18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Członek KKK i czarni przodkowie

Leet • 2014-09-03, 05:32
Craig Cobb, pan z KKK, który jak sam twierdzi wyznaje religię rasizmu i chce świętej wojny rasowej dowiaduje się, że jego przodkowie byli czarni :lol: wygląda zabawnie... zresztą jak wszyscy, którzy twierdzą stanowczo, że nie mają czarnych przodków (przypominam, że wszyscy ludzie wywodzą się z Afryki).



bawi też fakt, że po tym programie jego zwolennicy zdemolowali mu dom :hitlerzaba:

midnightc

2014-09-03, 20:45
Korwin się ostatnio załamał, bo test DNA wykazał, że ma wśród przodków kobiety i teraz boi się, że jak koledzy z partii się dowiedzą, to każą mu iść do kuchni. :niggasmile:

ginx2666

2014-09-04, 00:06
Rasy się mieszają, to jest fakt. Przykładowo, ja jestem w 1/90000 żydem.
Nie mam żadnego przodka żyda, po prostu jednego przypadkiem wciągnąłem jak odwiedzałem obóz w Oświęcimiu.

TC...........RM

2014-09-04, 00:17
Im nie chodzi o cale DNA. Jezeli dobrze pamietam to ludzie maja w 99% takie same DNA. Te 86% europejczyk 14% bambo nie dotycza calej puli genow tylko tego 1%. Swoja droga to te testy na to jakich kto ma przodkow sa dosc kontrowersyjne. Genetyka narazie jest mloda nauka i jeszcze malo wiemy.

PinkiWinki

2014-09-04, 00:35
I co z tego,że wszyscy wywodzą się z czarnego lądu? Tu chodzi o to,że jedni zatrzymali się na pewnym etapie ewolucji.

Bagman

2014-09-04, 01:48
Gdzie mozna zrobic taki test i ile to kosztuje?

FejkKrzysztof

2014-09-04, 02:07
Discharge napisał/a:

No i co z tego, że każdy ma czarnego przodka?




To się nazywa ewolucja :amused:

mi...........dz

2014-09-04, 02:13
Żaden argument. Po 1 ja się nie zgadzam z hipotezą jakoby człowiek pochodził z afryki. Po 2 nawet jeśli to co? Idąc dalej pochodzimy od jakiejś ameby czy innego gówna. Po za tym jeśli moi przodkowie byli komunistami czy hitlerowcami czy innymi 'złymi' ludźmi to znaczy, że ja nie mogę tego potępiać? Co było to było ważne co jest i będzie.
WHITE POWER! :D

hucio12

2014-09-04, 02:20
Skad wiecie ze ludzie pochodza z afryki? Skad wiecie ze istnieje zycie w kosmosie? Skad wiecie czy istnieje Bog? Skad wiecie jak powstal czlowiek? To wszystko to sa teorie wiec zamknac mordy i nie wmawiac ludziom pie**ol opisujac je jako fakty.