18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny książę...

Halman • 2020-06-15, 06:43

Biała dostaje pierwsze upomnienie od swojego wspaniale smagłego mężczyzny..., następnie przybywa odsiecz czarnych rycerzy... :amused:

Zgredosław

2020-06-15, 07:19
trzeba mieć nieźle skrzywioną psychikę żeby się wiązać z kakaowymi czy ciapatymi. związki między rasowe to jakieś nieporozumienie

r061071

2020-06-15, 07:27
jakiś litościwy ten osobnik

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-15, 07:33
Zaj***ła mu pasek od spodni. Trochę go to rozgrzesza ;)

Noside

2020-06-15, 08:53
Dostała w pysk, przeprosiła, pobiegła za nim.
Nominuję tę panią do symbolu black lives matter 2020.

boo

2020-06-15, 10:17
ch*j jej w dupe. Popuscila murzynowi to niech teraz z tym zyje. Cieszy przynajmniej to, ze jego wspolplemiency go ustawili

Mr...........ai

2020-06-15, 11:02
ale jej soczyście wyj***ł ajajaj aż ślinka leci <3

TTC-33

2020-06-15, 11:07
Szczerze, to spodziewałem się, że jeszcze oni jej dojebią :roll:

Co...........ox

2020-06-15, 11:19
Nie wszyscy są źli

Isstred95

2020-06-15, 11:21
Pewnie nie są lepsi ale dobrze że mu doj***li

piotrekt1976

2020-06-15, 11:21
I tak zj***na baba pozniej opie**oli mu kolbe w ramach przeprosin ze sobie rece pobrudzil jak ja bil. Serio nie zal mi zadnej baby ktora pozwala sie sie tak traktowac, widac to lubi. Ta na dodatek puscila sie z murzynskia sp***olina wiec raczej nie powinna oczekiwac zachowania innego jak typowo małpie. Wystarczy poparzec na zgiete dlonie do srodka kiedy nad nia stoi., tak robi odruchowo malpa zeby wzmocnic chwyt . Jak sie przyjrzycie mowie " ciała" to biali i skosni nie trzymaja w ten spsob dloni bo jest to po prostu niewygodne i w procesie ewolucji pewne rzeczy zostaly poprawione przez przyrode , ale nie w przypadku ras negroidalnych. Swoja droga serio nie ogarniesz kobiet, wieszosc ma chyba sp***olenie mozgowe od urodzenia, a takich ktore popuszczaja psiochy zwierzetom to nie zal nawet napluc na szmate.

janlew

2020-06-15, 12:59
Jak to jego r*chadło, to zasłużyła samym faktem zadawania się z czarnymi

kuba6969masochista

2020-06-15, 15:27
piotrekt1976 napisał/a:

I tak zj***na baba pozniej opie**oli mu kolbe w ramach przeprosin ze sobie rece pobrudzil jak ja bil. Serio nie zal mi zadnej baby ktora pozwala sie sie tak traktowac, widac to lubi. Ta na dodatek puscila sie z murzynskia sp***olina wiec raczej nie powinna oczekiwac zachowania innego jak typowo małpie. Wystarczy poparzec na zgiete dlonie do srodka kiedy nad nia stoi., tak robi odruchowo malpa zeby wzmocnic chwyt . Jak sie przyjrzycie mowie " ciała" to biali i skosni nie trzymaja w ten spsob dloni bo jest to po prostu niewygodne i w procesie ewolucji pewne rzeczy zostaly poprawione przez przyrode , ale nie w przypadku ras negroidalnych. Swoja droga serio nie ogarniesz kobiet, wieszosc ma chyba sp***olenie mozgowe od urodzenia, a takich ktore popuszczaja psiochy zwierzetom to nie zal nawet napluc na szmate.



Syndrom Sztokholmski, wiesz są takie metody manipulacji i zmieniania psychiki, że to żaden problem. Zwłaszcza kobiety mają najgorzej, no bo patrz. Żyjesz jako taka biła lambadziara i i i.... i w sumie nie potrafię jednak zrozumieć co ją mogło ruszyć do takiej miłości haha na własne życzenie.

PS. To mogła być duża murzyńska pała hehehe