18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek, który nie mył się przez ostatnie 60 lat

kANks • 2014-01-09, 18:42
A oto efekt :shock: :




Znaleźione nie kradzione.

Aravorn

2014-01-09, 23:04
I wyobraźcie sobie, że teraz taki wszedłby do tramwaju lub autobusu.. :P

kenzol

2014-01-09, 23:13
On nie jest taki brudny, bo się nie mył tyle lat. Jak to mówią: "po jakimś czasie brud sam odpada" :) W jego przypadku mamy do czynienia z grubym, zrogowaciałym naskórkiem, który wytworzył się w związku z wykonywaną pracą prawdopodobnie w pyle (hełm na głowie) i chodzeniem na boso. Koleś może chodzić na boso po rozżarzonych węglach albo albo przypalać się pięcioma papierosami i nic nie poczuje :)

blizniak

2014-01-09, 23:24
Jebnę klasykiem: Od brudu jeszcze nikt nie umarł, a woda niejednego już zabrała :D

krysaa

2014-01-09, 23:36
i tak powstali murzyni

PPK

2014-01-09, 23:41
zbijok napisał/a:

@Fanatyczny, spoko, widze że ty nigdy nie zapie**alałeś, jak byś na prawdę zapie**alał to byś znał tą chwilę, siadasz głodny, bo nie miałeś czasu niczego opie**olić, jesz, palisz fajke, nie myślisz czy jebiesz potem czy jesteś upie**olony smarem/kurzem/węglem, cieszysz sie z tego jaka to kanapka jest zajebista a najtańsze fajki smakują jak cygara.
A, ch*j Ci w dupę, idź weż hajs od matki/ojca na nowe rurki, i ciesz się, bo ktoś musi zapie**alać.
Ps. ze śląska nie jestem(całkowicie druga strona), ale boli mnie, sposób w jaki to traktuje się dzisiaj uczciwą pracę.



Oj nie spinaj się tak bo zaraz ci dupa pęknie.
Jak dla mnie zdjęcie śmieszne i pasujące do tematu, to że masz inne poczucie humoru to już nie moja sprawa, natomiast ja mam dystans do siebie i widząc po pracy przed lustrem gościa który wygląda podobnie do pana ze zdjęcia śmiałem się sam z siebie. PO PRACY. Rozumiesz?
Niestety, wstaw takie zdjęcie a ktoś cie nazwie nierobem, bogatym dzieckiem, chłopcem w rureczkach. Uniwersalny pojazd.
Wrzucisz zdjęcie księdza-pedofila - nazwą cię gimbusem
wrzucisz ruski wypadek - dziecko co nie ma prawa jazdy.
zdjęcie trupa pod ciągnikiem - bogaty mieszczuch co nie był na wsi....

Rada na koniec: więcej dystansu do siebie i do innych. To sadistic, nie kółko różańcowe :)
Bez pozdrowień.

LaChupacabra

2014-01-09, 23:45
Myślałem, że na pierwszej fotce pokazuje syf pod napletem. Mam nadzieję że wszystko ze mną dobrze.

ianmoone

2014-01-09, 23:47
Ciekawe co ma zamiast płuc

Ma...........os

2014-01-10, 00:06
trudno mówić o myciu jak koleś git żyje w klimacie księżycowym.

Seboolek

2014-01-10, 00:53
No i kolejny materiał z HCfor.

fanatic93

2014-01-10, 02:02
Fanatyczny napisał/a:

Oj nie spinaj się tak bo zaraz ci dupa pęknie.
Jak dla mnie zdjęcie śmieszne i pasujące do tematu, to że masz inne poczucie humoru to już nie moja sprawa, natomiast ja mam dystans do siebie i widząc po pracy przed lustrem gościa który wygląda podobnie do pana ze zdjęcia śmiałem się sam z siebie. PO PRACY. Rozumiesz?
Niestety, wstaw takie zdjęcie a ktoś cie nazwie nierobem, bogatym dzieckiem, chłopcem w rureczkach. Uniwersalny pojazd.
Wrzucisz zdjęcie księdza-pedofila - nazwą cię gimbusem
wrzucisz ruski wypadek - dziecko co nie ma prawa jazdy.
zdjęcie trupa pod ciągnikiem - bogaty mieszczuch co nie był na wsi....



W ryja i tak powinieneś dostać i tak

Nie chodzi tutaj nawet o samą obrazę Śląska.

Każdy kto ciężko przepracował chociaż jeden dzień na swoim ogródku nie naśmiewał by się z tego kolesia na zdjęciu. Więc podzielam zdanie zbijok'a, że jesteś j***nym pedałem w rurkach.

Nie, nie powiem "ch*j ci w dupe" bo jeszcze bym ci przyjemność zrobił.

KlinikaAborcyjna

2014-01-10, 11:17
rigsuit napisał/a:

Nie mył się przez ostatnie 60 lat.. Dajmy na to że przestał się myć w wieku +/- 15 lat, i żyje dłużej niż ludzie którzy się myją i ledwo dożywają 60tki



wniosek ?
higiena zabija
:P

Czary napisał/a:



W dupie byłeś gówno widziałeś. W Indiach ludzie mają lepszą higienę osobistą niż ty w domu. Po każdym posiłku myją zęby czy to w jakiejś restauracji czy czymś innym.


PS. A ty pamiętałeś żeby umyć dzisiaj zęby?



ale się k***a spinasz , nie widzisz że on miał na myśli muslimów , hindusi to zupełnie inni ludzie jak napisałeś , ale wpie**alają jedząc np: lewą ręką i tylko tą a prawą i tylko nią podcierają sobie zadek

tak wiem w dupie byłem i gówno widziałem
ale jednak mały skrawek ziemi zwiedziłem

PPK

2014-01-10, 11:56
fanatic93 napisał/a:



W ryja i tak powinieneś dostać i tak

Nie chodzi tutaj nawet o samą obrazę Śląska.

Każdy kto ciężko przepracował chociaż jeden dzień na swoim ogródku nie naśmiewał by się z tego kolesia na zdjęciu. Więc podzielam zdanie zbijok'a, że jesteś j***nym pedałem w rurkach.

Nie, nie powiem "ch*j ci w dupe" bo jeszcze bym ci przyjemność zrobił.



Najśmieszniejszy dla mnie jest fakt, że oglądając kabarety pewnie sikasz w portki ze śmiechu, gdy robią sobie żarciki z różnych grup społecznych, natomiast ja powinienem dostać w ryj itp itd.
Nie odróżniacie naśmiewania się z kogoś, czegoś od uznanie za "zabawne". To zdjęcie z tym podpisem dla mnie jest zabawne i tyle, proste. Tu nie ma żadnego naśmiewania się. Sam pracowałem jedynie fizycznie i mam w najbliższej rodzinie również takie osoby i wcale nie uważam, że powinienem dawać w morde każdemu, kto robi na ten temat memy, dowc**y itp.
Bawicie się w cenzorów, czy co?
Ja rozumiem, gdybym wrzucił tutaj propagandę bądź zdjęcie ch*ja w twojej dupie ale wrzuciłem coś co wg mnie pasuje do tematu.

grigori985

2014-01-10, 14:43
głowonóg napisał/a:

pewnie ze ślunska.



pewnie twój stary z warsafki

op...........ve

2014-01-10, 15:14
szklanka napisał/a:

ze śląska? Niee
z daleka widać że gorol ;)


jedni i drudzy siebie warci, i po Polsku wysłowić się nie potrafią :-)