18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek, który zjadł łyżke cynamonu

Buraczyna • 2012-03-06, 22:07
"Nie płacz k***a" :emo:







:plzdie:

Bloodex

2012-03-08, 11:45
Kłamiesz ch*ju , tu nie ma żadnej łyżki !

Donor

2012-03-08, 12:46
Nie wiem co jest takiego specjalnego w tym jedzeniu cynamonu, chyba że to jakaś gimbusowa zabawa... Moja matka je lyzeczke cynamonu od czasu do czasu na lepsze trawienie i znam innych ludzi w podeszłym wieku którzy mają problemy z trawieniem i też go jedzą. k***a nie jestem w stanie skumać czym się jaracie O.o .

~Conscribo

2012-03-08, 13:22
Marian Wierny-Kibic napisał/a:

Coś tak czułem, że w końcu komuś się uda. I duma mnie rozpiera, bo dokonał tego nasz rodak!
I ch*j, że kretyn. Ważne, że dał radę.



patent polega na tym, żeby tego nie łykać od razu (jak większość robi) tylko trzymać w japie aż się odpowiednio śliną nasączy.
Nie jaraj się aż tak, nie on pierwszy i nie ostatni to zjadł ;)

Zl...........ny

2012-03-08, 13:34
corusci napisał/a:

Z tego co wiem to całą sztuka nie polega na przemieleniu tego tylko na natychmiastowym połknięciu, ale k***a oczywiście cynamonowe wyzwanie musiało się przerobić na zjedzenie cynamonu. Bo jest wielka różnica w natychmiastowym połknięciu, a w wymieszaniu tego syfu ze śliną. k***A ŻENADA



Dokładnie, więc polaczek ch*ja dokonał...

flymashin

2012-03-08, 14:05
ale to tak jest zawsze widziałem jak murzyni to wpie**alali , to dopadli do cynamonu jak wariaci nachapali się a potem się dusili, a tu technika wszystko rozwiązała, brawo, we wszystkim Polacy sa najlepsi, tylko nam sie nie chce.

~Conscribo

2012-03-08, 14:36
Donor napisał/a:

Nie wiem co jest takiego specjalnego w tym jedzeniu cynamonu, chyba że to jakaś gimbusowa zabawa[...]k***a nie jestem w stanie skumać czym się jaracie O.o .



to idź, opie**ol wiadro na raz i nie pie**ol

Srasłkasz

2012-03-08, 15:08
Przecież już wcześniej były takie filmiki.

bezimienny90

2012-03-08, 15:21
Jaki znowu kretyn? Kumple jego rzucali kolokwializmami a on spokojnie wziął dużą ilość cynamonu do jadaczki i powoli przełykał- dał radę, nie to co wielcy faceci na YT usrani po łyżce cynamonu ;)

Hoborqe

2012-03-08, 16:26
Marian Wierny-Kibic napisał/a:

Coś tak czułem, że w końcu komuś się uda. I duma mnie rozpiera, bo dokonał tego nasz rodak!
I ch*j, że kretyn. Ważne, że dał radę.



Prawdę mówiąc żaden wyczyn... wystarczy tylko trochę taktyki: cynamon jest starty na mikroskopijny pył dlatego gdy próbujemy wsiąść łyżkę do buzi samoistnie wdychamy go do płuc co powoduje natychmiastowe zakrztuszenie. Dlatego przed spróbowaniem nabieramy powietrza i staramy się ograniczyć oddech podczas jedzenia. (ludzie jak jedzą to oddychają - niektóre zwierzęta tego nie potrafią) Proste.

w4co

2012-03-08, 17:04
Proponuje dodać fragment do jakiejś kompilacji typu ,, Ludzie są wspaniali"

mlecz1323

2012-03-08, 17:57
eee tam nie ruszyło go bo lyżki nie było

Zyklon_B

2012-03-08, 18:47
Wy k***a matoły, w Cinnamon challenge nie chodzi o to by go połknąć natychmiastowo, tylko zjeść poniżej 60 sekund nie popijając wodą. Zanim się wypowiecie na jakiś temat to przynajmniej się z nim zapoznajcie k***a !

piwko6

2012-03-08, 18:51
Marian Wierny-Kibic napisał/a:

Coś tak czułem, że w końcu komuś się uda. I duma mnie rozpiera, bo dokonał tego nasz rodak!
I ch*j, że kretyn. Ważne, że dał radę.



Niema co się tak podniecać. Każdemu się uda jak tylko poślini proszek. Inaczej część leci w płuca i się człowiek krztusi. Najlepsza frajda była jak ktoś od razu połykał, bo tak się nie da :D

sorry, nie czytałem wcześniejszych postów :D teraz widzę że poprzednicy wytłumaczyli wszystko :D