18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny sms

morf800 • 2014-07-10, 23:47
Jak umrę to przed śmiercią powiem jednej zaufanej osobie z rodziny żeby pochowała mnie z moim telefonem komórkowym w pełni naładowanym i żeby ustawiła (zaplanowanego smsa) do mojej rodziny który dojdzie tydzień po pogrzebie. Już sobie wyobrażam miny osób które patrzyły na moją trumnę a tydzień później dostają ode mnie smsa. Co do treści smsa to proponuję żeby ktoś wymyślił coś ciekawego w komentarzach.

addekk1

2014-07-10, 23:48
Zdąży Ci się rozładować do tego czasu.

Mett

2014-07-10, 23:50
Pomysł niezły ale może być problem z zasięgiem. Ale zakładając że zasięg będzie to ja osobiście bym się zesrał.

Lew

2014-07-10, 23:56
"Ratujcie mnie, gdzie ja jestem, w trumnie ? Boje się :P "

longlong7

2014-07-10, 23:56
nie lepiej tej zaufanej osobie dać telefon?
w zasiadzie stara nokia trzyma 2 tyg bez ładowania, ale i tak będziesz poza zasięgiem

DanJ93

2014-07-10, 23:57
To nie możesz sam sobie ustawić zanim umrzesz? Huehue.
Poza tym, po ch*ja ma Ci ustawiać, ładować itp. ten tel, jak sama może to wysłać..

Lychee

2014-07-10, 23:57
"Pozdrawiam z Karaibów, frajerzy. "

Zi...........ą

2014-07-11, 00:06
@up up
To zniszczy wszystkim psychikę :D

Sz...........an

2014-07-11, 00:06
Naj sam przód to przepisz majątek na konkretną osobę. Potem całej pazernej bandzie napisz w tym sms-ie info o tym spadku. Napisz, również pozdrowienie dla hien szukających szczęścia w twojej śmierci poprzez spadek, że mogą się w dupę pocałować bo przepisałeś majątek na osobę, która była zawsze przy tobie i pomagała ci na starość nie licząc na majątek a była przy tobie bo była wiernym przyjacielem i nie liczyła na kasę i majątek.

wajnona

2014-07-11, 00:51
Mój kolega zginął na początku czerwca w wypadku samochodowym. Nie będę się rozpisywać jak i gdzie, ale nie z jego winy więc wszystkich ogarnął smutek i nostalgia, bo w końcu zginął młody człowiek. Wszyscy szok i niedowierzanie, rozpacz, jego brat bliźniak przymusowe leczenie u psychologa ("bliźniacza więź") no ogólnie chaos. Kilka dni po pogrzebie rzeczony denat wstawia na swój profil ma Facebooku zdjęcie swojego nagrobka z napisem "Dziękujemy za tak liczne przybycie", lecz z racji tego że to nie działo się w Polsce i nie było to napisane po polsku, a duńsku w formie bezosobowej (tak jak np. thanks po angielsku) więc wyglądało to jakby on sam to napisał. Oczywiście była to tylko jego narzeczona, która jak się okazało znała hasło do konta i chciała w jego imieniu podziękować ludziom za pamięć, ale zobaczyć taki post opublikowany w godzinach wieczornych (jakoś 23:00 to była) na profilu osoby, na której pogrzebie było się kilka dni wcześniej działa lepiej niż niejedna creepy pasta :D

jakuzapk

2014-07-11, 00:54
ale smiesznie walisz konia :D

bustafan

2014-07-11, 01:01
tekst SMSa: k***a!!! Tu na dole jest niezła biba, wpadajcie!!!