18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Czasy się zmieniają, tematy tabu znikają

Prometheus_Coprophagus • 2013-04-23, 10:08
Cytat:

Czterolatek ma rozumieć, czym jest akceptowalny seks, a dwunastolatek - potrafić "komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu". Tak wynika z konferencji współorganizowanej przez MEN - informuje "Rzeczpospolita".

Na konferencji współorganizowanej przez resorty zdrowia, edukacji i WHO przedstawiono propozycje zmian w edukacji seksualnej - pisze "Rzeczpospolita". Największą zmianą miałoby być rozpoczęcie edukacji seksualnej przed czwartym rokiem życia, bo "rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia".

Wiedza musi wyprzedzać doświadczenie

Standardy WHO określają, co w dziedzinie seksu powinny umieć dzieci w kolejnych przedziałach wiekowych. Między 9. a 12. rokiem życia dziecko powinno nauczyć się już "skutecznie stosować prezerwatywy i środki antykoncepcyjne w przyszłości". Powinno też umieć "brać odpowiedzialność za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne".

WHO radzi, by dziecko miedzy 12. a 15. rokiem życia potrafiło samo zaopatrywać się w antykoncepcję (pokażcie mi panią w kiosku, która sprzeda dwunastolatkowi prezerwatywy - przyp. Prometeus_Coprophagus). Zdaniem WHO młodzieży w wieku powyżej 15. roku życia można dodatkowo wpoić "krytyczne podejście do norm kulturowych/religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp."

Nie odnosząc się do konkretnych propozycji, za wczesną edukacją seksualną opowiedziała się wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka. - Założeniem edukacji seksualnej jest to, że wiedza musi wyprzedzać doświadczenia. Zanim wtargnie się na jezdnię, trzeba wiedzieć, czym jest czerwone światło - podsumowała.



Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13789241,Edukacja_seksualna_od_przedszkola___skuteczne_stosowanie.html
http://www.rp.pl/artykul/19,1002779-Lekcje-seksu-dla-czterolatka.html

push3k

2013-04-23, 10:18
"Założeniem edukacji seksualnej jest to, że wiedza musi wyprzedzać doświadczenia." tak, tylko, że to nie jest edukacja, a przygotowania pod przyjęcie muhmedów, pedofilów działających pod przykrywką przeciwdziałania homofobii i innych 'gangów pedofii'.

adekniejadek89

2013-04-23, 10:28
Powinno też umieć "brać odpowiedzialność za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne".

k***a obecne 9ciolatki mają przyjemne doświadczenia z Tibii, to gdzie uczyć ich gdzie pchać siura jak oni nawet nie wiedzą co to włos łonowy.

Dalej 12stolatek sam kupujący gumki, teraz takich dzieciaków to nie widzę, żeby bez mamy szli na zkupy nawet - to co? - "Poproszę bilet ulgowy i jakieś durexy dla Michałka, są w samoloty?"

Ptoon

2013-04-23, 10:30
Takie to lewackie - wszystko ustalić, zbiurokratyzować dla zapewnienia równości. Nic nie zostawią życiu i rynkowi do weryfikacji, bo to mogło by przecież prowadzić do nierówności. Zamiast uczyć rodziców jak przekazywać tą wiedzę dzieciom, żeby działo się to w przyjaznej domowej atmosferze, będą dzieci w przedszkolu straszyć gumowymi ku*asami i wyrośnie nam jeszcze więcej zboczeńców niż jest teraz (ale to przecież elektorat lewicy). Już niedługo eurolewica, oprócz nauczania o homoseksualizmie czterolatków, wprowadzi obowiązkowe doświadczenia homoseksualne dlatego żeby wszyscy byli tacy sami, a jak ciapaki przejmą władze to i kozy wejdą w grę. Jak to dobrze, że nikt nie miał takich pomysłów jak ja miałem 4 lata.

Svetlan

2013-04-23, 10:46
Będą dz**ki państwowe, które będą chodziły po domach i zapewniały każdemu 1 stosunek w tygodniu. Żeby były równe szanse to drugą wizytę złoży pedał/lesba żeby homosie miały ubaw. 3 wizyta - dzieci. 4 - murzyni, a 5 - karły.

