18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny rozrabia w samolocie...

Jesse.Pinkman • 2021-10-12, 10:08
...i pięknie zostaje sprowadzony tam gdzie jego miejsce czyli do parteru. Jeszcze go ładnie przycisnął nogami dla pewności.

JaTylkonaChwile

2021-10-12, 11:06
w instrukcji bylo napisane, ze nogami to trzeba na szyje... mam nadzieje, ze sie zastosowal

Krakus36

2021-10-12, 11:24
Zapewne było " ... żaden białas nie będzie mi mówił co mam robić, biała rasistowska świnia nie będzie rozkazywać zapinać pasy wielkiemu czarnemu bratu... " z iq małpy

tarkos16

2021-10-12, 12:43
a ja myślałem ze zwierzęta przewozi si w luku bagażowym

plastic

2021-10-12, 14:59
brak maseczki = afera w samolocie, wezwą policje, bedą lądować awaryjnie, zniszczą ci k***a życie, no chyba, ze kupisz od nich kawe wtedu mozesz bez maseczki, wtedy jest luzik.

to nie czarny jest tu małpą

szoopyoku

2021-10-12, 18:44
A mi się wydaje że to właśnie czarny jako jedyny normalny bez szmaty na ryju a reszta to zaprogramowane przegrywy .

habiTEK

2021-10-12, 19:56
A co to za jakiś wysryw antyszczepionkowców dzisiaj?
Zlot żarcia gówna i wtykania w uszy folijek macie czy co?

sa...........el

2021-10-12, 20:32
habiTEK napisał/a:

A co to za jakiś wysryw antyszczepionkowców dzisiaj?
Zlot żarcia gówna i wtykania w uszy folijek macie czy co?



Jedyne co się z takimi jak ty robi, to po prostu ignoruje. :) ewentualnie opluwa na ulicy xDDDD

Sigonek

2021-10-12, 23:55
Czarny tutaj szacunek, widać jednak, że wyjątek od reguły, bo wśród otępiałych, białych kretynów że szmatami na ryju jest jedynym posiadającym umiejętność samodzielnego myślenia. Jakim trzeba być k***a osłem j***nym, żeby w ten cyrk dalej iść z własnej nieprzymuszonej woli... Komunizm reaktywowany uwidocznił czym są te wszystkie "niezależne" media, politycy i każdy kto siedzi w kieszeni Żydów z Wall Street.

burn1878

2021-10-13, 06:21
habiTEK napisał/a:

A co to za jakiś wysryw antyszczepionkowców dzisiaj?
Zlot żarcia gówna i wtykania w uszy folijek macie czy co?



Chętnie bym ci nasrał na ryj, a potem podeszwą buta rozmazał wszystko po tej tępej mordzie, skoro tak lubisz rozmowy o gównie, j***ny robaku. Patrząc na obecne czasy z innej perspektywy, to czyste błogosławieństwo, bo jak na tacy pokazały nam co pojedyncze jednostki mają w głowach. Do tej pory można było się tylko domyślać, ale pseudopandemia odkryła karty i dziś nie ma już złudzeń, że większość to tylko hodowlane bydło.

D3Ton

2021-10-13, 07:18
już (Pink) Floyd udowodnił, że przyciśnięcie ich kolanem to najskuteczniejszy sposób na uspokojenie murzyna :D

Chopin1969

2021-10-13, 08:37
habiTEK napisał/a:

A co to za jakiś wysryw antyszczepionkowców dzisiaj?
Zlot żarcia gówna i wtykania w uszy folijek macie czy co?



Tu ktoś miłosierny napisał że należało by takich jak tY ignorować.
A ja mam ochote bić takich debili. To właśnie przez takich prymitywów i pelikanów sk***iałych to sie nigdy nie skończy.
j***ć.

TrzyDwaJeden

2022-01-15, 16:26
Smoluchy powinny latać w luku bagażowym a nie w kabinie pasażerskiej razem z ludzmi