18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czarny dżin

shaqqy • 2010-09-26, 12:49
Pewien biały gość przechadzając się wzdłuż plaży znalazł zaczarowaną lampę. Jak to bywa w takich historiach, typ pociera znalezisko i wyskakuje czarny dżin. Dżin widząc kolesia trochę wk***iony mówi:
- Dlaczego zawsze to we, pieprzone białasy musicie mnie uwalniać ?! No k***a...
Typ trochę zmieszany nie wie co się dzieje, ale dżin kontynuuje:
-No dobra, jak każą procedury mogę spełnić twoje 3 życzenia, tylko pamiętaj, że każdy mój czarny brat na Ziemi dostanie podwójnie tego czego sobie zażyczysz.
Biały myśli i mówi:
-No dobra, chcę miliard dolarów.
Typek dostał miliard, każdy czarny dostał 2 miliardy zielonych.
-Pamiętaj, że nadal każdy czarny dostaje podwójnie
-Wisi mi to, daj mi zajebistą willę z basenem.
Dostał willę z basenem, każdy czarny dostał oczywiścię dwie wille z dwoma basenami.
Dżin już wyraźnie znudzony:
-A trzecie i ostatnie życzenie?
Koleś chwilę pomyślał uśmiechnął się szyderczo i powiedział:
-Pobij mnie tak, żebym był pół martwy.

Diesel9.1

2010-09-26, 18:05
Koleś chwilę pomyślał uśmiechnął się szyderczo i powiedział:
-wytnij mi jedno jajo.

malydupek

2010-09-26, 18:24
rasistowski. Nie psioczyłbym na to oczywiście gdyby nie był nieśmieszny.

Magik2501

2010-09-26, 19:30
Rasistowski? No ludzie k***a bez jaj! Rasizm to stwierdzenie, że jedna rasa jest lepsza od drugiej. Stwierdzenia takie jak "nienawidzę murzynów" czy "czarni to kretyni" to nie rasizm tylko stwierdzenie opinii, także ogarnijcie czarne dupska.

qTwist

2010-09-26, 19:33
@up
pie**olisz. Rasizm is rasizm! Rasizm to przestępstwo, a przestępstwa są dla murzynow.

GęsiorSB

2010-09-26, 21:17
po pierwszym przeczytaniu 'na szybko' myślałem, że znowu jakiś psychopata pisze Mudżin...
uf, na szczęście chodziło o dżina :D

Ce...........ki

2010-09-26, 22:33
Nienawiść do czarnych nie może być rasizmem... Przecież rasizm odnosi się tylko do ludzi

Wh...........na

2010-09-26, 22:48
A może to był dżin... lubuski?

ZłoconyPenisZagłady

2010-09-27, 13:54
ten żart z dżinem jest stary jak świat, tylko krąży w CHOLERNIE wielu wersjach. Teściowa żona mąż, białasy kaczyński czarni żółci i czego tam sobie nie wymyślą ludzie pozbawieni poczucia humoru

qTwist

2010-09-27, 22:27
Kejna napisał/a:

ten żart z dżinem jest stary jak świat, tylko krąży w CHOLERNIE wielu wersjach. Teściowa żona mąż, białasy kaczyński czarni żółci i czego tam sobie nie wymyślą ludzie pozbawieni poczucia humoru


Ja to wiem, ale już do tego przywykłem. Widzisz, zmieni się sąsiada na murzyna i zbiera się piwa. Tak jest złożony ten świat, synu.