18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerń powraca do łask

Da...........ia • 2014-01-27, 14:43
Jako, że kolorowe tatuaże są zakazane we Francji i bardzo możliwe, że dużo krajów Europy pójdzie tą drogą to można powrócić do klasyki czyli i czarnych, białych, szarych odcieni które wcale nie wyglądają nudno. Niektóre są tak dopracowane, że o dziwo nawet przeszło mi przez myśl, jakby to u mnie wyglądało.
















Asteroth

2014-01-27, 20:24
po slimaku jako rybie - zeby Francja mogla brac dotacje do polowu ryb,
zakazie produkcji mentoli - zeby polska gospodarka sie nie miala za dobrze,
normach co do ogorkow - coby lepiej eurodeputowanym do dupy wchodzily
po zakazie sprzedazy normalnych zarowek - zebysmy sie przypadkiem nie truli proznia (bo o ile zdrowsza jest rtec tego energooszczednego gniota)
Nadchodzi czas na zakaz kolorowych tatuazy.

Moje cialo i moj wybor - jak bede chcial to mam swiete i niezbywalne prawo uciac sobie fujare i przyszyc na czolo - wtedy zamkneli by mnie u czubkow, chyba ze do tego mialbym flage z tecza - wtedy bylbym odwaznym propagatorem praw mniejszoci fiutojednorozcow.

Jeden pozytek z tej calej unii ze mozna bylo nawiac na zachod, ale widze ze powoli sie to czkawka odbija.

ściwanek

2014-01-27, 20:35
To ostatnie zdjęcie pewnie ciapatego.

Iperyt669

2014-01-27, 20:43
Państwo niewolników, u nas też tak będzie.

solarik13

2014-01-27, 20:44
Ohh, jaka ta Unia zła, same zakazy jedyne co można zrobić to przekraczać granice państw członkowskich.

azerbejdzanification

2014-01-27, 20:50
UE nawet spoko idea, tylko k***a rządzą w niej lewostronne liberalne debile... :-/

radzio541

2014-01-27, 20:59
solarik13 napisał/a:

Ohh, jaka ta Unia zła, same zakazy jedyne co można zrobić to przekraczać granice państw członkowskich.



To nie dzięki UE możesz spokojnje przekraczać granice a dzięki układzie z Schengen.

Odsyłam do cioci wikipedi po wiedze:
http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_z_Schengen

GhostRider32

2014-01-27, 21:29
Nie martwiłbym się, że ten zakaz dojdzie do Polski, co jak co, ale kombinować, to potrafimy :) Żarówki 100W też są zakazane, a co kupiłem dwa dni temu? Grzejnik przemysłowy 100W :D

maciek24043

2014-01-27, 21:42
Skoro wzięli się za kolorowe tatuaże we Francji, to może wezmą się za coś innego "kolorowego"?

Hereticus

2014-01-27, 23:34
@radzio541

Szwajcaria nie jest w UE, a jest w strefie schengen.
To nawet jest napisane na tej stronie do której zamieściłeś link.
Nie umiesz czytać? Jesteś analfabetą? Wcale się nie dziwię, że jesteś euroentuzjastą, bo to normalne u ludzi o podobnych zdolnościach umysłowych do twoich.

Do książek imbecylu, zanim będziesz chciał się udzielać na forum...

@radzio541

Widzę, że masz problem z czytaniem, bo na stronie, którą zamieściłeś jest jasno zilustrowane, że nie tylko kraje UE mają dostęp do strefy schengen.
Na przykład Szwajcaria jest w schengen, a nie jest w UE.

Właściwie to nie dziwi mnie fakt, że jesteś euroentuzjastą, bo od takich ludzi nie należy się spodziewać rozumu, co dobitnie udowodniłeś.

Puzoniasty

2014-01-27, 23:39
Gdzie mogę znaleźć więcej podobnych tattoo?

Hereticus

2014-01-27, 23:42
@radzio541

Podziwiam twoją inteligencję, bo na stronie, którą zamieściłeś jest jasno zilustrowane, że nie trzeba być członkiem UE aby być w strefie Schengen (np. Szwajcaria).

Właściwie to z racji tego, że jesteś jednym z euroentuzjastów nie dziwi mnie twój imbecylizm.

Niechcąco zaj***łem triple hita, sorry :/

Da...........ia

2014-01-28, 00:42
Puzoniasty, legion dodał prędzej linka. Ja niestety nie mogę jeszcze linkować.