18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego dowiedziałem się na temat Libii

JÃ...........a. • 2012-08-11, 15:26
InteresujÄ…cy filmik, obrazujÄ…cy dyktatora Libii i jego politykÄ™ uciskania swego narodu:



Cytat:

Przyczynę dla której „Zachod" (po słowacku 'sracz') chciał koniecznie zlikwidować Kadafiego i jego Socjalistyczną Republikę najlepiej przedstawia ten filmik. Dowiecie się z niego dlaczego Libia została krajem przeznaczonym do likwidacji.

Link do "Zielonej Księgi"
http://911-truth.net/other-books/Muammar-Qaddafi-Green-Book-Eng.pdf


the_satyr

2012-08-11, 15:54
Wszyscy już nas jebią bez wazeliny i każdy o tym wie. A najbardziej mnie rozpie**alają ludzie którzy jeszcze wierzą telewizji, nie rozumiem po co oglądać to pudło.
Wprowadzenie w życie takich zmian jak proponowała ACTA sprawi ,że odbiorą nam ostatnie źródło informacji i możliwości usłyszenia "drugiej strony". Internet to jedyne źródło gdzie mogłem się dowiedzieć o czymś takim jak Zielona Księga Kadafiego...

bloodwar

2012-08-11, 15:55
Libia to był jedyny kraj, który miał nadwyżkę budżetową kilka lat pod rząd i zaczynał pozyczać kasę innym krajom, do tego walczył z polityką dolara jako waluty wymiany w transakcjach handlu ropą = miał zagwarantowane jak w banku, że będzie pierwszym krajem w którym Amerykanie wprowadzą demokrację :-)

pakicito

2012-08-11, 15:58
a w TV: Kadafi zabijał cywili

kufel01

2012-08-11, 16:13
Zasrana szwabska rodzinka....

Owczyna

2012-08-11, 16:25
ktoś zna tytuł kawałka w tle ?

JÃ...........a.

2012-08-11, 16:32
Owczyna napisał/a:

ktoś zna tytuł kawałka w tle ?



Netsky - Memory Lane

kw...........ek

2012-08-11, 18:03
"Proszę ją przeczytać" - jeszcze Ty mi będziesz rozkazywał ?

dymion

2012-08-11, 18:04
o wojnie w syrii coś macie? chętnie bym obejrzał

KTU

2012-08-11, 18:07
Rothschildowie to zakała ludzkości. Najwięksi terroryści na świecie nie biegają w turbanach po jakiś stepach a najwięksi psychole na świecie nie bujają się w kaftanach w pokojach bez klamek. Oni siedzą w bankach, w mediach, w rządach i szerzą swoje wpływy a później wykorzystują je przeciwko nam dla własnej satysfakcji.

immikofreako

2012-08-11, 18:21
ludzie nie wierzcie w te populistyczne bzdury jakie serwuje wam internet. Tak sie sklada ze pracuje w UK z chlopakiem z Libii. Do UK przyjechal on raptem kilka lat temu, ma 2 paszporty. Zapytalem go o wszystkie te rzeczy z tego filmiku i powiedzial ze to bzdura. Nawet cena benzyny jest z kosmosu bo o ile mi wiadomo teraz za litr trzeba zaplacic ok 0.4 funta a to daje jakies 2 zl. Myslicie ze ludzie sa az tak glupi ze wyszliby na ulice majac dostatnie zycie? Kadafi grabil swoj kraj ile wlazlo. Mial tony zlota. Skad ja sie pytam? Cala jego rodzina oplywala w luksusach na ktore zlozyli sie wszyscy Libijczycy.

lepussy

2012-08-11, 18:21
Cytat:

Rothschildowie to zakała ludzkości. Najwięksi terroryści na świecie nie biegają w turbanach po jakiś stepach a najwięksi psychole na świecie nie bujają się w kaftanach w pokojach bez klamek. Oni siedzą w bankach, w mediach, w rządach i szerzą swoje wpływy a później wykorzystują je przeciwko nam dla własnej satysfakcji.



Rothschild, Rockefeller, Morgan i wiele, wiele innych rodzin i rodów wywodzących się ze starej Europy, a według niektórych, z początków pierwszych cywilizacji. Masa materiałów, jeszcze większa ilość dezinformacji, ale dobrze byłoby kiedyś poznać tą "zakazaną historię".