18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego się spodziewała po sadolach

Flodzia • 2024-02-08, 10:35
Mówio o was :lol:



Wrzucam źródło (całość na YT) jako zachętę do zobaczenia żeby nie było srania iż podj***ne:
spoiler

berhol

2024-02-08, 14:23
Żeby ją stado murzynów w dupe wyr*chało! , ps jestem stary i nie nabuzowany

Subhuti

2024-02-08, 14:30
Ma rację, większość osób tutaj to mentalne nastolatki z mnóstwem frustracji.

dżonyłojlker

2024-02-08, 14:30
crookla napisał/a:

Jak widać po komentarzach trafila w sedno



Też nie do końca. 11 lat nosiła urazę i nakłamała, tylko za to, że jej napisali, że jest nieśmieszna, a żarty sztuczne i wymuszone. Znalazłem ten temat i wcale nie było takich wyzwisk jak ona tam mówi, jedynie krytyka.

Oker_walker

2024-02-08, 14:34
Aż pozwolę sobie o pierwszy komentarz po kilkunastu latach z wami na temat tej pie**olonej k***y. Szmata pie**olona w ciągu tego wywiadu zaprzecza sama sobie w ciągu godziny, sposób wypowiedzi i formą konstruowania zdań można przyrównać do jakiejś ameby umysłowej, traci wątek w czasie rozmowy jak ja po 8 piwach i 4 jointach.Wpie**ala wszystkich do jednego wora ale sama nie chce być tak traktowana, pie**oli coś o wolności wypowiedzi a sama tą wolność ogranicza swoim oglądającym, lecz dopiero po gratyfikacji własnej osoby. A więc panowie,panie,helmans i flodzia macie moja pełna zgodę do zmieszania k***y z błotem. j***ć k***Ę :evil:

PisPo

2024-02-08, 14:41
PentagramOdDiabła napisał/a:

Olka Szcześniak. Stunduperka. Swoją drogą fajna babka z Niej, Spermiarze.



sadolowe zera :D się zbulwersowały kidoski xD

Netrunner

2024-02-08, 15:00
Niech sp***ala ze swoją feministyczną mordą

żmij

2024-02-08, 15:35
motylekwbrzuchu napisał/a:

Znalazłem ten temat i wcale nie było takich wyzwisk jak ona tam mówi, jedynie krytyka.



Zapodasz link?

smc

2024-02-08, 15:36
Strasznie brzydka. Wygląda jak jakiś trans.

~Angel

2024-02-08, 15:41
żmij napisał/a:

Zapodasz link?



Został usunięty bo standup podlinkowany z YT został usunięty z YT i był temat trup na forum

żmij

2024-02-08, 15:42
Angel napisał/a:

Został usunięty bo standup podlinkowany z YT został usunięty z YT i był temat trup na forum



Sprytny k***iszon :D
Teraz może pie**olić dowolne farmazony i nie da się temu zaprzeczyć.

buszta2

2024-02-08, 15:48
j***na rzymianka... będzie mi pie**olić o jedynej rasie panów jaką niezaprzeczalnie są sadole nie wiedząc o nas nic. Wąsy same rosną od słuchania.

Kujda

2024-02-08, 15:49
Nie rozumiem po co wrzucać standup na sadola, skoro standup z tematami sadolowymi nie miał nic wspólnego. Wydaje mi się, że po prostu pani szuka atencji a nie ma nic lepszego niż zrobić z siebie ofiarę i narzekać, że ktoś ją powyzywał w internecie.

viking19

2024-02-08, 15:49
Flodzia napisał/a:

Ej, ej tylko nie żałosna



Krysia??? xD

Krystyna Janda:
"Zatrudniam takiego pana, który co rano likwiduje hejty - wyznała aktorka. Ale po popołudniu są już nowe. Na przykład: "Ty komunistyczna k***o, wypie**alaj z tego kraju". "k***a" rozumiem, ale dlaczego komunistyczna?"