18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czas na reklamę

CrazyEdek • 2023-11-19, 12:56
Masz babo placek.


Lobo24

2023-11-19, 14:33
To się nazywa agresywny marketing.

mesjans

2023-11-19, 14:50
Nie miała Adblocka

Pedator

2023-11-19, 14:54
Zapłaci idiotka za zniszczoną reklame to odechce się głupot.

chorym

2023-11-19, 15:00
k***a jakiego to trzeba mieć pecha że całe życie możesz dbać o zdrowie, nie pić, nie palić, biegać codziennie rano i inne ch*je muje, a i tak jest szansa że zejdziesz z tego świata np przez spadającą reklame z nieba czy inną dachówkę :D a Zbyszek spod żabki wali wszystko co wpadnie pod rączkę, ma ponad 60 lat i jedyne co go boli to że nie ma jego ulubionej piersiówy w sklepie

mcs89

2023-11-19, 15:54
chorym napisał/a:

k***a jakiego to trzeba mieć pecha że całe życie możesz dbać o zdrowie, nie pić, nie palić, biegać codziennie rano i inne ch*je muje, a i tak jest szansa że zejdziesz z tego świata np przez spadającą reklame z nieba czy inną dachówkę a Zbyszek spod żabki wali wszystko co wpadnie pod rączkę, ma ponad 60 lat i jedyne co go boli to że nie ma jego ulubionej piersiówy w sklepie



zawsze mnie to zastanawia, jak te "żule" tyle lat wytrzymują chlanie i to nie, że piją sobie dobre piwko, tylko zazwyczaj jakieś najtańsze jabole albo w ogóle jakąś mete... , korwa ja jak popłyne 4 dni pod rząd to mam uczucie jakbym schodził, mój brat w wieku 40 lat nabawił się zapalenia trzustki od co weekendowego chlania, a tu taki mietek jeden z drugim ciągnie najgorsze gówno i żyją

smc

2023-11-19, 19:08
Bo to są tylko ci, co przeżyli.

Czyli jakieś 10% tych, co zaczynali pić w młodym wieku...

homorek

2023-11-19, 19:25
Ale przyj***na baba.

bercisko

2023-11-20, 08:29
Jak na ironię pie**olnęła ją reklama czegoś związanego ze sportem (nie widziałem do końca napisu).
Sport to zdrowie :-)

LubiewDupkę

2023-11-21, 00:58
mcs89 napisał/a:

zawsze mnie to zastanawia, jak te "żule" tyle lat wytrzymują chlanie i to nie, że piją sobie dobre piwko, tylko zazwyczaj jakieś najtańsze jabole albo w ogóle jakąś mete... , korwa ja jak popłyne 4 dni pod rząd to mam uczucie jakbym schodził, mój brat w wieku 40 lat nabawił się zapalenia trzustki od co weekendowego chlania, a tu taki mietek jeden z drugim ciągnie najgorsze gówno i żyją



Jaki morał z tego trzeba chlać naj tańsze szczochy a nie dzony walker.,dzak danielsy,chivasy xD i po problemie