18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czarny humor na facebooku

phi? • 2012-02-10, 16:15
trzeba być poj***nym, żeby wstawiać takie zdjęcia na fejsa, nie sądzicie?


Miranda

2012-02-11, 21:15
Nie chce mi się sprawdzać wieku użytkowników, którzy piszą "przecież to normalne zdjęcie". Mniemam jednak, że nie macie jeszcze koleżanek, sióstr, kuzynek, które mają dzieci. Mnie też wk***ia coś takiego. Widzę zaproszenie od koleżanki z podstawówki i myślę sobie "o, k***a! Ciekawe jak teraz wygląda?", itp. Wchodzę na profil a tam 100 zdjęć niemowlaka z każdego możliwego kąta, plus niemowlak śmiejący się, płaczący, jedzący, uj***ny, czysty, myjący się, srający itp... do porzygu :/

ph...........ks

2012-02-12, 00:23
po ch*ju fest śmieszne. Takie zajebistie tak jak i ci j***ni hipsterzy z fejsbukiem .

brandon

2012-02-12, 02:03
Chyba nie wiecie, ale to dziecko bylo molestowane/gwalcone przez 7 dni, bylo mowione niejednokrotnie w TVEN. poza tym, trza sie chewalic czym sie da, zdjeciem zdrowego dziecka bez raka twarzy, ladna dziewczyna, niezlym domkiem, psem i sraka. a ludziom ktorzy widza w tym problem radze skasowac nk,f i sie powiesic.a nie pie**olic. pozdrawiam prababcie

smuggler

2012-02-12, 10:21
Cytat:

Yyy..co jest nie tak z tym zdjęciem? Dziecko nie jest nagie, ma wszystkie członki na swoim miejscy, żadnych ran i siniaków na ciele...



chodzi o to, że leży na śliskim kocyku.

folo1994

2012-02-12, 10:29
twojamatkajestgruba napisał/a:

Yyy..co jest nie tak z tym zdjęciem? Dziecko nie jest nagie, ma wszystkie członki na swoim miejscy, żadnych ran i siniaków na ciele...


Ewelinka

2012-02-12, 11:09
twojamatkajestgruba napisał/a:

Yyy..co jest nie tak z tym zdjęciem? Dziecko nie jest nagie, ma wszystkie członki na swoim miejscy, żadnych ran i siniaków na ciele...


Się nie rusza?

Miranda

2012-02-12, 11:21
HERALDYCZNY OLIGARCHA napisał/a:

kocham Cie Mirando


Jakie słodkie :oops:

Ale ja ciebie nie. Przykro mi.

vincvega

2012-02-12, 19:31
kobieta zamieszczając zdjęcie swojego potomstwa oczekuje najczęsciej wyłącznie słitaśnych, bezkrytycznych komentarzy typu: słodziak (szczególnie z umazaną gębą), piekniusi (piękno jest pojęciem subiektywnym), ma oczy po mamusi (a po kim ma k***a mieć po ciotce??!!) gdzie w 50% przypadków niemowlak jest brzydki bo jest jeszcze małym, pomarszczonym, człekokształtnym, nieukształtowanym stworkiem.. a tak naprawdę kogo obchodzi gdzie i jak zasypia jej dziecko?

HERALDYCZNY OLIGARCHA

2012-02-14, 21:46
Miranda napisał/a:


Jakie słodkie :oops:

Ale ja ciebie nie. Przykro mi.



dobra dobra, i tak wiem że pociekło 8-)

.:...........:.

2012-05-03, 19:36