla odmiany "coś" mądrego przeczytać ;-)

kklement

2014-10-08, 22:09
Złodziej to k***a złodziej ! I nie ma znaczenia co kradnie - piwo, biszkopty, rower czy komórkę. Młody gnój, ma dwie ręce, dwie nogi - niech zapracuje na żarcie. A jak nie chce mu się to niech zdycha. Bo to żarcie nie wzięło się z powietrza - właściciel sklepu musiał za nie zapłacić hurtowni. I wiecie co - niezależnie co ten ch*jek kradł, wynik końcowy jest taki jakby zaj***ł portfel właścicielowi sklepu.

Nienawidzę złodziei chyba bardziej od pedofilów, upie**alałbym im łapy na żywca tępą piłą, powoli i z przerwami na reklamy.

Piszecie "co za kraj że trzeba jedzenie kraść". Nie, k***a, to co jest w tym przypadku chore w tym kraju to to, że właścicielowi sklepu nie wolno pokazać twarzy bydlaka który go okradł, bo by go niepełnosprawny umysłowo wymiar 'sprawiedliwości' zgnoił, podczas gdy złodziejowi sędzia pogroziłby tylko paluszkiem.

Yyyy, koment nie do tego materiału...

franco13

2014-10-08, 22:09
@up
koledze się tematy poj***ły :-D

kklement

2014-10-08, 22:11
Jak to wykasować ? :/

Warcrimer

2014-10-08, 22:37
Podczas edycji, na dole kliknij taki kwadracik "Usuń ten post."

ulifont

2014-10-08, 23:15
Wszystko ładnie, żart może rozbawić, ale niech go pan profesor zostawi na korytarzu bo moze kogoś urazić. Tym bardziej, że siedzieli tam żółtkowie.

achujciwcycki

2014-10-08, 23:43
we wrześniu cieszyliśmy się, że dzieci poszły do szkoły. nadszedł październik, wraz z nim wrócili niedopieszczeni studenci.

addekk1

2014-10-09, 00:33
Historia z Łodzi, Sosnowca czy Radomia?
Albo ktoś wymyślił to dla nabicia 5 piw, albo profesor ma już problemy ze sobą i powinien ustąpić młodszemu pokoleniu.
Nie żebym bronił kolorowych, ale bezpodstawne atakowanie dla ośmieszenia 2 osób w sali które nie sa niczemu winne jest nie fair. Tym bardziej że odgryzienie się takiej osobie mogłoby być dla nich fatalne. Do dziś pamiętam moje starcia z nauczycielem od WOS'u w gimbazjum gdy mi coś pocisnął, ja z moim niewyparzonym językiem go jakoś zdissowałem, że nawet cała klasa się smiała. Tylko niewiedzieć czemu miałem później problem uzyskać 3 z tego przedmiotu, mimo że wiedzę miałem na 5 :D

Songo71

2014-10-09, 00:42
To sadistic? Czytam komentarze i jakby nie :( A tak btw j***ć kitajców :D