18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny w pułapce szałwi

prawiebezglowy • 2013-02-06, 01:03


swoją drogą tripy po szałwi to czasem istny mordor i szczerze nie polecam palenia tego specyfiku samemu.

AdmirałFloty

2013-02-06, 01:14
To są dwa najlepsze tripy. A tak wogóle to do szałwi zaleca się palić w domu:P


KomentującyPanicz

2013-02-06, 01:57
up zaleca? Gdzie jest ta ulotka przy szałwi? Swoją drogą, najlepiej sprawdzc takie używki w lesie, zdala od ludności cywilnej, najwyżej jakis zbok lesny straci ku*asa :D

jarema007

2013-02-06, 04:43
Swoja droga po minie wygląda jak by się czuł w domu, tu patrz klatka.

Shatter

2013-02-06, 05:33
Pragnę z tego miejsca złożyć podziękowania dla tych mentalnych ameb gdyż ich filmiki stały się SUPER argumentem za delegalizacją salvi.
Zdychajcie j***ne k***y.

androgenius

2013-02-06, 06:47
Salvia, grzyby, bieluń, kwasiwo tylko w plenerze. Wszelkie wytwory współczesnej techniki jedynie niszczą wrażenia i mogą być przyczyną kiepskich podróży. Jak już podłączać się do wszechświata to tylko w otoczeniu spokojnej natury.

Poza tym szałwia nie dla murzynów, żeby ogarniać doznania trzeba mieć trochę wiedzy i intelektu, inaczej jak na filmie, murzyn się wystresił, że go zamknęli. Powinni zamknąć, swoją drogą. Przecież jest winny.

dumad

2013-02-06, 07:58
no to gimbusy po powrocie ze szkoły zapie**olą mamusi szałwię z kuchni i będzie odloooot :D

Carollo

2013-02-06, 11:34
Powiem tak, kiedyś kilka lat temu jak jeszcze szałwia wieszcza była legalna skusiłem się na ten specyfik dwukrotnie, raz ze znajomymi (większa grupa ludzi) i raz tylko z kolegą. Ze znajomymi nie było praktycznie żadnego efektu, bo ciągłe rozpraszanie przeszkadza w takim czymś, ale za to jak paliłem to ze znajomym efekt był powalający, pierwszy raz w życiu miałem taki sen na jawie. Byłem wyłączony ze świata, widziałem rzeczy które trudno pojąć, nie mogłem się odezwać ani słowem. Najlepsze było w tym to, że wyszedłem ze swojego ciała (ciężko to pewnie brzmi dla ludzi, którzy nigdy niczego nie próbowali i odwiedzą ten temat żeby go tylko hejtować), widziałem siebie siedzącego na kanapie a sam chodziłem sobie po domu. Polecam wszystkim bo czas trwania to max 10 min. Zaraz pewnie prawdziwi sadyści (na wiecznym kacu) nazwą mnie gimbusem. Uwaga! Do hejtowania, gotowi, start!

losvitos

2013-02-06, 11:45
Halucynacje, hemoglobina, taka sytuacja.

Raar

2013-02-06, 11:59
Tak mi się skojarzyło:

Emer88

2013-02-06, 12:01
Wypaliłem tego gówna trochę ... nie polecam nie wprawionym.

DiesIrae

2013-02-06, 12:13
Jarałem szałwie w Norwegii, siedzieliśmy z typami i oglądaliśmy jakiś film. W pewnym momencie jeden poszedł po szufelkę i zaczął zamiatać napisy końcowe z pod telewizora. Tak przynajmniej twierdziła jego dziewczyna, ja w tym czasie błąkałem się gdzieś poza granicami wszechświata :)

matrixadam

2013-02-06, 12:14
Nie spalisz się szałwią. Szałwią można się tylko zapie***lić. Nie polecam nikomu. Najgorzej jest jak się wbije slow motion.

straatveger

2013-02-06, 12:17
Wiedziałem, że czarny + szałwia = odłosy zwierząt księgi dżungli :D