18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwona kartka dla Gazety Wyborczej

Hauer88 • 2013-12-14, 12:09
W ramach "Tygodnia Antykomuny" łódzcy narodowcy zorganizowali pikietę pod siedzibą Gazety Wyborczej, przyznając jej dziennikarzom czerwoną kartkę za szereg kłamstw, manipulacji i nadużyć cech*jąc artykuły w gazecie.

Podczas pikiety, narodowcy skandowali znane wszystkim hasło: "Kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika", które chętnie podchwyciła także grupka przechodniów.

Organizatorzy przeczytali też listę artykułów GW szkalujących polską tradycję i historię lub uderzających w środowiska patriotyczne. Każdy z ich autorów dostał od demonstrantów czerwoną kartkę.

Na koniec przywołano św. Mikołaja, który przybył z wiązką rózg dla pracowników Agory, jednak nikt nie podjął się odebrania "prezentu".


piesniemyty

2013-12-15, 02:07
Cytat:

Podczas pikiety, narodowcy skandowali znane wszystkim hasło: "Kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika", które chętnie podchwyciła także grupka przechodniów.


a o hasłach "JEBAĆ POLICJE" "JEBAC ŁKS" to juz nie wspomnicie nie?... hipokryci ;-)

Ork.Fajny

2013-12-15, 08:50
piesniemyty napisał/a:

a o hasłach "JEBAĆ POLICJE" "JEBAC ŁKS" to juz nie wspomnicie nie?... hipokryci ;-)


Jak ty zorganizujesz pikietę jakąś, a ja ciebie nienawidzę i przyłącze się do ciebie po czym rzucę w policję np. cegłą, to czy policja ma prawo spuścić równy wpie**ol całej twojej pikiecie zamiast tylko mnie...?

kroplowa

2013-12-15, 12:08
"Złodziej dla Emisji" heh ehee