18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek Który mówi w 211 językach oraz ma 17 poczytalności.

andoro007 • 2012-11-04, 13:15
Dialog z ciekawie skrzywionym pasażerem.

Kornelsky

2012-11-04, 21:22
Dane tego Pana :
Żywe tabernakulum, żywy psałterz, psalm Gabse Bao Ass Potocki-Rosicki-Twardowski-Dzierzonowski-Dzierżyński-Benua-Boga-Szalom ;-)

morderuk

2012-11-04, 23:03
Ej k***a u mnie w miescie jest identyczny typ. Ma taka sama tonacje glosu i styl mowienia, spiewal mi jakies piesni arabskie w ch*j wie jakim jezyku, podawal mi wspolrzedne geograficzne jakiejs swiatyni w izraelu. Pozatym mowil zajebiscie po angielsku, z dobrym akcentem i w innych jezykach. Nie moglem sie dowiedziec skad tak naprawde jest i gdzie sie uczyl, ale np. podawal mi dokladne adresy kosciolow lub instytucji panstwowych w krakowie, wroclawiu, warszawie i innych wiekszych miastach w Polsce. Mozg rozj***ny, bo to bylo pod klubem i za ch*ja nie wiem skad czlowiek jak on moze to wiedziec, rozumiem miec zaburzenia psychologiczne, ale akcentu angielskiego czy piesni czy cokolwiek w innych jezykach nie wymyslisz ot tak. A gosc sie pląta po moim 70 tys. miescie po nocach...

gumol

2012-11-04, 23:06
Lech Roch Pawlak też napie**ala w każdym języku. Na domiar złego w tylu też rapuje.

xblazex

2012-11-04, 23:49
Miecz napisał/a:

Qrva

boże świety...

L3monHaz3

2012-11-05, 00:53
chłop na koksowany jak koksownik;]

Donatien

2012-11-05, 18:55
Teraz już wiem dlaczego nie widać go na ulicach, skubany do stolicy jeździ się sądzić z prezydentem! :D

franz_maurer

2012-11-05, 19:02
Cholera nie miałem okazji spotkać typa ;/. Ale idzie piwo za Płońsk.

Massivee

2013-09-24, 12:07
Za wariata piwo! Słyszy się o nich, zamykają w świeciu czy innych placówkach. Ale filmiku z ich przemyśleniami nigdy nie widziałem. Szkoda faceta bo muzlim to nie jest, ale w sumie bez tabletek ma ładne jazdy możliwe że jest szczęśliwy, chwała mu za to że nie ma jazd na zabijanie.