18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czeczen i karma

Jesse.Pinkman • 2021-11-23, 14:57
Fikał przed walką - w trakcie pojedynku nie był już taki mocny. Źródło.

Lobo24

2021-11-23, 15:00
Najbardziej ambiwalentny materiał tego miesiąca.

sothis

2021-11-23, 15:12
Lobo24 napisał/a:

Najbardziej ambiwalentny materiał tego miesiąca.



Nie wiem czy najbardziej, ale faktycznie, należało się ch*jowi. Sportowiec k***a...

na...........pl

2021-11-23, 15:13
Lobo24 napisał/a:

Najbardziej ambiwalentny materiał tego miesiąca.



Jesteś pewien że znasz znaczenie słowa "ambiwalentny"?

katarnoxi

2021-11-23, 15:19
Sportowcy? Bardziej bydło, które napie**ala się jak wściekłe psy w ringu ku uciesze motłochu. No przecież to jest tak głupie... jakbym zachwycał się bestialstwem nabuzowanych testosteronem bezmózgich zwierząt.

nebelwerfer

2021-11-23, 15:28
katarnoxi napisał/a:

Sportowcy? Bardziej bydło, które napie**ala się jak wściekłe psy w ringu ku uciesze motłochu. No przecież to jest tak głupie... jakbym zachwycał się bestialstwem nabuzowanych testosteronem bezmózgich zwierząt.



rozwiń proszę swoją wypowiedź. Uważasz, że walki są głupie czy oglądanie walk jest głupie?

mesjans

2021-11-23, 16:26
Jeśli ktoś wierzy że te sprzeczki i szarpaniny przed walką są na serio to jest debilem. Marketingowe podbijanie oglądalności. Jak jest walka gdzie nie trzeba podbijać bo walczą dwie gwiazdy jest pełna kultura. Gdyby przed walką jeden drugiemu choćby podbił oko walka by była do przesunięcia.

Justynka99

2021-11-23, 16:56
mesjans napisał/a:

Jeśli ktoś wierzy że te sprzeczki i szarpaniny przed walką są na serio to jest debilem. Marketingowe podbijanie oglądalności. Jak jest walka gdzie nie trzeba podbijać bo walczą dwie gwiazdy jest pełna kultura. Gdyby przed walką jeden drugiemu choćby podbił oko walka by była do przesunięcia.



E tam kultura. Ile razy Haye, czy Chisora robili wiochę przed walkami. Choćby wtargnięcie Haye na konferencję Kliczki?

A że to teatrzyk to oczywiste, ale jednak czasem ktoś przegnie z teatrzykiem i drugi nie wytrzymuje nerwowo. Wtedy i ten teatrzyk się wymyka spod kontroli.

_R...........s_

2021-11-23, 17:02
A ludzie ciągle wierzą w te wszystkie udawane dymy i aferki.
Popatrzcie nawet na sam pierwszy strzał. Typ drugiego delikatnie z liścia musnął, a potem nikt nikomu nic nie zrobił.

W sumie całe patomma opiera się na fejkowych aferkach, pluciu sobie na ryj przed kamerkami, a potem zbijaniu piątek za kamerami i lizaniu sobie dup, najlepszy przykład fejm i grubas z tym patolem ostatnio.

kawior2007

2021-11-23, 18:08
Ja pierdzielę, w takim zestawieniu kibicuje murzynowi

Lu...........sy

2021-11-23, 18:13
mesjans napisał/a:

Jeśli ktoś wierzy że te sprzeczki i szarpaniny przed walką są na serio to jest debilem. Marketingowe podbijanie oglądalności. Jak jest walka gdzie nie trzeba podbijać bo walczą dwie gwiazdy jest pełna kultura. Gdyby przed walką jeden drugiemu choćby podbił oko walka by była do przesunięcia.




Świat walk nie kończy się na FAME MMA.



mesjans

2021-11-23, 19:04
moVe napisał/a:

Świat walk nie kończy się na FAME MMA.



Chodziło mi o ludzi.

Res0r

2021-11-23, 21:06
Od lat wiadomo że walkę trzeba wypromować. Ilu to było takich co mówili "right there, right now" a wiadomo że czymś trzeba przed telewizory lub do auli ludzi ściągnąć.
Każdy matoł powinien wiedzieć że jak się spotyka dwóch gości średnio znanych i się wyzywa że mogą teraz wyjść na trawnik, to wiadomo że nie wyjdą, bo cała istota jest w tym, aby przyszli ludzie którzy płacą aby to oglądać. Inaczej rzeczywiście mogliby to rozwiązać za garażami jak za małolata - ale to nie o to chodzi.
Nie da się zdementować że mistrzem promowania walk jest (był) McGregor i co by mu nie zrobili to UFC o tym wie. Świetną przeciwnością jest nasz Janek Błachowicz który dorobił się mistrza, a oprócz garstki kibiców (głównie Polaków) to nikt nie chciał go oglądać. Miły, sympatyczny, bez urazy do przeciwnika, wchodzący do klatki aby załatwić sprawę na swoją korzyść . A na odwrót nasza mistrzyni Jędrzejczyk, która dość sprawnie wzbudzała negatywne emocje mimo że w duszy jest całkiem inna. To ona przyciągała "płatników" do walk a nie Janek. Smutne ale prawdziwe.
Fenomenem jest Pudzianowski, który hejtem nigdy nie pałał a jednak każda gala z jego udziałem to motor napędowy.

Lu...........sy

2021-11-24, 00:17
mesjans napisał/a:

Chodziło mi o ludzi.



A mnie chodzi o to, że nie wszystkie sprzeczki i szarpaniny przed walką są ustawione.

Res0r napisał/a:

Fenomenem jest Pudzianowski, który hejtem nigdy nie pałał a jednak każda gala z jego udziałem to motor napędowy.



Z tego wynika, że bracia Klitschko czy Lennox Lewis pałali się hejtem. A z bardziej aktualnych przykładów to Joshua i Usyk. Ale obaj się hejtowali...

Ojciec.zmian

2021-11-24, 01:16
Zazwyczaj tak jest, że słabsi robią soł bo im za to płacą. Lepsi zbijają kasę za KO a ci gorsi za pajacowanie. Niestety obecnie pajacowanie jest lepiej płatne. Temu powstają gówna typu FameMMA