18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cześć kanado, co słychać?

~Velture • 2024-03-14, 07:53
Taka oto porada dla właścicieli samochodów aby zostawiali kluczyki blisko drzwi wejściowych żeby złodzieje nie musieli zbyt głeboko do domu wchodzić kiedy chcą was okraść...


juderaus

2024-03-14, 19:16
Kanada od dłuższego już czasu skręca tylko w lewo. Powinno się tam zsyłać lewaków i komunistów z całego kosmosu i jeszcze k***a z czarnej dziury. Niech się taplają we własnym gownie.

Siriuz

2024-03-14, 20:01
juderaus napisał/a:

Kanada od dłuższego już czasu skręca tylko w lewo. Powinno się tam zsyłać lewaków i komunistów z całego kosmosu i jeszcze k***a z czarnej dziury. Niech się taplają we własnym gownie.



Ojej, jak mi się to marzy, żeby wyznaczyć strefy wpływów różnych ideologii i niech sobie ludzie tam realizują nawet najbardziej poj***ne systemy.

Pierdolsiespierdalajkurwa

2024-03-15, 01:00
Ok, spoko, porada zajebista, to tera niech jeszcze dadzą równie ciekawą poradę jak się Kanadyjczycy mają zachowywać w przypadku potencjalnego kontaktu z mordercą xD

ProVVe

2024-03-15, 01:33
Rojiiuy napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Populacja rycerzy klawiatury zmniejszy sie. Fajnie bedzie zobaczyc jakimi szczurami sa internetowi napinacze.



Co ty pie**olisz tępy ch*ju? Może być? Czy za mało napięte?

TwójCzarnyPan napisał/a:

W zamian wprowadziłbym jawność danych osobowych. Możesz pisać co chcesz, ale pod własnym nazwiskiem, a anonimowo wcale.
Wtedy byśmy zobaczyli ilu najaktywniejszych internetowych hejterów to prawdziwe kozaki, co się nie wstydzą swoich poglądów w realu. Stawiam na 1-2%, reszta bałaby się otworzyć mordy.
Bo jedni to dzieciaki, a inni debile. Myślą, że wystarczy dać każdemu broń i ludzie sobie poradzą. Otóż nie. Bo jak złodziej wejdzie w nocy z bronią do sypialni to większe są szanse, że jednak on strzeli pierwszy zanim ta ofiara się dobudzi.



pie**olisz jak mało kto... Przestań karać za poglądy to się ich nikt nie będzie wstydzić. Zarazn jak powstal YT miałem konto imię i nazwisko. Jak się k***a okazało na początku pisałem dosadnie co myślę o wszystkich. Nastała zmiana były upomnienia, kasowanie wpisów, wleciał "wujek Google"... Tydzien i zbanowali mi konto. Bo mowa nienawiści, hejt... Nazwałem szmate szmata, cz4rnucha j***nym bambusem... k***a za Brevika mnie banowali jak wypisywałem, że powinni robić koszulki z jego podobizną bo sragawera, ch*jelin ciagle są w komuszej kulturze sławni i możesz kupić koszulki z ich ryjem. Więc przestań pie**olic, że ludzie się "wstydzą" poglądów. Ludzie się boją takich j***nych lewackich ciot co grupowo naskakuja na nich. Boją się stracić pracę. Druga sprawa co do broni dzieciaku to na bank kazdy złodziej ma rozklad twojej chaty i wchodzi jak w amerykańskich filmach ciuchutko jak myszka... Za dzieciaka z ojcem goniłem złodziejskie kurestwo z gazówka i rurka... Albo masz jaja albo jestes p*zda i opuszczasz pory żeby dać dupy "zlodziejowi". Gdyby kazdy miał pistolet (zdrowy psychicznie, bez wyroku, z prawnym przyzwoleniem do wyeliminowania każdego zagrożenia na swojej posesji) nie miałbyś intruzów. Początki jak zawsze ciezkie bo ludzie nie potrafią obchodzić się z bronią i się jej boją. Jakbyś był wychowany, że to narzędzie, nie miałbyś obsranej zbroi. Normalna rzecz, se podchodzisz z szacunkiem do pistoletu... Do prawka tez wiele osób podchodzi ze stresem, a później samochodem śmiga jak marzenie. W pracy do ciężkich sprzętów trzeba mieć szacunek albo stracisz w najlepszym wypadku palce lub zęby. Zresztą po co znowu się rozpisuje. Dorośniesz, zstąpią ci gonady to zrozumiesz, że nie możesz cały życie chodzić posrany. To co teraz wypisujesz pokazuje jak układają cale społeczeństwa... Co według małej grupki ludzi jest ok a co nie... paru j***nych lewusow dorwało się do władzy mamiąc ludzi utopia i dobrem ludzkości. Powoli przesuwali granice absurdu i ograniczali wolność szeroko pojętej. Przykład jednej z prawdziwej wolności był na dzikim zachodzie w USA. Twoja ziemia, twoje prawo do jej obrony, uprawy, zarobku. ch*j innym do niej i do Ciebie i tego co myślisz. Jesteś dobrze ułożony, wytresowanym stworzeniem, który nie widzi, że nie może mówić co mu się podoba, a co nie i to dużo ludzi wk***ia. Ta nierówność, wypaczenie... chory na łeb człowiek ma więcej praw i ochronę państwa, a zdrowy logicznie myślący człowiek musi go słuchać. Ja zgadzam się na przyzwolenie do życia takich zębów(sami sie wykoncza i zadna normalna istota nie pomoze sie temu utrzymac przy zyciu), ale kiedy zjeby zaczynają ingerować w moje życie domagam się ich głów na srebrnej tacy

matexxx

2024-03-15, 15:38
psotny_fiutek napisał/a:

k***a istny clown world



Państwo, które karze ci się poddać przestępcom, jest ich współudziałowcem i okupantem.

mazga50

2024-03-16, 00:43
A ja mam taką koncepcję, żeby instalować czarcie zapadki i samopały. A pod parapetami deski nabite gwoździami, jak w Kevinie. O!

tomii666

2024-03-16, 22:49
Wychodzi na to, że bardziej opłaca się kraść, niż żyć uczciwie, i broń boże dyskryminować!1!111!!