18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny

Vabanek • 2013-10-23, 18:57
Sytuacja z dzisiaj, może w końcu nabierzecie trochę pozytywnych emocji w stosunku do Sosnowca.

Siedzę sobie w tramwaju z kolegą i czekamy aż ruszy, aż tu nagle widzę znajomego dwadzieścia parę lat biegnącego w stronę jakiejś osoby.
Pierwsze moje skojarzenie, o k***a będzie bil jakiegoś menela. Stalo się podbiegł po czym wypie**olił tej osobie sierpa w pysk odgłos jebnięcia dość głośny, po czym sp***olił. Wstałem patrze a to nie menel a murzyn w fullcapie, który już ześlizgiwał się z tramwaju.
Poczułem wewnętrzną radość, ale i smutek, że nie byłem w stanie tego nagrać, jakbym pomyślał wcześniej może bym mu zrobił zdjęcie jak leżał.
Zbulwersowała mnie jednak sytuacja, że moja sąsiadka, z która jestem na Ty podeszła do niego i mu pomogła... Już się do k***y nie odezwę.

Uprzedzając komentarze nie, nie jest to propaganda na celu poprawienia opinii Sosnowca, a sytuacja z dziś około godziny 17.
:kkkpotrzask:

Makreks

2013-10-23, 19:00
Za Sosnowiec zawsze propsy.

BrunerOvned

2013-10-23, 19:08
Może to była Kaśka W. na przepustce?...
Możliwe, że jeszcze coś jej nie wypadło ostatnio w tym Sosnowcu ;)

k***a, teorie spiskowe mnie nawiedzają. Chyba za dużo maciorewicza ostatnio oglądałem...

uzdrowiony1974

2013-10-23, 19:16
@Vabanek "...aż tu nagle widzę znajomego dwadzieścia parę lat biegnącego w stronę jakiejś osoby".
W ch*j czasu biegł.
Sorry, musiałem.
Tylko z to, browar.

BongMan

2013-10-23, 19:21
Gdzie to dokładnie było? Nie ważne komu jebnął, ale za maksymalnie frajerski atak znienacka i jeszcze bardziej frajerską podjebkę zaraz po nie należy się piwo, lecz co najwyżej ch*j w dupę. Murzyński. Jak chciał go lać to mógł na honorowe solo wyskoczyć, a nie bić jak c**a.

nowynick

2013-10-23, 19:22
nawet objawienie Maryi Panny nie poprawi opinii o Sosnowcu

Vabanek

2013-10-23, 19:24
BongMan napisał/a:

Gdzie to dokładnie było? Nie ważne komu jebnął, ale za maksymalnie frajerski atak znienacka i jeszcze bardziej frajerską podjebkę zaraz po nie należy się piwo, lecz co najwyżej ch*j w dupę. Murzyński. Jak chciał go lać to mógł na honorowe solo wyskoczyć, a nie bić jak c**a.



Ten kumpel ma zawiasy więc ciężko by było gdyby się napie**alali i posądzili by go nie tylko o pobicie ale o rasizm więc dlatego od razu sp***olił.
BongMan a Ty z Sosnowca jesteś :D ? To było na Niwce Pawiak.

BongMan

2013-10-23, 19:42
Ja z Pogoni, ale znam Pawiak, bo bywałem tam trochę. Że ma zawiasy to wyjaśnia czemu uciekł, ale walenie w mordę znienacka jest bardzo niehonorowe...

PS: Ja widywałem czarnych na Pogoni i na Centrum, ale że zapuścił się na Pawiak to albo nie znał tej okolicy albo był bardzo odważny :D

~Vuko

2013-10-23, 19:52
Vabanek sam jesteś czarny, zarówno z wyglądu jak i intelektu, skoro łudzisz się że ktokolwiek może uznać Sosnowiec za normalny, lub choć trochę go polubić. Przyj***nie murzynowi to nic wielkiego, pewnie jakiś szaman Waszego plemienia dostał w pysk bo nie umie skrobać dzieci i Wasza populacja rośnie jak popie**olona.

scrimmage

2013-10-23, 19:53
Vabanek napisał/a:

może w końcu nabierzecie trochę pozytywnych emocji w stosunku do Sosnowca.




Vabanek

2013-10-23, 19:58
Vuko napisał/a:

Vabanek sam jesteś czarny, zarówno z wyglądu jak i intelektu, skoro łudzisz się że ktokolwiek może uznać Sosnowiec za normalny, lub choć trochę go polubić. Przyj***nie murzynowi to nic wielkiego, pewnie jakiś szaman Waszego plemienia dostał w pysk bo nie umie skrobać dzieci i Wasza populacja rośnie jak popie**olona.



Ból dupy zostaw na później.

BongMan

2013-10-23, 20:14
A samą dupę zostaw dla swojego chłopaka i jego maczety.

darklamb93

2013-10-23, 21:01
No to długodystansowiec skoro biegł przeszło dwadzieścia lat :D

Tradyt

2013-10-23, 21:07
Cały tramwaj klaskał razem z motorniczym ?

Steven

2013-10-23, 23:00
Nie przejdzie.