Pierw edukacja teoretyczna a później praktyki z nauczycielem...

zyzyryxy

2013-04-23, 11:16
no w sumie najlepiej jest jak jest, że k***a, osiemnastka się pyta czy jak sobie dildo w dupe wsadzi to będzie w ciąży, albo że seks przed 18 rokiem życia bez kondona jest ok, albo zabawy typu słoneczko i to że nastolatkowie nie wiedzą co to jest molestowanie seksualne

a ch*j po co to zmieniać jak można sobie bezpiecznie molestować nieletnich, jak małe głupie p*zdy są w ciąży i dla akceptacji społecznej dają dupy kolegom

kwiat młodzieży polskiej rośnie normalnie

achujciwcycki

2013-04-23, 11:36
czyli.. jak tu zrobić żeby było nas jeszcze mniej?

bartosznowak997

2013-04-23, 11:58
widzę k***a tym z men'u sie zajebiście nudzi... ten kraj zaczyna powoli przesiąkać ideologią lewacką...

zlomiarz666

2013-04-23, 14:01
Prometeus_Coprophagus napisał/a:


(pokażcie mi panią w kiosku, która sprzeda dwunastolatkowi prezerwatywy - przyp. Prometeus_Coprophagus)



tak czysto hipotetycznie pytam, bo nie wiem:
Gumki są sprzedawane na podstawie wieku? jak alko i papierosy? Bo jeśli nie ma takiego prawa zakazującego sprzedaz gumofilców nieletnim, to z tego co sie orientuje - sprzedający ma obowiązek sprzedac towar wystawiony na półce, posiadający cene. Tak myślę ja - Jarząbek.

BongMan

2013-04-23, 14:01
Najpierw odmóżdżanie, a teraz przygotowanie na analną inwazję tych wielce tolerancyjnych i otwartych. Biedne dzieciaki...

Prometheus_Coprophagus

2013-04-23, 14:06
zlomiarz666 napisał/a:

tak czysto hipotetycznie pytam, bo nie wiem:
Gumki są sprzedawane na podstawie wieku? jak alko i papierosy? Bo jeśli nie ma takiego prawa zakazującego sprzedaz gumofilców nieletnim, to z tego co sie orientuje - sprzedający ma obowiązek sprzedac towar wystawiony na półce, posiadający cene. Tak myślę ja - Jarząbek.



Ograniczeń wiekowych nie ma, ale przeciętna pani w kiosku każe sp***alać i wrócić z tatą. :radocha:

Basmacz

2013-04-23, 14:07
Na dofinansowanie do podrecznikow nie ma, na dozywianie dzieci w szkolach nie ma ale na na edukacje sexualna od 1szej klasy podstawowki bedzie: "wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka, która złożyła w Sejmie projekt ustawy zakładającej edukację seksualną od pierwszej klasy podstawówki (obecnie wychowanie do życia w rodzinie są zajęciami nadobowiązkowymi od piątej klasy)".
fuck logic

zlomiarz666

2013-04-23, 14:15
Prometeus_Coprophagus napisał/a:



Ograniczeń wiekowych nie ma, ale przeciętna pani w kiosku każe sp***alać i wrócić z tatą. :radocha:



w sumie racja :D ch*j, że łamie prawo - ważne, że intencje dobre, w koncu mamy niz demograficzny to po cholere gumy :amused:

Smutas

2013-04-23, 14:30
Uczą dzieci k***ienia się bo łapią za mało pedofilów?

mieciu621

2013-04-23, 14:30
kur** do czego to doszło nasi dziadkowie oddawali życia żeby stworzyć lepszy kraj a tu się durna baba z durnej partii wepchała i chce rządzić. Kto w ogóle pozwala na proponowanie czegoś takiego? Dzieci w wieku 4 lat mają już być uświadamiane? ok ale przez rodziców a nie przez państwo które wychowa sobie obywatela. to moje zdanie